Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

To kur... jakiś żart? O co tu chodzi? Przecież gra jest już zainstalowana.

http://i.imgur.com/XXGCjUu.jpg

 

Problem sam nagle zniknął buhahahahaa :D

 

Pierwsze 10 meczów wygrane. Nie chwalę się, to dla mnie spora niespodzianka. Mam w tej chwili cztery taktyki - dwie swoje, dwie z netu. Plus ściągnąłem kilku Polonistów i sporo Anglików dostępnych z wolnego transferu.

http://i.imgur.com/siM30D8.jpg

Odnośnik do komentarza

Witam,

Problem mój jest taki że od niedawna gram w premiership. Chciałem spróbować tam swoich sił, obiłem zespół który za cel miał mocne miejsce w środku tabeli. Szybko jednak zdałem sobie sprawę ze z takim zespołem walkę toczył będę o awans, 1 połowa sezonu marzenie, przegrałem 5 razy, dotarłem do 1/2 finału pucharu ang. wykluczając mi. southampton. Wszystko było na dobrej drodze.. i właśnie wtedy zaczęły dziać się "jaja". Moja drużyna przegrywała z każdym grając bardzo miernie, ani w ofensywie jak i w defensywie a dodam ze miałem w swych szeregach króla strzelców w aktualnym sezonie. Nikt nic nie grał, ćwiczyłem na treningach ofensywę, tez nic nie dawało defensywę tez nic panowanie itp. Pomyślałem ze to wina taktyki ale jak?
Mam 3 taktyki zrobione przed sezonem, każda inna starałem się żeby byli zróżnicowane role, pozycje zawodników. Używałem ich naprzemiennie, czasami gdy nie szło w czasie meczu zmieniałem, nadal nic. Proszę o pomoc jeżeli ktoś wie w czym leży problem. Wina taktyk, treningów? Naprawdę nie mogę pojąc czemu po tak fenomenalnej 1 połowie sezonu nagle przegrywam z każdym.

Odnośnik do komentarza

Witam,

Problem mój jest taki że od niedawna gram w premiership. Chciałem spróbować tam swoich sił, obiłem zespół który za cel miał mocne miejsce w środku tabeli. Szybko jednak zdałem sobie sprawę ze z takim zespołem walkę toczył będę o awans, 1 połowa sezonu marzenie, przegrałem 5 razy, dotarłem do 1/2 finału pucharu ang. wykluczając mi. southampton. Wszystko było na dobrej drodze.. i właśnie wtedy zaczęły dziać się "jaja". Moja drużyna przegrywała z każdym grając bardzo miernie, ani w ofensywie jak i w defensywie a dodam ze miałem w swych szeregach króla strzelców w aktualnym sezonie. Nikt nic nie grał, ćwiczyłem na treningach ofensywę, tez nic nie dawało defensywę tez nic panowanie itp. Pomyślałem ze to wina taktyki ale jak?

Mam 3 taktyki zrobione przed sezonem, każda inna starałem się żeby byli zróżnicowane role, pozycje zawodników. Używałem ich naprzemiennie, czasami gdy nie szło w czasie meczu zmieniałem, nadal nic. Proszę o pomoc jeżeli ktoś wie w czym leży problem. Wina taktyk, treningów? Naprawdę nie mogę pojąc czemu po tak fenomenalnej 1 połowie sezonu nagle przegrywam z każdym.

Ja odnoszę wrażenie, że to mała cegiełka ze strony SI w stronę realizmu.

Czynników jest wiele. Patrz np. grę Borussii Dortmund czy Realu w tegorocznych rozgrywkach. Borussia przebudziła się jakoś w rundzie wiosennej, natomiast Real Madryt całkowicie odwrotnie. Od początku roku gra poniżej oczekiwań. I co Ty na to?

Odnośnik do komentarza

Gram Zniczem. Po 3 sez. awans do Ektraklasy i nowy własciciel - od razu dostałem około 50 mln euro.

 

Teraz mam problem z kontraktami, co prawda kasy mi starczy, ale jak przychodzi do ustalania kontraktu, to gracze chcą jakieś maskryczne kwoty.

