Skocz do zawartości

Livescore wiosenny


Hawkeye

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz przegrali w tym sezonie dogrywkę. Z tego już się nie podniosą. Po rekordzie.

 

Czemu? Grizzlies nie są w tej chwili żadnym przeciwnikiem i nie wydaje mi się, żeby Kerr im odpuścił po tej żenadzie z Sotą. Będzie ich cisnął. A Spurs? Wcale się nie zdziwię, jeśli Pop odpuści jedno ze spotkań i wyjdzie piątką rezerwowych :-k

Odnośnik do komentarza

Tylko to nie Kerr biega po parkiecie, a zawodnicy, którzy mogą na tę porażkę różnie zareagować.

 

Nie będę się zakładał, bo ja bym sobie raczej życzył, żeby wynik Bulls nie został pobity, ale... Tak jak pisałem na fb Karola, który mówi - wkurwia mnie pomaganie przez sędziów GSW, bo GSW może bez problemu (zwłaszcza w RS) wygrać z każdym, bez pomocy pasiastych. Uważam, że GSW jest w stanie ogarnąć 4:0 do końca sezonu. Pytanie, czy Pop wyciągnie grube armaty, czy nie.

 

PO to już zupełnie inna bajka. Jak się zajadą (a porażki z Sotą czy Lakers, czy nawet Bostonem są przesłanką ku temu), to twarda walka z Utah (średnio im szło w porównaniu z większością drużyn z konferencji, chociaż wygrali 4:0 w sezonie), czy nieobliczalnymi Dallas, a potem ewentualnie kimś z silniejszej drabinki, czyli Clipps, OKC czy nawet PTB to może być dla zmęczonych nóg za dużo ;) Niech piszą swoją historię! :)

Odnośnik do komentarza

20:45 ruszamy :war:

 

Real Madryt: Keylor Navas; Danilo, Pepe, Sergio Ramos, Marcelo; Modrić, Casemiro, Kroos; Bale, Cristiano Ronaldo i Benzema.
Ławka: Casilla, Nacho, Carvajal, Isco, James, Lucas Vázquez, Jesé.

VfL Wolfsburg: Benaglio; Vieirinha, Naldo, Dante, Rodríguez; Luiz Gustavo, Guilavogui; Bruno Henrique, Arnold, Draxler; Schürrle.
Ławka: Casteels, Schäfer, Ascues, Kruse, Dost, Träsch, Knoche

 

 

Zidane poszedł po rozum do głowy (czytaj: zrozumiał/dostrzegł), iż Casemiro to ważny gracz i mamy go w składzie po raz kolejny. James ławka bardzo słusznie i małe szanse na grę do końca sezonu.

W El Clasico wyszło, że ZZ bardziej ceni Jese niż Kolumbijczyka.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...