Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry, ale dla mnie, to ten gość spadł z czasów CMa, o czym już pisałem :P

Ale recenzje CM/FM w CDA zawsze takie były(pierwsza jaką pamiętam to CM 3 00/01), nie można było się z nich niemal nic dowiedzieć, za to często zawierały informacje o opcjach które były już dostępne wcześniej. Zawsze wtedy pojawiało się skojarzenie że tekst pisał ktoś nigdy nie mający styczności z serią, ale właśnie dawniej Eld a potem Cormac(nie wiem, czy którejś odsłony nie recenzował też Hut) potrafili się niby w nią zagrywać.

Anyway, najlepszym podsumowaniem rzetelności CDA w sprawach CM/FM był napis na okładce towarzyszącej recenzji CM 4(który był chyba najbardziej zabugowaną wersją ever) na którym widniało 'Eld mówił nawet o 10/10'.xD

Odnośnik do komentarza

Mi też się udało w paru meczach zagrać na zero z tyłu, ale to pewnie dlatego, że gram faworytem do mistrzostwa. Kwoty transferowe również zauważyłem, że są smiesznie wysokie. Prowincjonalny klub za utalentowanego juniora rząda 10 mln funtów oO.

Kolejną dziwną rzeczą jaką zauważyłem w tej wersji są zachowania piłkarzy:

- nie pokazywanie się do gry mimo wyraźnego nacisku z mojej strony na to
- pchanie gry na siłę do przodu, a nie tego od nich wymagam
- nie wracanie się po ofensywnym rzucie rożnym, przez co dochodzi do sytuacji, że mam kontrę siedmiu na dwóch (piłka już dawno opuściła pole karne a moi ulubieńcy dalej tam stoją i czekają na cud)
Gra się w 15 przyjemnie, ale chyba poczekam na kolejnego patcha przed poważniejszą rozgrywką.

Odnośnik do komentarza

jmk - Graty.

 

-

 

Grając drugi sezon w Stockport w Conference (w poprzednim awansowałem, wygrałem baraż) dostrzegłem nie wiem jak to nazwać buga, bądź jakiś nie wiem mój pech? Połowa moich bramek jest nieuznanych z powodu spalonego i to się dzieje notorycznie.. Chyba nie było jeszcze takiego meczu w którym nie miałbym nieuznanego gola.. Może ktoś coś poradzi, bo w poprzednim sezonie nie było aż tak tragicznie, ale teraz to już dramat.

Odnośnik do komentarza

I po 1 sezonie:) 2 miejsce w lidze, za niezwyciężonym Juve, ćwierćfinał LE oraz Puchar Włoch w ocenie zarządu to bardzo dobre dokonania z mojej strony. Cóż mogę rzec. Teraz chwilka odpoczynku i czas zabierać się za nowy sezon. Trzeba zacząć budować nowy zespół, gdyż skład Interu to po części starzy gracze. D'Ambrosio zapragnął od nas odejść, po znakomitym sezonie i spełnieniu jego wymagań odnośnie gry w LM nie zdołałem go przekonać i za 7,5mln zawędrował do... Sassulo. Życzę mu powodzenia w nowym klubie! W sumie to jego przydatność w klubie da się zastąpić, po ściągnięciu Alex Sandro z FC Porto mamy obsadzony lewy bok obrony, na prawym śmiga Jonathan, w razie kontuzji Nagatomo może przejść na bok obrony, a na prawej pomocy zagra Pavesi(Newgen, którego otrzymałem po nowym roku, statami nie powala, aczkolwiek chcę go wykreować do gry w 1 składzie i w trakcie 9 występów odwdzięczył mi się 3 bramkami i 1 asystą. Scouci oceniają jego potencjał na miarę klasowego gracza Serie A.). Środek pomocy jest w miarę ogarnięty, na ŚPD gra Medel, a środkowymi pomocnikami są Kovacic i Hernanes. Na szpicy zazwyczaj gra Icardi, gdyż Palacio jest już zaawansowany wiekowo i prawdopodobnie sprzedam go na wakacjach. Pojawia się pytanie do was panowie. W FM 14 był taki gracz bodajże pochodził z brazyli. Leandro, czy Leonardo. Jeśli ktoś go kojarzy, a to na pewno, to proszę o napisanie o nim jakiejś opinii, gdyż pamiętam, że w karierze FM 14 miałem go w Arsenalu i strzelał jak na zawołanie. Za ile byłby do wyciągnięcia w 2 sezonie:)? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...