Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu. Otóż po wrzuceniu do gry finalnego update chcę rozpocząć nową grę w lidze włoskiej. Niestety nie da się tego zrobić, gdyż przy fladze Włoch pojawia się informacja "Maksymalna liczba wymaganych zespołów to 20 (Serie C/A), znaleziono 21". Jak sobie z tym poradzić?

Albo dodatek gryzie się z jakimś innym lub update jest źle zrobiony. Trzecia rzecz- dodatek może być zrobiony pod inną wersję gry niż jest odpalana.

Odnośnik do komentarza

Szukacie dobrych zawodników do Conference?

Polecam:

Gavin Hoyte O PLŚ

Adam Thompson O PŚ

Kevin Wright O L

Brian Saah O Ś

Charles Banya P L, OP PLŚ

Simon Walton DP, P Ś

Aaron McEneff P Ś

Conor Henderson P LŚ

Fabian Broghammer P L, OP LŚ

Wes Fogden P/OP PŚ

Erhum Oztumer P/OP Ś

Reece Mitchell OP PL, N Ś

Javi Rodriguez OP LŚ, N Ś

Marcin Kruczyk N Ś

Odnośnik do komentarza

Szybkie pytanie - szybka odpowiedź.

 

Gra zainstalowana na Steamie. Wyłączona prawidłowo, tymczasem czas rozgrywki nadal idzie i nie można: wylogować się, bo pojawia się komunikat, aby wyłączyć grę. Nie można znowu odpalić gry, bo pojawia się komunikat, że gra jest włączona.

 

W czym problem?

Odnośnik do komentarza

@worelek;

A kwota dostępna z funduszów płac jest w pełni dostępna, czy może podałeś nam kwotę, którą podał Ci zarząd przed rozpoczęciem sezonu? Być może podałeś nam kwotę, która jest już w pełni wykorzystywana, a dostępnych środków tygodniowo możesz mieć przykładowo 100 funtów, wtedy lepiej nie ryzykować, bo można wprowadzić klub w długi.

Odnośnik do komentarza

Czemu jak mam 37,5 tysiąca funtów na płace i 1,21 mln na transfery to mogę grajkowi zaoferować tylko 100 funtów (słownie sto!!!). O co chodzi. Trochę to wkurza.

Podczas negocjacji kontraktowych zmień rolę jaką ma pełnić piłkarz w klubie to będziesz mógł podnieść kwotę na płacę, ponieważ klub ma nałożone ograniczenia, np.; junior może zarabiać max .....$ a kluczowy piłkarz zespołu wiadomo dużo więcej, by nie dochodziło do paradoksów, że zawodnik szerokiego składu zarabia więcej od kluczowego piłkarza.

Teraz ja mam pytanie. Ściągnąłem zawodnika z ligi Brazylijskiej na początku sezonu. Okazało się, że nie dostał pozwolenia na pracę. Odwołałem się i nic to nie dało. Postanowiłem by go wypożyczyć na połowę sezonu. Po powrocie w półmetku sezonu dalej nie ma tego pozwolenia na pracę a musiałem zgłosić skład, który będzie grał w lidzę. Oczywiście jego pominąłem ponieważ nie ma pozwolenia a zajmował by miejsce i wystawiłem go do wypożyczenia. Gdy to zrobiłem ten się obraził na maksa i chce odejść z klubu. Jakby to zależało ode mnie :/

 

Co zrobić by zmienić ową sytuację i zatrzymać gracza / Zdobyć pozwolenia na robotę?

 

Gram klubem z ligi angielskiej

Odnośnik do komentarza

@worelek;

A kwota dostępna z funduszów płac jest w pełni dostępna, czy może podałeś nam kwotę, którą podał Ci zarząd przed rozpoczęciem sezonu? Być może podałeś nam kwotę, która jest już w pełni wykorzystywana, a dostępnych środków tygodniowo możesz mieć przykładowo 100 funtów, wtedy lepiej nie ryzykować, bo można wprowadzić klub w długi.

Fakt. Przyszli nowi piłkarze i od razu wywaliło mi -17,000 na pensje tygodniowo. Cóż cały zeszły sezon tak ciągnąłem w Premier League a klub i tak znalazł się w świetnej kondycji finansowej i spłacił 8 mln funtów zadłużenia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...