Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Odwieczna walka dobra ze złem...tego, czy ustawiać zawodników pod swoją grę, czy pod przeciwnika.

 

Generlanie, ja jednak skupiłbym się na rywalu - przy mega słabym dałbym wszystkich na offensywę i skrócił linię obrony, tak aby grała przy linii środkowej.

Dobrzy szybcy obrońcy zabezpieczą tyły. Pózniej wiadomo -> im monciejszy rywal tym bardziej kazałbym się skupić na obronie.

 

Jestem zwolennikiem wąskiej specjalizacji w środku pomocy, mam 1 MC od obrony i jednego MC od gry do przodu. Raczej nie stawiam na tych box to box. I chyba się to w miarę sprawdza.

(Jeden bardzo wysokie krycie i odbiór, a drugi passy i .... strzał z dystansu).

 

Wczoraj miałem dosyć ciekawą sesję w grze.

Postanowiłem wywrócić system i zagrałem ze słabszymi w lidze taktyką defensywną....efekty ? Rewelacyjne. Wyoskie wygrane, bardzo wysokie.

 

W LM zagrałem 3 pierwsze mecze taktyką defensywną (2 porażki, jeden remis). A pózniej też zmieniłem na offensywną (2 wygrane, 1 porażka).

Grałem z o wiele mocniejszymi zespołami.

 

Gram 4-2-3-1(bez DM).

 

Ten FM jest nieprzewidywalny bardziej od 14.

Odnośnik do komentarza

Jeśli gram 4-3-3, to jakie role i polecenia najlepiej przypisać pomocnikom, których widziałbym odpowiedzialnych także za obronę. Np. dwóch by miało bronić, ale jeden na zasadzie box to box, a drugi nie wypuszczałby się zbyt daleko. Jakie role i polecenia są najlepsze?

 

 

Sam obecnie grając 4231 ustawiam swoich dwóch CMów na : cofnięty rozgrywający (o) oraz walczący o piłkę pomocnik (w)

Czemu takie zestawienie?

CR utrzymuje pozycję, a do tego pełni rolę rozgrywającego łączącego linię obrony z pomocą. Natomiast WPP zapewnia trochę agresji w środku, a w razie czego jest w stanie podłączyć się do akcji ofensywnych.

Odnośnik do komentarza

Nie kumam czegoś.

Fakt, że prowadzę klub w najniższej angielskiej, ale jeżeli gracz z zespołu, który spada z tej ligi nie chce przejść do mnie, tylko wybiera klub z ligi lokalnej (niegrywalnej w FMe) i jeszcze dostaje mniejsze pieniądze, bo twierdzi, że moje warunki mu nie odpowiadają, to ja się pytam gdzie logika?

 

Jeszcze żeby było mało, to właśnie odnotowałem pierwszy zjazd do windowsa. Tak po prostu w trakcie meczu... Można się wkurzyć!

Odnośnik do komentarza

Ja za to bardzo często mamy serie po 13 spotkań bez porażki i nagle bez żadnej przyczyny zaczynam przegrywać mecz za meczem, nie wiem co ma na to wpływ...Skład ten sam, morale te same...Po prostu jakby gra nie chciała mi pozwolić wygrać tą ligę już po 15 kolejkach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...