Skocz do zawartości

Livescore wiosenny


Hawkeye

Rekomendowane odpowiedzi

Rashford swoim debiutem chyba przyćmił każdy inny debiut w historii kadry Albionu, 3 minuta i bramka :-k

https://streamable.com/q6ys

 

Niesamowite :D

Krótka jest pamięć ;) Nie tak dawno Harry Kane strzelił gola w 79 sekundzie debiutu :]

A Rashford? Póki co jego historia przypomina mi troszkę drogę Owena. Mam nadzieję jednak, że Marcusowi lepiej ułoży się kariera w dojrzalszym wieku, głównie jeśli chodzi o zdrowie, a także oby omijały go pokusy typu dołączenie do Realu Madryt ;) ;)

Odnośnik do komentarza

 

Rashford swoim debiutem chyba przyćmił każdy inny debiut w historii kadry Albionu, 3 minuta i bramka :-k

https://streamable.com/q6ys

 

Niesamowite :D

Krótka jest pamięć ;) Nie tak dawno Harry Kane strzelił gola w 79 sekundzie debiutu :]

A Rashford? Póki co jego historia przypomina mi troszkę drogę Owena. Mam nadzieję jednak, że Marcusowi lepiej ułoży się kariera w dojrzalszym wieku, głównie jeśli chodzi o zdrowie, a także oby omijały go pokusy typu dołączenie do Realu Madryt ;) ;)

 

 

Ale ale, ja miałem na myśli nie tyle co szybkość zdobycia bramki, a historię Rashforda do tego momentu. Ta IMO przebija Kane'a jednak ;)

Odnośnik do komentarza

Przy okazji MŚ pisałem, że Belgowie mogą mieć spore problemy, aby coś ugrać na poważnych imprezach. Pomimo znanych nazwisk w składzie. W ogóle nie mają bocznych obrońców. Wg FS, dzisiaj ze Szwajcarią na jednym boku gra Vertonghen, a na drugim Witsel.

Odnośnik do komentarza

Rekin walczy o wygranie Giro, Chaves trochę został.


Uran miał pomóc, a urywa Chavesa ;).


Swoją drogą dużo marudzenia na Majkę, bo faktycznie jest niewidoczny w tym wyścigu i nic ciekawego nie pokazał, a pewnie wykręci życiówkę w Giro i skończy w tej piątce ;).

Odnośnik do komentarza

Real Madryt: Keylor Navas; Carvajal, Ramos, Pepe, Marcelo; Modrić, Casemiro, Kroos; Bale, Cristiano Ronaldo i Benzema.
Ławka: Casilla, Nacho, James, Lucas, Jesé, Isco, Danilo.

Atlético Madryt: Oblak; Juanfran, Savić, Godín, Filipe Luis; Saúl, Gabi, Augusto, Koke; Griezmann i Fernando Torres.
Ławka: Moyà, Tiago, Correa, Lucas Hernández, Carrasco, Partey, Giménez.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...