Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś przetłumaczyć ? :) Z angielskiego kompletnie nic nie umiem niestety a google tłumacz często jakieś głupoty piszę..z góry dziękuje ;)

"W przypływie niewiarygodnej szczodrości, zarząd klubu zdecydował się nagrodzić Cię sumą 592 mln euro do wydania na nowych piłkarzy i budowę nowego stadionu".

 

A po wcisnięciu przycisku "Accept" pojawiło się to małe okienko dialogowe z napisem:

"Chyba nie sądziłeś, że tak bardzo ułatwimy Ci zadanie, co?" (wolne tłumaczenie).

 

A tytuł tego okienka dialogowego to "Prima aprillis" :P

Odnośnik do komentarza

Właśnie pozytywnie zaskoczyłem się tegorocznym FM. Grę zawszę zapisuje do jednego pliku, nie używam autozapisu. Kończąc grę zapisywałem ją wczoraj i podczas zapisu przytrafił mi się blue screen :/ Pomyślałem sobie, że szlag trafił mojego sava. Uruchamiam dzisiaj grę, chcę wczytać starego save, nie da się. Zły jestem, że karierę od nowa muszę zacząć, ale wchodzę w zapisane gry, a tam....mój save z dopiskiem backup :)

Odnośnik do komentarza

Odkąd zaktualizowało mi grę na wersję 15.3.1 mam ogromny problem z kontuzjami. Podczas pierwszych siedmiu meczów po aktualizacji aż 13 razy (!!!) musiałem dokonywać zmian wymuszonych przez kontuzję. Grać się odechciewa... Ponadto moi zawodnicy średnio po 3-4 razy na mecz trafiają w słupki/poprzeczki. Czy tylko ja mam takie problemy?

Odnośnik do komentarza

Odkąd zaktualizowało mi grę na wersję 15.3.1 mam ogromny problem z kontuzjami. Podczas pierwszych siedmiu meczów po aktualizacji aż 13 razy (!!!) musiałem dokonywać zmian wymuszonych przez kontuzję. Grać się odechciewa... Ponadto moi zawodnicy średnio po 3-4 razy na mecz trafiają w słupki/poprzeczki. Czy tylko ja mam takie problemy?

 

To nie wina SI, tylko twoja. Poczytaj wcześniejsze posty, w którymś z nich opisałem już co zrobić żeby zmniejszyć prawdopodobieństwo kontuzji.

Odnośnik do komentarza

Znalazłem Twój post. Zastosuję się do tych porad i zobaczymy co się będzie działo. Tyle, że sprawa jest dla mnie o tyle dziwna, że gram jedną drużyną już jedenasty sezon i do tej pory nie miałem tego typu problemów. W związku z tym owe problemy z nowego sezonu z automatu połączyłem z nową łatką.

Odnośnik do komentarza

Witam

Wiecie co sie moze stalo z tym przyciskiem do automatycznego rozgrywania meczu..? Na poczatku gdy fm 15 sie pojawila byl on w mniej wiecej prawym gornym rogu pozniej prawdopodobnie przy ktoryms updacie znikl. Wie ktos moze czy mozna go spowrotem przywrocic czy tworcy gry z niego zrezygnowali. dzinx

Odnośnik do komentarza

Pierwsze mecze:

Hednesford - Basingstoke 1:2 ( Enver-Marum x2)

Basingstoke - Cambridge 2:1 (Kruczyk, Możdżonek)

Macclesfield - Basingstoke 0:2 (Kruczyk, Ligienza)

AFC Telford - Basingstoke 0:3 (Ligienza x3)

Basingstoke - Grimsby 2:1 (Kruczyk x2)

 

Jest bardzo dobrze :D Start mamy lepszy niż w Conference South. Ok, zdobywamy mniej bramek.

Odnośnik do komentarza

Witam (po kilku latach przerwy)

Panowie mam taki problem. Pod koniec meczu chciałem przeprowadzić zmianę, wszedłem w taktykę, ale nie zdążyłem nic zmienić, bo mecz się zakończył. Automatycznie przeniosło mnie do pomeczowej rozmowy motywacyjnej. Po jej przeprowadzeniu wyświetliło się podsumowanie. Klikam "wyjdź z meczu", pojawia się boisko i przez chwilę menu boczne i... nic się nie dzieje. Mogę wejść w "DOM", a potem w każdą opcję; skrzynka,taktyka, ustawienia itd, ale nie mogę kontynuować gry, bo zamiast "kontynuuj" mam "mecz!".Gdy tam kliknę pojawia się boisko i opcja "Wyjdź z meczu", ale nie mogę tego zrobić :/ Zapisać gry nie mogę. Czy jest jakieś wyjście z tego szamba oprócz wkur...się i załadowania gry? Wer. 15.3.1.

 

e/ zmieniałem już skórkę, wyłączałem tryb 3d i nic nie pomaga. Może jakaś kombinacja klawiszy np. "S+I+S+S+I+E"?

Odnośnik do komentarza

Co może być przyczyną, że nie mogę zrobić w grze zrzutu ekranu? Kombinacja Alt F9 nie działa. Gdy chce zrobić screena PrintScrn i wkleić np do painta to wkleja tylko widok pulpitu a nie z gry. Problem od pewnego czasu. Sprawdzałem także na poprzednich FMach jakie mam na dysku tj 12 i 14. Kiedyś wszystko było ok.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...