 

Nie ma znaczenia, czy przedłużam konktrakt czy to nowy gracz. Mam nawet taki przypadek, że gość który zarabiał 100 złoty (sic!) na miesiąc, chce teraz...100 tyś złoty (już po negocjacjach).

 

Wychodzi na to, że oczekwane zarobki piłkarzy zależą od....budżetu klubu. To jakiś nonsens. Miał ktoś ten sam problem ?

Odnośnik do komentarza

Ja się z Wami nie zgodzę. Dlaczego mam być zmuszany do wydawania takiej kasy na kontrakty ? Teraz nawet najgorszy gracz w klubie, nie zgodzi się przedłużyć kontraktu na obecnych warunkach (nawet za 200 % tego co miał). Po drugie, na początku jak dostałem taką kasę, właściciele nie zwiększyli budżetu transferowego(ani kontraktowego), przez co 0,5 roku i tak nie mogłem nikogo kupić, ani pozyskać za darmo, bo ten chciał od razu miliony pensji. Po trzecie, muszę podpisywać kontrakty na poziomie średniaków z ligi niemieckiej. No ale to Polska liga, więc realia powinny być trochę inne.

Odnośnik do komentarza

Ja się z Wami nie zgodzę. Dlaczego mam być zmuszany do wydawania takiej kasy na kontrakty ? Teraz nawet najgorszy gracz w klubie, nie zgodzi się przedłużyć kontraktu na obecnych warunkach (nawet za 200 % tego co miał). Po drugie, na początku jak dostałem taką kasę, właściciele nie zwiększyli budżetu transferowego(ani kontraktowego), przez co 0,5 roku i tak nie mogłem nikogo kupić, ani pozyskać za darmo, bo ten chciał od razu miliony pensji. Po trzecie, muszę podpisywać kontrakty na poziomie średniaków z ligi niemieckiej. No ale to Polska liga, więc realia powinny być trochę inne.

Bo oczywiście 50 milionów euro to są realia polskie?

Odnośnik do komentarza

 

Kolejny mecz i... http://i.imgur.com/XIM1GkN.jpg

Trudno żebym nie był zadowolony. Nawet jak gramy padakę to wygrywamy. Ok, sytuacja może się szybko zmienić, więc im więcej punktów tym lepiej :)

No brawo Jasiu :P poka tabelkę ligową.

Grasz 4-4-2?

 

 

Stosuję trzy ustawienia:

http://i.imgur.com/qC5vtl8.jpg

http://i.imgur.com/zqHenWG.jpg

http://i.imgur.com/IzwV7f3.jpg

 

Tabela ligowa http://i.imgur.com/65mY3bU.jpg

Odnośnik do komentarza

Witam! Chciałbym się pochwalić swoją karierą Lechem Poznań w fm2015. 4 razy z rzędu wygrałem Ekstraklasę, 1 puchar polski oraz półfinał ligi mistrzów. Liga zaliczyła progres, mam automatycznie zapewniony start w lidze mistrzów w fazie pucharowej. Dodatkowo 2 zespoły grają w eliminacjach do LM na różnych etapach. Dodatkowo w LE w eliminiacjach grają dwa zespoły :)

 

Grałem oczywiście bez żadnych wałków :) Z reguły ściągałem zawodników z wolnego transferu. W sezonie 2019/2020 zmienił się właściciel klubu i zwiększył mi budżet z 14 mln Euro do 38 mln Euro. Nie dawałem nikomu jakiś wygórowanych pensji, zawsze budżet na pensje nie był wyczyszczony do max.

 

Wurzcam aktualny skład i moje transfery z ostatnich lat.

 

 

QiaMay7.jpg

 

 

 

bPFiXQR.jpg

 

 

 

hMxLg52.jpg

 

 

 

P8gQewT.jpg

 

 

 

HzVNn83.jpg

 

 

 

octNCka.jpg

 

 

 

hQG7A4L.jpg

 

 

 

FpATpOl.jpg

 

 

 

 

 

Chyba nie w tym miejscu napisałem wątek, dlatego proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu.

Edytowane przez MaKK
Spoilery
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...