Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie:

Poprzednią przygodę z FM skonczyłem na wersji 2012. Teraz na gwiazdkę zakupiłem sobię najnowszą 15! I tutaj szok (tyle zmian).

Ale najbardziej intryguje mnie taka rzecz:

-Nigdzie nie mogę znaleść możliwości w taktyce ustawiania mentalności, strzałów z dystansu, rodzaju podań (suwaki) , polecenia na podania do odgrywajacego do nogi,na głowę itp. Czy to zostało usunięte i ograniczone do opcji poleceń dla drużyny gdzie poprostu zaznaczamy opcje "podania po ziemii", "wyższe tempo" ?

Odnośnik do komentarza

Z holenderskiej Polecam Ajax, mimo tego że ostatnio dominuje. Fajna, przynajmniej jak dla mnie polityka klubu (graj ofensywnie i stawiaj na wychowanków). W 2015 ciężko będzie potencjalnemu menedżerowi potwórzyć sukces w lidze (PSV ma podobny jeśli nie lepszy skład ze wspomnianym Depayem) a do sukcesu w Europie trzeba przynajmniej ze 2-3 lat i przekonania utalentowanych młodziaków do pozostania.

Odnośnik do komentarza

 

 


Witam mam takie pytanie:
Poprzednią przygodę z FM skonczyłem na wersji 2012. Teraz na gwiazdkę zakupiłem sobię najnowszą 15! I tutaj szok (tyle zmian).
Ale najbardziej intryguje mnie taka rzecz:
-Nigdzie nie mogę znaleść możliwości w taktyce ustawiania mentalności, strzałów z dystansu, rodzaju podań (suwaki) , polecenia na podania do odgrywajacego do nogi,na głowę itp. Czy to zostało usunięte i ograniczone do opcji poleceń dla drużyny gdzie poprostu zaznaczamy opcje "podania po ziemii", "wyższe tempo" ?

 

 

Bo nie ma tego w najnowszej i poprzedniej odsłonie.

Edytowane przez Dudek
Odnośnik do komentarza

Hm, w filtrach wyszukiwania wpisałem klub, wyświetliło mi zawodników, robię jak mówisz i w tej zakładce nie ma :/, możliwe, że przez monitor, który nie obsłuży większej rozdzielki?

Spróbuj w ustawieniach gry zmienić zmienić wielkość tekstu i obrazu na 95.

Odnośnik do komentarza

Coś chyba u mnie nie halo :)

 

Mam widok ogólny - informacje i mam pozycje:

 

Dane osobowe, Plany, Zadowolenie, (widok boiska ulubione pozycje), mecze rozegrane na pozycji, ulubione zagrnia

 

Widok oddaliłem nawet na 75%, czyli u mnie coś nie bangla, dzięki za próbę pomocy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...