Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, jeszcze jeden błąd w polskiej Ekstraklasie, zgłosiłem go do SI, ale nie wiem czy zrozumieją, mając na uwadze mój angielski, otóż kluby które latem (lipiec, sierpień) grają w pucharach mają przekładane mecze ligowe pomiędzy meczami. W polskiej lidze przecież się tego nie praktykuje, wolę mieć nie przełożone i aktualną tabelę.

Odnośnik do komentarza

 

 

Może laptop odpala Ci FM-a z karty zintegrowanej, a nie GeForce'a?

Też o tym myślałem, jednak w ustawieniach w panelu Nvidia ustawione wszystko jest na GeForce, wydajność układu graficznego w FM jest oceniony na maxa.

 

tylko przy FM masz ten problem z grafiką ? masz najnowsze sterowniki ?

 

Tak i tak

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Mam pytanie: wsadziłem jak co roku pliki graficzne (zbierane od lat) wyłączyłem „buforowanie skórki”, zaznaczyłem „odśwież skórkę po zatwierdzeniu zmian”, a następnie „zatwierdziłem” ale nic się nie zmieniło...

Co robię źle ?

A jaka jest lokazliacja folderu z fociami? I spróbuj może wyczyścić bufor.

 

Wyczyściłem i dalej nic.

Pliki są dokładnie w tym samym miejscu co w FM 2014, z tą różnicą że tam działają. Działały we wszystkich poprzednich wersja. Już nie wiem co robię źle.

 

No to jak są w tym samym miejscu jak w FM14 to jak mają działać w FM15 skoro inna ścieżka jest. Musisz wejśc w ustawienia i tam masz lokalizacje dajesz zmień katalog i podajesz lokalizacje tego z FM14 i uruchamaisz od nowa grę i będzie śmigac.

 

Plik są w katalogu FM 2015 oczywiście...

Już wiem gdzie był problem, w FM2014 w folderze z grafiką miałem podfolder pictures a dopiero w nim wszystkie dodatki. Po jego usunięciu wszystko działa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...