Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Sympatyczny pan Sławek lubi sam sobie zaprzeczać często w następujących po sobie programach. Szczególnie jak błąd sędziego jest ewidentny, a "ekspert" próbuje go bronić.

 

Zresztą z tego co pamiętam to prowadzący Ligę+Extra kilka razy przytoczyli Panu Sławkowi regulamin zawodów, który w dany przypadku mówił co innego niż on.

Odnośnik do komentarza

Zauważyliście, że nie wyświetla się standardowy ekran z wynikami LM w dniu w którym prowadzona przez gracza drużyna nie ma spotkania? Zawsze pojawiały mi się ekrany wyników zarowno z wtorku jak i środy. Być może mam to gdzieś wyłączone, ale nie za bardzo widzę możliwość zmiany takiego stanu...

Odnośnik do komentarza

Zaznaczyłem tam wszystko co tylko możliwe i sprawdze przy następnej okazji, ale nic na zdrowy rozum nie powinno to dać. Chyba, że znacie konkretny wpis opowiadający za to aby automatycznie pojawiał się ekran z wynikami nawet gdy nasz zespoł nie uczestniczył w danej serii spotkań. Co ciekawe w lidze wszystko ładnie widzę, a w LM mam z tym problem.

Odnośnik do komentarza

Pierwsze spostrzeżenia meczowe.

Moi zawodnicy grają tak jak w FM-ie 2014 - trochę środkiem, trochę skrzydłami. Wygląda to tak jak chcę, żeby wyglądało :D. Wszystko gra i nic zaskakującego na razie nie zauważyłem.

Dwie bramki padły po akcjach środkiem, jedna po akcji skrzydłem. Szału po wolnych i rożnych brak. Będę testował dalej.

Nieco dziwne są animacje piłkarzy. Widać, że jest więcej klatek i zagrania są bardziej realistyczne, ale miśki trochę jak kukiełki wyglądają. Do tego rozkładają rączki jak geje na paradzie równości ;). Ogólnie jest jednak ok :).

 

Oddajcie koszulki -> http://i.imgur.com/5CrDsec.jpg

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą dopiero zauważyłem, że ciągle tylko trzy taktyki można mieć ustawione na nauczanie. Trochę szkoda, bo chociaż z pięć by się przydało na różne warianty. No i mam wrażenie, że w tej wersji ta "nauka" taktyki zajmuje graczom o wiele więcej czasu.

ja mam zupełnie odwrotne wrażenie, zagrałem kilka sparingów, dwa pierwsze mecze ligowe i znajomość 100%, przypomnę, że gram Widzewem(klub profesjonalny), nie wiem jak w "amatorach", jeszcze nimi nie grałem, do jakiego klubu się odnosiłeś ?
Odnośnik do komentarza

Pierwsze spostrzeżenia meczowe.

Moi zawodnicy grają tak jak w FM-ie 2014 - trochę środkiem, trochę skrzydłami. Wygląda to tak jak chcę, żeby wyglądało :D. Wszystko gra i nic zaskakującego na razie nie zauważyłem.

Dwie bramki padły po akcjach środkiem, jedna po akcji skrzydłem. Szału po wolnych i rożnych brak. Będę testował dalej.

Nieco dziwne są animacje piłkarzy. Widać, że jest więcej klatek i zagrania są bardziej realistyczne, ale miśki trochę jak kukiełki wyglądają. Do tego rozkładają rączki jak geje na paradzie równości ;). Ogólnie jest jednak ok :).

 

Oddajcie koszulki -> http://i.imgur.com/5CrDsec.jpg

Oto koszulki https://sites.google.com/site/michaeltmurrayuk/Skins/fm2015-match-screen-kits-mod

Odnośnik do komentarza

 

Swoją drogą dopiero zauważyłem, że ciągle tylko trzy taktyki można mieć ustawione na nauczanie. Trochę szkoda, bo chociaż z pięć by się przydało na różne warianty. No i mam wrażenie, że w tej wersji ta "nauka" taktyki zajmuje graczom o wiele więcej czasu.

ja mam zupełnie odwrotne wrażenie, zagrałem kilka sparingów, dwa pierwsze mecze ligowe i znajomość 100%, przypomnę, że gram Widzewem(klub profesjonalny), nie wiem jak w "amatorach", jeszcze nimi nie grałem, do jakiego klubu się odnosiłeś ?

