Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Oddanie prawie za darmo Kędziory? Ja w sezonie 18/19 sprowadziłem go do mojej Wisły za jakieś 3-4 miliony euro.... Nie za bardzo "światowy" skład? Ja staram się stawiać na Polaków - co prawda trzon zespołu stanowią zagraniczni piłkarze jak Coric, Curro czy Halilović, ale reszta to Polacy. Z tym, że wyniki w LM osiągam dopiero w obecnym sezonie, wcześniej była tylko faza grupowa i najlepszym wynikiem były 3 punkty. Tym razem jednak w grupie nie mam szczególnie mocnych zespołów (Villareal, Juve i Porto) i mam nadzieję że uda się wyjść bo po dwóch kolejkach na koncie już mam 4 punkty. Co się stało z Kamińskim? Bo go nigdzie nie widzę, a jak na polskie warunki jest bardzo dobrym obrońcą.

Odnośnik do komentarza

Oddanie prawie za darmo Kędziory? Ja w sezonie 18/19 sprowadziłem go do mojej Wisły za jakieś 3-4 miliony euro.... Nie za bardzo "światowy" skład? Ja staram się stawiać na Polaków - co prawda trzon zespołu stanowią zagraniczni piłkarze jak Coric, Curro czy Halilović, ale reszta to Polacy. Z tym, że wyniki w LM osiągam dopiero w obecnym sezonie, wcześniej była tylko faza grupowa i najlepszym wynikiem były 3 punkty. Tym razem jednak w grupie nie mam szczególnie mocnych zespołów (Villareal, Juve i Porto) i mam nadzieję że uda się wyjść bo po dwóch kolejkach na koncie już mam 4 punkty. Co się stało z Kamińskim? Bo go nigdzie nie widzę, a jak na polskie warunki jest bardzo dobrym obrońcą.

Kędziora ciągle u mnie marudził bo grał mało a jak już go wystawiałem to grał źle a jak ściągnąłem o. lewickiego i v. garcia to już był za słaby. Kamiński chciałem żeby został ale nie przedłużył kontraktu5 i odszedł do Rumuni chyba.

 

Jeżeli chodzi o polaków w składzie to ze względu na to że zakupy były praktycznie tylko z wolnego transfery to pole manewru było bardzo ograniczone i ciężko było znaleźć dobrego zawodnika i jeszcze za darmo. Ale w składzie mam co sezon co najmniej 6 zawodników z polski więc myślę, że jak na dzisiejsze warunki to nieźle :)

Odnośnik do komentarza

Ostanio bawię się w wyszukiwanie młodych talentów za pomocą Genie scout 15, gram tylko na symulacji z ciekawości jak się rozwiną, co ciekawe juz w 2 sezonie w gdze dostępny jest kozaczek 199 pot! 15 lat :D Jeżeli bym chciał go mieć u siebie muszę czekać aż ukończy 16? bo zgodzili się na 10 mln sam zawodnik zaakceptował kontrakt ale data finalizacji cały czas się przesuwa o 1 mies dodam że nie dało się go zaprosić na testy.

Odnośnik do komentarza

Witam was serdecznie!!!

 

Dziś chcemy wystartować z ligą online w FM-ie 2015!!!

 

Zasady są bardzo proste. Poszukujemy jeszcze 3 graczy.

 

Liga będzie wybrana na zasadzie głosowania jak i zespoły.

 

 

ZAPRASZAM DO GRY !!!! GWARANTUJE DOBRĄ ZABAWĘ, jak i SYMPATYCZNĄ ATMOSFERĘ!!!

 

Zainteresowani proszeni są o dodanie mnie do grona ZNAJOMYCH na platformie STEAM

 

Mój nick ; oskakrk

 

Czekamy na was do zobaczenia!!!

Odnośnik do komentarza

Witam was serdecznie!!!

 

Dziś chcemy wystartować z ligą online w FM-ie 2015!!!

 

Zasady są bardzo proste. Poszukujemy jeszcze 3 graczy.

 

Liga będzie wybrana na zasadzie głosowania jak i zespoły.

 

 

ZAPRASZAM DO GRY !!!! GWARANTUJE DOBRĄ ZABAWĘ, jak i SYMPATYCZNĄ ATMOSFERĘ!!!

 

Zainteresowani proszeni są o dodanie mnie do grona ZNAJOMYCH na platformie STEAM

 

Mój nick ; oskakrk

 

Czekamy na was do zobaczenia!!!

Ile osób będzie grało?? Jakie ligi bierzecie pod uwagę. No i najważniejsze w jakich godzinach chcecie grać. Ja bym pograł ale wszystko zależy od godzin a jeżeli to ma być kilka osób to zapewne będzie cieżko wszystkich razem zgrać! Tymczasem ja mogę grać pon-ptk 20-22 sob, nd do uzgodnienia.

Odnośnik do komentarza

Witam

Mam zaskakujący problem,bowiem po około 2 miesiącach gry moim Realem zauważyłem bardzo dziwne nazwiska moich piłkarzy. Nie wiem czy to jakaś aktualizacja ,ale za nic nie mogę tego zmienić. Pomożecie?

Pozdrawiam

Jaka wersja FMa (aktualizacja) i co dokładnie się dzieje?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...