Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

 

@Rafał Dziubas

 

Parę lat nie widziałem edytora :)

 

po wczytaniu pliku dodatku do edycji w edytorze znalazłbym "ogolnopolską" trzecią ligę i usunął z niej wszystkie kluby. A tak na serio to nie grał bym na tym, poczytałem z ciekawości komentarze na cmrev i albo wywali Ci grę po sezonie, albo będziesz kupował zajefajnych piłkarzy którzy w życiu bynie przyszli do takich nedznych zespołów :)

Jakiś czas temu grałem już w trzeciej lidze i nic mi się z grą nie działo, ani żadnych dziwnych ruchó transferowych nie było. Ja nigdy dotąd z żadnego edytora nie korzystałem. A jakiś inny dodatek z niższymi ligami w Polsce?

I jak to możliwe ze dodatek działał, a teraz nie działa? To też mnie nurtuje. To najniższa liga jaką teraz mam to pierwsza i się z Arka pobawimy

Odnośnik do komentarza

 

 

Irlandia Północna :D

 

To jest myśl :D

 

Postawię stwierdzenie, że to chyba jest najbardziej hardcorowa liga europejska. ;) Szczególnie zacząć od III ligi, w całym kraju nie ma zawodowego klubu. Linfield i Portadown to TOP. Reszta to tło.

Sam tam gram i jest bardzo ciekawie, nawet w samej lidze. Do tego jest spora ilość pucharów krajowych i obu Irlandii do zdobycia.

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie, czy jest możliwość zmiany stadionu w trakcie gry? Chodzi mi dokładnie o to, że gram karierę, a w niej GKS Tychy cały czas gra w Jaworznie, mimo że nowy stadion jest dodany do bazy. Po prostu nie przenieśli się. Kupiłem nawet ten edytor do zmian w trakcie gry, ale nie da się tam przypisać tego stadionu. Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza

Cześć. Od jakichś dwóch tygodni graliśmy sobie ze znajomym w FMa 15 przez sieć, oczywiście oryginały itd. Ja wyjechałem na wakacje, wróciłem po tygodniu i chcemy grać - pojawia się już problem. Jak wyszukuje serwera (na różne sposoby, np. zaznaczenie "wyszukuj znajomych) to mi jego serwera nie wyszukuje. Zaporę sprawdzał, antywirusa też. Wszystkie ustawienia miał takie same. Pliki w /editor data mamy identyczne. Co może to powodować? Wcześniej działało, teraz już nie działało? Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...