Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiście, nie zauważyłem, że to stan po 30 kolejkach bez dodatkowych siedmiu. Po prostu FM nie potrafi "wizualnie" uwzględnić końcowej tabeli, ale dziwne, bo pokazał spadkowiczów i mistrza. Oczywiście można to sprawdzić po wejściu w grupę mistrzowską i spadkową, ale dla mnie jest to mało efektywne

Odnośnik do komentarza

Wróciłem po kilkunastodniowej przerwie do grania i jestem odrobinę zmartwiony. Owszem wygraliśmy ligę na kilka kolejek przed końcem sezonu, ale nasza gra to jakaś tragedia.

Podobnie miałem w poprzednich FM-ach. Moi zawodnicy zawsze odpuszczają koniec sezonu jeżeli wygrają wcześniej ligę. Macie jakiś sposób, żeby zmotywować zawodników do lepszej gry?

Odnośnik do komentarza

Finał FA Trophy mi został. Ok rozumiem, że chłopakom się już nie chce, ale kombinuję jak tu jeszcze trochę bramek nastrzelać :).

Rotację na pewno wprowadzę. Może podziałać trochę przedmeczowymi rozmowami motywacyjnymi? Nie wiem, agresywny ton? Jak ich opieprzyłem po cudem zremisowanym meczu byli zadowoleni :D

Odnośnik do komentarza

Wróciłem po kilkunastodniowej przerwie do grania i jestem odrobinę zmartwiony. Owszem wygraliśmy ligę na kilka kolejek przed końcem sezonu, ale nasza gra to jakaś tragedia.

Podobnie miałem w poprzednich FM-ach. Moi zawodnicy zawsze odpuszczają koniec sezonu jeżeli wygrają wcześniej ligę. Macie jakiś sposób, żeby zmotywować zawodników do lepszej gry?

Dać pograć młodym, tym z rezerwy. Skoro liga wygrana, można ogrywać Młodych Wilczków :D

Odnośnik do komentarza

Podczas ostatniego okna transferowego wypożyczyłem jednego z moich zawodników do innego klubu. Zaznaczyłem jednak opcję, która pozwala mi ściągnąć zawodnika z powrotem. W tej chwili ze względu na kilka kontuzji przydałby się, ale niestety nie mam pojęcia jak się takiego zawodnika ściąga do klubu. Niech ktoś pomoże ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...