Skocz do zawartości

Livescore wiosenny


Hawkeye

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już pisałem, rzucanie rac jest słabe.

 

Natomiast pisanie, że odpalanie rac zagraża bezpieczeństwo osobom z sektora rodzinnego oznacza, że nigdy nie byłeś w tej sytuacji. Faktycznie minuta dymu i mgły zabiera Ci 100 HP.

 

Ode mnie EOT, nie ma co dyskutować z betonowymi ludźmi o IQ podzielonym przez ich ilość postów na tym forum.

Odnośnik do komentarza

Jak już pisałem, rzucanie rac jest słabe.

 

Natomiast pisanie, że odpalanie rac zagraża bezpieczeństwo osobom z sektora rodzinnego oznacza, że nigdy nie byłeś w tej sytuacji. Faktycznie minuta dymu i mgły zabiera Ci 100 HP.

 

Ode mnie EOT, nie ma co dyskutować z betonowymi ludźmi o IQ podzielonym przez ich ilość postów na tym forum.

Kończą się argumenty, to obrażamy, bardzo dorośle :)

Odnośnik do komentarza

Jak już pisałem, rzucanie rac jest słabe.

 

Natomiast pisanie, że odpalanie rac zagraża bezpieczeństwo osobom z sektora rodzinnego oznacza, że nigdy nie byłeś w tej sytuacji. Faktycznie minuta dymu i mgły zabiera Ci 100 HP.

 

Ode mnie EOT, nie ma co dyskutować z betonowymi ludźmi o IQ podzielonym przez ich ilość postów na tym forum.

jeżeli dajesz małpie brzytwę, to musisz się liczyć, że prócz siebie może pociąć i innych

Kuchy nurek

Odnośnik do komentarza

Nie ja pierwszy użyłem tego argumentu, nawet go parafrazowałem.

Ja obrażałem ludzi, którzy wrzucają race na murawę, więc Twoje tłumaczenie tylko pogrąża Ciebie samego jeśli chodzi o poziom dyskusji ;)

 

Dla mnie EOT, nie wiem po co znów się dałem wciągnąć w tę dyskusję.

Odnośnik do komentarza

Jestem piłkarzem, zapierdalam jak głupi, jestem liderem, gram w finale Pucharu, ale nie mogę swojej pracy wykonywać dobrze, bo idioci z trybun "się świetnie bawią". Muszę stać na boisku i czekać aż w końcu się uspokoi, co wytrąca mnie z równowagi, nie wspominając o fizycznych kwestiach (zastanie mięśni itd.)

Reaper, może jestem naiwny, ale jakbyś zrobił sondę wśród piłkarzy czy są za obecnością piro na trybunach, to coś mi mówi, że jednak opcja "za" by wygrała.

Odnośnik do komentarza

A ja jestem zdania, że w momencie gdy Malarz dostał racą, sędzia powinien skończyć mecz, walkower i dopieprzyć taką karę, że kibice Lecha musieliby posprzedawać swoje mieszkania, aby to spłacić.

 

Dobrze, że tym gościom nie udało się zebrać całej kwoty na tę oprawę.

Odnośnik do komentarza

Popieram, skoro mówił, że dopóki nie zgaśnie ostatnia raca, to meczu nie wznawia, to tak należało zrobić, to by była perfekcyjna decyzja, a tak trochę to zjebał sędzia.

Nie mniej, po raz kolejny pokazaliśmy, że kibicowsko potrafimy zrobić taką atmosferę, że reszta to może nam czyścić berło, ale ciągle jesteśmy w epoce kamienia łupanego. I taka dzicz nie powinna w ogóle być wpuszczana na stadion, w ogóle.

Odnośnik do komentarza

 

Chicałbym aby Lech to przejebał, mówię to jako kibic od urodzenia. Byśmy przewietrzyli mocno szatnie. Dziewięciu piłkarzy ponoć ma odejść (Gergo, Kamyk, Karol, Kadar, Kownaś, Thomalla, Trałka, Szymek i Paulus) niech budują ten klub na nowych podstawach, bo obecna formuła się mocno wypaliła. Nabrać mlodych piłkarzy z I ligi, sprowadzić niektórych z wypożyczeń, 2-3 sezony pocierpieć, wzmacniać się tylko wtedy gdy na dana pozycje nie ma młodego obiecujacego w szkólcę. W końcu to wypali, a finansowo będize to zdrowsze.

skorotak, to jesteś typowym oszołomem :) ale twoje głupie marzenie się spełni - ciesz się

 

No i oczywiście nie z tym trenerem. Ja wziąłbym jakiegoś bałkańskiego trenera, moze Ivan? Oni mieli zawsze dobre podejście do młodych graczy.

Odnośnik do komentarza

 

Jestem piłkarzem, zapierdalam jak głupi, jestem liderem, gram w finale Pucharu, ale nie mogę swojej pracy wykonywać dobrze, bo idioci z trybun "się świetnie bawią". Muszę stać na boisku i czekać aż w końcu się uspokoi, co wytrąca mnie z równowagi, nie wspominając o fizycznych kwestiach (zastanie mięśni itd.)

Reaper, może jestem naiwny, ale jakbyś zrobił sondę wśród piłkarzy czy są za obecnością piro na trybunach, to coś mi mówi, że jednak opcja "za" by wygrała.

 

Mysle ze wiekszosc ludzi jest za obecnoscia piro na trybunach. Tyle ze kretyni na stadionach nie umieja sie nim bawic i wychodza takie kwiatki jak dzisiaj.

Odnośnik do komentarza

 

 

Jestem piłkarzem, zapierdalam jak głupi, jestem liderem, gram w finale Pucharu, ale nie mogę swojej pracy wykonywać dobrze, bo idioci z trybun "się świetnie bawią". Muszę stać na boisku i czekać aż w końcu się uspokoi, co wytrąca mnie z równowagi, nie wspominając o fizycznych kwestiach (zastanie mięśni itd.)

Reaper, może jestem naiwny, ale jakbyś zrobił sondę wśród piłkarzy czy są za obecnością piro na trybunach, to coś mi mówi, że jednak opcja "za" by wygrała.

 

Mysle ze wiekszosc ludzi jest za obecnoscia piro na trybunach. Tyle ze kretyni na stadionach nie umieja sie nim bawic i wychodza takie kwiatki jak dzisiaj.

 

 

Niestety, tak to wygląda.

Odnośnik do komentarza

Ładnie się napie*dalajo na SB :D Tottenham wygrywa 2:0, ale na bank straci Dembele na ostatnie dwa mecze, gdy liga zobaczy co chciał zrobić Diego (chyba chciał mu wsadzić palec w oko, gdy się zagotowało przy linii bocznej).

 

Aha, Tottenham wygrywa na SB pierwszy raz od '90.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...