Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam problem. Dodałam sobie do gry jakieś nowe ligi i wszystko działało. Potem pobrałam ze Steama parę dodatków, chcę rozpocząć nową karierę, a przy większości krajów do wyboru mam takie wykrzykniki, że nie znaleziono wystarczającej liczby drużyn do lig. Podejrzewam, że któryś z tych dodatków mógł być wadliwy, ale (pewnie głupie pytanie) jak mogę je usunąć, bo nie widzę takiej opcji?

Odnośnik do komentarza

Kurczę, zrobiłem totalną reinstalę FMa, wykasowałem wszystkie pliko z foldey w dokumentach i dalej nic.... teraz myślę a może wykasować wszystko co zostanie po odintalowaniu z Steam Apps,

 

aha na jednym laptopie zrobił mi się błąd w czasie meczu, otóż "piłkarze" nie ruszają niczym, ani nogami, ani rękami przesuwają się tylko w pozycji pajacyka. Co zrobić?

Odnośnik do komentarza

Wmawialem sobie :" Nie kupuj go, wszyscy go kupują ". Nie dałem rady i tak oto zakupiłem Balante. Brr.

Każdy Balante kupuje. Zobaczysz, że te wydane 10 milionów się zwrócą. Szczególnie w takim klubie jak Ajax będzie wielką gwiazda. Swoją drogą nie myślałeś o pisaniu swojego opowiadania zamiast również na naszym forum. Myślę, że cieszyło by się niezłym zainteresowaniem. Sam osobiście bym czytał z chęcią, choć i tak to robie. Tym motywem z Elwirą przypomniałeś mi czasy młodości. Kupel miał gazetkę dla dorosłych z Puszystą Elwirą. Zawsze ją trzymał w schowku naszego domku na drzewie w lesie. To były czasy. Całe lato grania w piłke, prace polowe na wsi, a wieczormai przesiadywanie w naszym "hotelu". Las, dom wysoko na drzewie. I to taki z oświetleniem, oknami. Spaliśmy tam nie raz. To był hit na wiosce. Mnóstwo osób sie tam schodziło. Picie, palenie papierosów, by rodzice nie widzieli. Oj te czasy młodości.

Odnośnik do komentarza

 

Wmawialem sobie :" Nie kupuj go, wszyscy go kupują ". Nie dałem rady i tak oto zakupiłem Balante. Brr.

Każdy Balante kupuje. Zobaczysz, że te wydane 10 milionów się zwrócą. Szczególnie w takim klubie jak Ajax będzie wielką gwiazda. Swoją drogą nie myślałeś o pisaniu swojego opowiadania zamiast również na naszym forum. Myślę, że cieszyło by się niezłym zainteresowaniem. Sam osobiście bym czytał z chęcią, choć i tak to robie. Tym motywem z Elwirą przypomniałeś mi czasy młodości. Kupel miał gazetkę dla dorosłych z Puszystą Elwirą. Zawsze ją trzymał w schowku naszego domku na drzewie w lesie. To były czasy. Całe lato grania w piłkę, prace polowe na wsi, a wieczorami przesiadywanie w naszym "hotelu". Las, dom wysoko na drzewie. I to taki z oświetleniem, oknami. Spaliśmy tam nie raz. To był hit na wiosce. Mnóstwo osób sie tam schodziło. Picie, palenie papierosów, by rodzice nie widzieli. Oj te czasy młodości.

 

Oj nie ma jak dawne czasy na wsi. Pamiętam tak piętnaście lat temu jak to było. Kto tam siedział przed kompem. Cały dzień na dworze. Tu żniwa, tu z kumplami w piłę pograć, tu na rower, tu jakiś wiejski festyn. Się miało te naście lat. Puszysta Elwira- normalnie pękam ze śmiechu. Co do opka to się zgadzam z przedmówcą.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Wmawialem sobie :" Nie kupuj go, wszyscy go kupują ". Nie dałem rady i tak oto zakupiłem Balante. Brr.

Każdy Balante kupuje. Zobaczysz, że te wydane 10 milionów się zwrócą. Szczególnie w takim klubie jak Ajax będzie wielką gwiazda. Swoją drogą nie myślałeś o pisaniu swojego opowiadania zamiast również na naszym forum. Myślę, że cieszyło by się niezłym zainteresowaniem. Sam osobiście bym czytał z chęcią, choć i tak to robie. Tym motywem z Elwirą przypomniałeś mi czasy młodości. Kupel miał gazetkę dla dorosłych z Puszystą Elwirą. Zawsze ją trzymał w schowku naszego domku na drzewie w lesie. To były czasy. Całe lato grania w piłkę, prace polowe na wsi, a wieczorami przesiadywanie w naszym "hotelu". Las, dom wysoko na drzewie. I to taki z oświetleniem, oknami. Spaliśmy tam nie raz. To był hit na wiosce. Mnóstwo osób sie tam schodziło. Picie, palenie papierosów, by rodzice nie widzieli. Oj te czasy młodości.

