Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam takie pytanie. Gram Juventusem (skończyłem sezon) i chcę dodać drugiego managera którym mógłbym prowadzić Liverpool (ligę Angielską mam oczywiście zaznaczoną jako grywalna). Niestety gra nie da wybrać mi żadnego innego zespołu aniżeli Sassuolo... Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Wiem, że względnie łatwo, a że to jeden z moich ulubionych klubów, dlatego znalazł się w tej trójce. Łatwo też wygląda kariera z PSV, jednakże podbój Europy byłby wielkim wyzwaniem, tym bardziej, że skład starałbym się opierać na młodych i wychowankach. Stąd mój dylemat

Odnośnik do komentarza

Ja tak z innej beczki, mam dylemat kim zacząć nową karierę i tutaj zgłaszam się z tym do Was. Mianowicie mój wybór został zawężony do trzech drużyn, a są to PSV Eindhoven, Ol. Lyon, Newcastle United. Co byście doradzili i dlaczego?

Z proponowanej trójki wybrałbym PSV. Team z Eindhoven ma w swoim składzie takie perełki, jak Zakaria Bakkali i Memphis Depay z potencjałem ponad 8. Depey to jeden z najlepszych talentów w grze. Poza tym, jest kilku innych ciekawych zawodników oraz znakomite zaplecze treningowe i młodzieżowe. Oczywiście czeka cię tam sporo pracy, m.in. znalezienie klasowego napastnika, ale to chyba nie byłby duży problem. Liga wprawdzie jest przeciętna, jednak myślę, że w parę sezonów dzięki zdolnej młodzieży będziesz w stanie przenieść ją na wyższy poziom.

Odnośnik do komentarza

Jak już to potencjał -8 ;)

Liga holenderska jest nuda, nie polecałbym na dłuższą metę. Liga angielska jest dużo ciekawsza IMO.

 

 

A ja się wyłamie i zaproponuję Lyon. Oprócz pucharu i superpuchary w 2012 od kilku lat bieda. Zabicie dominacji PSG będzie naprawdę niełatwym wyzwaniem :).

 

MaKK - chodzi właśnie o to, aby nie było aż tak łatwo, bo jakby nie patrzyć Premiership jest najłatwiejsza :)

 

Phenmo - właśnie też się zastanawiam nad Lyonem i zakończeniem hegemonii PSG i powoli odbijającemu się Monaco..

 

P.S. Jakby nie patrzeć, jeżeli liga portugalska i węgierska mnie nie nudziły za bardzo, to holenderska raczej bardziej też nie powinna mnie nużyć.

Odnośnik do komentarza

 

 

P.S. Jakby nie patrzeć, jeżeli liga portugalska i węgierska mnie nie nudziły za bardzo, to holenderska raczej bardziej też nie powinna mnie nużyć.

 

Ja tam holenderską bardzo lubię. Najczęściej zaczynam w dolnej angielskiej, ale z biegiem lat usilnie staram się prowadzić coś z Holandii.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...