Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Kurdę mam dylemat, opuścić Zawiszę czy nie, niby stworzyłem drużynę walczącą o majstra (przyszedł Sobota, Domej, Vukcevic i paru solidnych newgenów) (a grali już Hanzel, Diring, Martinez, Murayama) ale wciąż brakuje kasiory i klub patrzy na każdy wydawany hajs. Ciągle też jestem zapraszany na rozmowy do lig Angielskich i Polskich, a pozycję Brzeczka i Ojrzyńskiego w Lechii i Legii są poważnie zagrożone więc mógłbym tam na luzie odbudować potęgę tych klubów. Problemem jest to że się cholernie przywiązuje do klubów i do zawodników..

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie odnośnie Edytora.Jaęktualizowac by zmienić ilość lig w np 2 panstwach.Chcę powiększyc ligi -polską i niemiecką i jak dodaję np 3 niższe ligi do polskiej po zapisaniu na pliku to by powiększyc niemiecką musze usunąć te polskie

 

jeżeli chcesz dodać polską ligę i niemiecką to musisz wszystko zrobić w dwóch plikach i na jednej bazie danych.

 

PLIK 1: POLSKA (dodajesz niższe ligi)

PLIK 2: NIEMIECKA (dodajesz niższe ligi)

 

i jak masz te dwa pliki na jednej bazie to nie będzie żadnego problemu, wtedy wbijasz w nową grę zaznaczasz bazę i zaznaczasz obydwa pliki które stworzyłeś.

 

EDIT: A no i pamiętaj żeby w danym pliku tworzyć tylko i wyłącznie zmiany dla jednego kraju. Robisz zmiany dla Polski, zmieniaj tylko Polskę.

Odnośnik do komentarza

 

Mam pytanie odnośnie Edytora.Jaęktualizowac by zmienić ilość lig w np 2 panstwach.Chcę powiększyc ligi -polską i niemiecką i jak dodaję np 3 niższe ligi do polskiej po zapisaniu na pliku to by powiększyc niemiecką musze usunąć te polskie

 

jeżeli chcesz dodać polską ligę i niemiecką to musisz wszystko zrobić w dwóch plikach i na jednej bazie danych.

 

PLIK 1: POLSKA (dodajesz niższe ligi)

PLIK 2: NIEMIECKA (dodajesz niższe ligi)

 

i jak masz te dwa pliki na jednej bazie to nie będzie żadnego problemu, wtedy wbijasz w nową grę zaznaczasz bazę i zaznaczasz obydwa pliki które stworzyłeś.

 

EDIT: A no i pamiętaj żeby w danym pliku tworzyć tylko i wyłącznie zmiany dla jednego kraju. Robisz zmiany dla Polski, zmieniaj tylko Polskę.

 

Dzięki bardzo.Tylko jak robie pierwszy plik i zapisuje to co dalej bo jak wchodze w niemiecką to musze usunąć polskie zasady

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...