Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Co może być przyczyną, że nie mogę zrobić w grze zrzutu ekranu? Kombinacja Alt F9 nie działa. Gdy chce zrobić screena PrintScrn i wkleić np do painta to wkleja tylko widok pulpitu a nie z gry. Problem od pewnego czasu. Sprawdzałem także na poprzednich FMach jakie mam na dysku tj 12 i 14. Kiedyś wszystko było ok.

Sprawdziłeś, czy Ci się nie pozmieniały bindowania klawiszy?

Odnośnik do komentarza

Ale np w 12 robiło się Alt+F9 ( i taki tez skrót jest ustawiony) Zapisany obraz zapisywał się w folderze screenshots. Teraz nie zapisuje. Gdy nacisne na klawiaturze PrintScrn to zrobi zrzut ale tylko widoku pulpitu. Tak jakby nie widziało obrazu gry.

Odnośnik do komentarza

Co może być przyczyną, że screeny przestały nagle działać? Podejrzewam, że to nie problem z grą a coś z systemem/kartą graficzną? No nie wiem. Powtarzam że klawisz PrintScren także nie działa w grze. Robi screena widoku pulpitu. Tak jakby gra nie była uruchomiona.

Odnośnik do komentarza

Otóż zamiast ściągać wiele giga z netu, postanowiłem stworzyć swój własny facepack dla swojej kariery...napotkałem tylko jeden problem, wszystkie zdjęcia się dobrze wczytują poza dwoma...choć próbowałem ze trzy razy, zdjęcia Aleksandara Mitrovicia i Kingsleya Comana nie chcą się wczytać...może ktoś wie czemu?

Odnośnik do komentarza

A tu niespodziewanie... łata 15.3.2

 

- Safety check for frozen animations

- Fixed rare crash on startup when using unmapped network drive

- Facebook API policy change

- Updates to licensed assets

 

dzięki SI! życie stało się lepsze. nie zmienili żadnych koszulek dla szebernastej drużyny entej ligi angielskiej?

Odnośnik do komentarza

Rafał_Dziubas - grałem w lidze czeskiej Spartą Praga. Trudno sprowadzić znanych graczy, raczej Czechów miałem ale ewentulnie ktoś z Afryki młody może się trafić chętny do gry. Ogólnie Sparta i Pilzno wymiatają w lidze. W Europie bez większych sukcesów, druga runda Ligi Eutopejskiej to największe moje osiągnięcie.

Ja myślałem, że ty jakiegoś grajka zapodałeś, czytając tylko "grałem w lidze czeskiej Spartą Pragą." a tu profil Rafała. :D :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...