 

Lech, Villarreal, no a teraz próbuję WHU :-k.

Odnośnik do komentarza

 

Pierwsze spostrzeżenia meczowe.

Moi zawodnicy grają tak jak w FM-ie 2014 - trochę środkiem, trochę skrzydłami. Wygląda to tak jak chcę, żeby wyglądało :D. Wszystko gra i nic zaskakującego na razie nie zauważyłem.

Dwie bramki padły po akcjach środkiem, jedna po akcji skrzydłem. Szału po wolnych i rożnych brak. Będę testował dalej.

Nieco dziwne są animacje piłkarzy. Widać, że jest więcej klatek i zagrania są bardziej realistyczne, ale miśki trochę jak kukiełki wyglądają. Do tego rozkładają rączki jak geje na paradzie równości ;). Ogólnie jest jednak ok :).

 

Oddajcie koszulki -> http://i.imgur.com/5CrDsec.jpg

Oto koszulki https://sites.google.com/site/michaeltmurrayuk/Skins/fm2015-match-screen-kits-mod

 

Dzięki :).

Odnośnik do komentarza

Kilka moich spostrzeżeń odnośnie gry"

1. pomysł z licencjami bardzo ciekawy, aczkolwiek możliwość prowadzenia zespołu w LM bez licencji lub z krajową C raczej nie jest realistyczna :/

2. piłkarz po nieudanych negocjacjach kontraktowych (przy transferze) zwalnia swojego agenta, przez co w kolejnym podejściu udało mi się podpisać z nim kontrakt

3. negocjacje kontraktowe stały się chyba ogólnie nieco łatwiejsze i przyjemniejsze (albo tak mi się wydaje)

4. odnoszę wrażenie, że sporo strzałów jest oddawanych prosto w bramkarzy

5. niby pierdół ale brak cały czas w sztabie szkoleniowym kierownika drużyny (osoba, która zajmuje się w rzeczywistości ustalaniem szczegółów spotkań), w FM mógłby się zająć organizacją sparingów czy ewentualnym przekładaniem spotkań

6. tylko raz przytrafiła mi się możliwość przełożenia spotkania, z terminarzem ligi polskiej był problem już w poprzednim FM, jeszcze nie wiem jak będzie w najnowszej edycji

7. możemy sami pojechać jako menadżer na jakiś inny mecz, ale nie ma opcji wysłania na niego konkretnego scouta (albo poprostu jej nie odnalazłem :P )

8. "rozmowy w tunelu", hmm...szybko się nudzą, ale mimo wszytko mając coś wspólnego z rzeczywistością, ogólnie na plus

9 wydaje mi się, że sędziowie mylą się czasami przy spalonych, ale to nawet dobrze, bo takie są realia piłki

10. grając w LE zauważyłem (tak jak na początku w FM14), że sędzia bramkowy czasami zamiast za linią znajduje się 3-5m wgłąb boiska

11. panel boczny: pierwsze wrażenie negatywne, jednak po dwóch dniach stwierdzam, że to zmiana na plus

 

Co do bugów. Jest ich sporo, aczkolwiek poniekąd to rozumiem. Sam kiedyś bawiłem się w patchowanie (co prawda innej gry) i wiem, że sprawdzić wszystko nie jest tak prosto. Trudno jest sprawdzić tysiące wprowadzonych komend i poprawianie ich tak, aby wszystkie się ze sobą zgadzały. Bardzo fajnie, że twórcy w miarę szybko reagują na rażące błędy,

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...