 

Oj nie ma jak dawne czasy na wsi. Pamiętam tak piętnaście lat temu jak to było. Kto tam siedział przed kompem. Cały dzień na dworze. Tu żniwa, tu z kumplami w piłę pograć, tu na rower, tu jakiś wiejski festyn. Się miało te naście lat. Puszysta Elwira- normalnie pękam ze śmiechu. Co do opka to się zgadzam z przedmówcą.

 

Dziękuję panowie. Oj ta młodość. Póki co nie planuje wbijać do działu karier na forum. Za rzadko daje nowe wpisy i wogole. Ciesze się, że ktoś się interesuje moimi wypocinami. Budujące. Dzięki

Odnośnik do komentarza

RATUJCIE! Zacząłem nową grę po wydaniu łatki 15.3.0. Całą jesień borykałem się w Lechu z kontuzjami, mam przerwę zimową i to co się dzieje to jakaś masakra! Ledwo co zawodnik wróci do treningów, to znów wypada na kilka tygodni ze składu. Dotyczy się to zawodników zarówno pierwszego składu jak i rezerw. Stosuję cały czas ten sam schemat treningowy i nigdy tak nie miałem. To jest jakaś masakra. Macie jakieś pomysły co mógłbym zaradzić ???

Odnośnik do komentarza

RATUJCIE! Zacząłem nową grę po wydaniu łatki 15.3.0. Całą jesień borykałem się w Lechu z kontuzjami, mam przerwę zimową i to co się dzieje to jakaś masakra! Ledwo co zawodnik wróci do treningów, to znów wypada na kilka tygodni ze składu. Dotyczy się to zawodników zarówno pierwszego składu jak i rezerw. Stosuję cały czas ten sam schemat treningowy i nigdy tak nie miałem. To jest jakaś masakra. Macie jakieś pomysły co mógłbym zaradzić ???

1. Zmniejsz intensywność treningu ogólnego.

2. Zmniejsz intensywność treningu indywidualnego.

3. Zatrudnij lepszych trenerów.

4. Zatrudnij dobrego fizjoterapeutę (Zdolności medyczne 20, Zdolność do adaptacji 20, Determinacja 20, 5 gwiazdek)

Odnośnik do komentarza

 

RATUJCIE! Zacząłem nową grę po wydaniu łatki 15.3.0. Całą jesień borykałem się w Lechu z kontuzjami, mam przerwę zimową i to co się dzieje to jakaś masakra! Ledwo co zawodnik wróci do treningów, to znów wypada na kilka tygodni ze składu. Dotyczy się to zawodników zarówno pierwszego składu jak i rezerw. Stosuję cały czas ten sam schemat treningowy i nigdy tak nie miałem. To jest jakaś masakra. Macie jakieś pomysły co mógłbym zaradzić ???

 

3. Zatrudnij lepszych trenerów.

4. Zatrudnij dobrego fizjoterapeutę (Zdolności medyczne 20, Zdolność do adaptacji 20, Determinacja 20, 5 gwiazdek)

 

Dwa pierwsze punkty już zastosowałem. Z 3 narazie będzie problem, bo za wielu trenerów nie mogę mieć, a pozatym jest ten sam problem co z punktem 4, czyli narazie nie jestem w stanie ściągnąć lepszego personelu do Lecha :/

Odnośnik do komentarza

Już zostawiam sprawę tych punktów tabeli wyników, trudno, ale jest coś gorszego, otóż piłkarze nie ruszają niczym w trakcie meczu, przesuwają się po boisku w pozycji "pajaca" piłka się od nich odbija, nawet strzelą bramkę, ale wygląda to komicznie.... Pomóżcie


Zrobilem reinstalkę, ale pomogło tylko na chwile....

Odnośnik do komentarza

1) Completely un-install FM from your computer: https://support.sega.co.uk/hc/en-gb/articles/201580562-How-to-Do#uninstall

2) Restart your computer once the process has been completed

3) Navigate to your appdata folder and manually delete any folder in there named 'Sports Interactive'. Post #45 details how to find this and delete it: http://community.sigames.com/showthread.php/421002-Reviewed-15.3-Update-Match-Engine-Issue-The-Zombie-Glide?p=10200305&viewfull=1#post10200305

4) Also try removing this Sports Interactive folder: C:\Users\Public\Documents\Sports Interactive

5) Finally, also remove the entire Sports Interactive folder in your My Documents area (you should back up your save game, etc, if you wish to keep these)

6) Restart your computer and re-install FM15

7) Boot up FM and start a brand new game, proceed to a match and see if you still have a problem

8) If you do then please change your Preferences under the Interface tab from GPU Assisted Rendering, to Software Rendering (under the Rendering Mode option)

9) Proceed back to a match and see if the problem persists

10) If it does then attempt to verify your installation through Steam, follow these steps: https://support.sega.co.uk/hc/en-gb/articles/201580562-How-to-Do#verify-cache

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...