Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

 

SZU, dawno, dawno temu taka możliwość istniala i jakiegoś wielkiego chaosu nie było.

A to w którym niby?

 

Nie pamiętasz jak ludzie różne dziwne taktyki wrzucali na strony? Sam jakieś choinki i inne bzdurne ustawienia tworzyłem. Ok, pełnej dowolności chyba nigdy nie bylo, ale mam wrażenie, że byla większa niż teraz.

Odnośnik do komentarza

Pamięć niestety mam bardzo słabą. Może po prostu teraz czuję się bardziej ograniczony przez grę.

Strzałek też mi trochę brakuje w nowych FM-ach. Lubiłem sugerować zawodnikom gdzie mają się przemieszczać. Może to właśnie przez strzałki mialem wrażenie większej dowolności.

 

Wiem co mnie jeszcze zaskoczyło w 2015. Części zadań nie można zaznaczyć, bo są one jakby zaznaczone z urzędu. Część wiadomo jest czerwona, część niedostępna, a część wybrana automatycznie. W 2014 chyba czegoś takiego nie było. Jak tworzylem taktyki na bazie ustawień z 2014 po prostu nie mogłem zaznaczyć wszystkiego jak jak miałem wcześniej.

Odnośnik do komentarza

 

FM 15 mam na dysku SSD i zapisy rozgrywki też ustawione żeby zapisywało się na SSD a mimo tego prędkość zapisu mam dość wolną natomiast wczytywanie to chwila moment. Wy też tak macie? Bo w FM14 zapis był dość sprawny.

bug ostatniej łatki, z rozgrywką rozpoczętą na 15.0.1 nie mam takiego problemu

 

Mam nadzieje że to szybko poprawią bo mnie to irytuje :/

 

Odnośnik do komentarza

 

 

FM 15 mam na dysku SSD i zapisy rozgrywki też ustawione żeby zapisywało się na SSD a mimo tego prędkość zapisu mam dość wolną natomiast wczytywanie to chwila moment. Wy też tak macie? Bo w FM14 zapis był dość sprawny.

bug ostatniej łatki, z rozgrywką rozpoczętą na 15.0.1 nie mam takiego problemu

 

Mam nadzieje że to szybko poprawią bo mnie to irytuje :/

 

 

 

Kochany, jeszcze fyfnaście łatek wyjdzie. Plus ze dwie aktualizacje bazy danych. Trzeba żyć nadzieją.

FM 2016 może będzie bardziej dopracowany :D.

Które to wersje miały być lepsze, parzyste czy nieparzyste?

Odnośnik do komentarza

Witam, napiszcie swoje opinie o ostatecznej wersji fm 2015 , moja sztuka czeka na mnie w empiku ale waham się jeszcze czy nie kupić 2014. Grałem w wersje beta i powiem szczerze że nie specjalnie mi się podobała, jakaś tak chaotyczna bardzo. Czy ostateczna różni się bardzo od beta? czy tylko jakieś kosmetyczne zmiany?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...