Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w stanie wypić ze spokojem piwo w trakcie zapisu i jeszcze czekam :D

Uważam, że teraz zapisuje się wolniej niż wcześniej prze starym fixem.

Zdecydowanie jest dłuższy niż przed fixem, ale ja mam takie wrażenie że raz zapisuje się szybciej a raz wolniej.

Odnośnik do komentarza

Kurde, coś się stało z moim FM-em i się zepsuł... Rozegrałem mecz towarzyski po czym zawiesił mi się system(Za dużo aplikacji). Zrobiłem reset laptopa, uruchamiam FM po czym zniknął mój save i zamiast niego miałem plik Inter(Backup).fm-Nazwa mojego save nosiła nazwe Inter, bez (Backup). Załadowałem plik Inter(Backup) po czym rozegrałem ponownie ten sparing i zniknęły wszystkie grafiki, a przy próbie zapisywania pojawia się błąd, że nie można zapisać gry...(Zapis gry zakończył się niepowodzeniem). Szukałem na necie rozwiązania i niestety nic się nie udało, więc próbowałem po prostu wziąć urlop na czas tego sparingu i iść kilka dni w przód i wtedy wyskoczył mi crash. Przy próbie włączania gry teraz automatycznie pokazuje mi się crash. Nie mogę w ogóle uruchomić gry. Ktoś wie co może być przyczyną? sad.gif

Odnośnik do komentarza

Czyli jakaś ściema. Taktyka wykorzystująca błędy w silniku :D

 

Nie, grając jedną z tych taktyk przegrałem z Shrewsbury. Aż takie zajebiste to one nie są. Przynajmniej w Basingstoke. Owszem wygrywam, ale daleki jestem od stwierdzenia, że wykorzystują dziury w silniku. Wystarczy mieć kilku niezłych zawodników w składzie. Jak wygram z jakąś drużyną z Championship grając w Conference wtedy zacznę się poważnie nad nimi zastanawiać :D.

Odnośnik do komentarza

Kurde, coś się stało z moim FM-em i się zepsuł... Rozegrałem mecz towarzyski po czym zawiesił mi się system(Za dużo aplikacji). Zrobiłem reset laptopa, uruchamiam FM po czym zniknął mój save i zamiast niego miałem plik Inter(Backup).fm-Nazwa mojego save nosiła nazwe Inter, bez (Backup). Załadowałem plik Inter(Backup) po czym rozegrałem ponownie ten sparing i zniknęły wszystkie grafiki, a przy próbie zapisywania pojawia się błąd, że nie można zapisać gry...(Zapis gry zakończył się niepowodzeniem). Szukałem na necie rozwiązania i niestety nic się nie udało, więc próbowałem po prostu wziąć urlop na czas tego sparingu i iść kilka dni w przód i wtedy wyskoczył mi crash. Przy próbie włączania gry teraz automatycznie pokazuje mi się crash. Nie mogę w ogóle uruchomić gry. Ktoś wie co może być przyczyną? sad.gif

 

Zawalony system przede wszystkim. Zapisu już pewnie nie naprawisz, ale możesz zapobiec zniszczeniu kolejnych gier.

Ja nie wiem co ludzie muszą mieć z tymi systemami, że tak się sypią gry. Ja grałem w 5 części fm i jedną CM. W całej karierze zespuł mi się 1 (słownie: jeden) sejw i to z mojej winy bo zapomniałem ustawić potrójnego zapisu.

Odnośnik do komentarza

Czyli jakaś ściema. Taktyka wykorzystująca błędy w silniku :D

Sam jesteś ściema :D Błędy w silniku? Nie sądzę. U jednych lepiej pójdą, u drugich gorzej. Zależy od wielu czynników. LYNK do opisu i wrażeń na FMBase. Różnica w poziomie graczy między 9.ligą a Conference nie jest wielka, ale jest.

@el_eldorador - poczytaj na FMB o tej taksie i może znajdziesz jakieś rozwiązanie, co do swoich problemów.

Odnośnik do komentarza

Mam jedno pytanie. Piłkarz nie przedłużył kontraktu z klubem. który kończy mu się 30 czerwca. Jest kwiecień. Dlaczego ja nie mogę bezpośrednio z piłkarzami w takim momencie ustalić przejścia na zasadzie wolnego transferu, tylko muszę i tak złożyć ofertę jego klubowi. Czy jestem na bakier z przepisami?

 

http://oi61.tinypic.com/116knzq.jpg

Odnośnik do komentarza

 

 

Trener OM ma zostać Bruno Metsu, który zmarł ponad rok temu! Skandaliczny błąd twórców.

 

Możesz pokazać screena?

Chętnie zobaczę, bo u mnie go nie ma w bazie.

 

 

Sprawdziłem w edytorze. Jest w bazie danych.

 

Ja mam ustawioną średnią bazę w grze więc pewnie dlatego go nie mam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...