Skocz do zawartości

Livescore wiosenny


Hawkeye

Rekomendowane odpowiedzi

Zawackiemu się głos jakoś zmienił czy ja go aż tak długo nie słyszałem?


Klasyka gatunku - lag neta i przez niego nie widziałem gola na 1:0 dla Brazylii :/


Co zrobiła obrona Haiti :D :D. Już 2:0. Ale mecz troszkę dramat.


Już 3:0, Haiti samo daje jej gole.

Odnośnik do komentarza

 

Legia grala w 12.

a może w 16? czerwona karta też się sama pokazała bez powodu?

 

 

Karny - wątpliwy, mnóstwo gwizdków pod Legię czy to fauli czy autów, rożnych, wolnych, gdzie perfidnie widać było od kogo się odbiła piłka. Czerwona kartka? Na oficjalnym skrócie nie ma tego powtórki, z perspektywy trybuny sędzia nie musiał od razu wyrzucać młodzika.

Odnośnik do komentarza

Sorry, ale tak nie będziemy dyskutować :)

 

Np. karny. Znowu, sędzia mógł odgwizdać, miał ku temu podstawy. Zero wątpliwości czy decyzja słuszna.

https://www.youtube.com/watch?v=-J42fYFzyrI&feature=youtu.be&t=29m13s

 

Czyli jak na razie wymieniłeś dwie konkretne sytuacje, w których sędzia się nie pomylił i mają one być przykładem faworyzowania jednego zespołu?

 

Nie wiem, może znajdziesz te rogi i auty (i ile ich było mniej-więcej), bo nie wykluczam pomyłek, ale ciężko w nie uwierzyć, szczególnie po tym co do tej pory zobaczyłem.

Odnośnik do komentarza

 

 

Siedziałem blisko linii, widziałem na własne oczy, chyba kpisz, że pamiętam w której minucie miały miejsce te wydarzenia. Było ich przynajmniej 5.

 

W takim razie niech tylko to pozostanie sprawą wątpliwą. Szczególnie ze względu na oceniającego i jego dotychczasowe opinie na temat prawidłowych decyzji sędziego :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...