Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

kluczem mimo wszystko są dobrzy trenerzy oraz baza treningowa niż same ustawienie treningu, od kilku wersji tutaj schemat został znacząco uproszczony

Może nawet dobrze.

Nigdy mnie specjalnie w CM/FM trening nie interesował. Wolałem i wolę tę działkę oddać asystentowi.

Odnośnik do komentarza

 

kluczem mimo wszystko są dobrzy trenerzy oraz baza treningowa niż same ustawienie treningu, od kilku wersji tutaj schemat został znacząco uproszczony

Może nawet dobrze.

Nigdy mnie specjalnie w CM/FM trening nie interesował. Wolałem i wolę tę działkę oddać asystentowi.

 

Mam tak samo...

 

Właśnie przegrałem ze Sportingem 4:5 w tym 4 bramki stracone ze stałych fragmentów gry.

Nie wiem jak ustawic sfg defensywne i ofensywne...

Narazie w Lidze europy 2 wins i 1 lose , nie jest źle

Odnośnik do komentarza

kluczem mimo wszystko są dobrzy trenerzy oraz baza treningowa niż same ustawienie treningu, od kilku wersji tutaj schemat został znacząco uproszczony

W odróżenienieniu od Championship Manager. Kilka lat temu zainstalowałem dla porównania z FM i tam można było przed meczem udać się na trening i zobaczyć, jak wybrani przez nas zawodnicy wykonują np. rzuty wolne.

Przygotowania do meczu w ten sposób były bardzo dłuuuugie.

Jeszcze taki bug niedawno zauważyłem. Polska u 19 jedzie na MŚ U-19. Wiecie jaki skład powołała trener ? 3 bramkarzy, 3 obrońców...reszta sami napastnicy.

Odnośnik do komentarza

 

kluczem mimo wszystko są dobrzy trenerzy oraz baza treningowa niż same ustawienie treningu, od kilku wersji tutaj schemat został znacząco uproszczony

W odróżenienieniu od Championship Manager. Kilka lat temu zainstalowałem dla porównania z FM i tam można było przed meczem udać się na trening i zobaczyć, jak wybrani przez nas zawodnicy wykonują np. rzuty wolne.

Przygotowania do meczu w ten sposób były bardzo dłuuuugie.

Jeszcze taki bug niedawno zauważyłem. Polska u 19 jedzie na MŚ U-19. Wiecie jaki skład powołała trener ? 3 bramkarzy, 3 obrońców...reszta sami napastnicy.

 

W końcu najlepszą obroną jest atak :p W którym roku są te MŚ ?

Odnośnik do komentarza

5 sezon w TB, tym razem pewnie zmierzamy ku mistrzostwu :)

 

Moja chyba 2 "10 w FM 2015 - http://oi60.tinypic.com/2q2mgrr.jpg

Pierwszy gotówki transfer do tego za granicę w historii TB, za 100tyś zł udało nam się wytransferować Ingosona do Fredrikstadu :) - http://oi62.tinypic.com/dwumg6.jpg

20 spotkań bez porażki - http://oi62.tinypic.com/2dua35e.jpg

 

Też chcę "10" :D.

Odnośnik do komentarza

Ciężko powiedzieć, właśnie zdobyłem mistrzostwo także po sezonie raczej odchodzę do drugiej ligi Mołdawii, z TB już nic więcej nie wyciągne, 2 puchary krajowe, superpuchar, mistrzostwo i niezłe występy w P.Uefa w 6 sezonów to dobry wynik, it's time to move on :)

Odnośnik do komentarza

 

kluczem mimo wszystko są dobrzy trenerzy oraz baza treningowa niż same ustawienie treningu, od kilku wersji tutaj schemat został znacząco uproszczony

Może nawet dobrze.

Nigdy mnie specjalnie w CM/FM trening nie interesował. Wolałem i wolę tę działkę oddać asystentowi.

 

Myślałem podobnie dopóki nie zajrzałem przypadkowo w trening jakoś w połowie sezonu, a tam mój asystent ciągle trenował taktykę (około 70 %). Od tego czasu sam ustawiam trening. Zwykle trenuję różne aspekty tak, żeby te procenty były mniej więcej po równo a intensywność ustawiam wysoką.

Odnośnik do komentarza

W sezonie 2018/2019 Bełchatów - (z nowym) bogatym właścicielem, który dopłaca 200 mln zł. co sezon - oszałał. W ciagu roku sprowadzili około 40 zawodników, a połowa z nich trafiła do....rezerw.

 

Niby nic niezwykłego, gdyby nie to że taki sam los spotkał Lukasa Podolskiego...z kontraktem na poziomie 1,5 mln. zł./miesiąc. 2 miesiące w klubie = 0 rozegranych meczy,

 

W 1 druzynie pozostało 4 Polaków, z czego na grę szansę ma może jeden.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...