Skocz do zawartości
Do końca roku można głosować na użytkowników, którzy powinni znaleźć się w XIV kadencji ModTeamu.
TEMAT WYBORCZY
Fenomen

Reprezentacja Polski

Rekomendowane odpowiedzi

takie w stylu Wlodarczyka on jest mistrzem pisania o niczym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie dlatego pytam, bo jeśli chodzi bo o treść, to nie mam odniesienia (może tak wyglądają raporty na całym świecie?), choć jedyny z nich wniosek to że niektórzy nie wytrzymali mentalnie, i może ewentualnie źle została dobrana taktyka.

Natomiast forma? Przecież to Word przerobiony na pdfa. Brakuje tylko comic sansa do pełni możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Gabe napisał:

Ale mówisz o treści, czy o formie?

Treści przede wszystkim. Miałem teraz trochę czasu, aby trochę lepiej się mu przyjrzeć i tam nie ma jakiejkolwiek informacji, która mogłaby być przydatna przed kolejnymi turniejami. Aż nie chcę się wierzyć, że Nawałka, który tak bardzo dbał o szczegóły i u niego każdy detal się liczył, stworzył coś, co bym mógł i ja napisać. Mam w głowie dwa scenariusze: albo przy braku możliwości uspokojenia niektórych mediów przez Basałaja PZPN na szybko stworzył taki raport, albo Nawałka super stwarzał pozory absolutnego profesjonalisty.

Chociaż jedno tłumaczy byłego selekcjonera: kto z was chociaż raz nie zrobił raportu na odpie*dol? :)

• Lubię! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczególnie wiedząc, że za miesiąc już nie bedziesz pracować w danej firmie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, jasonx napisał:

Szczególnie wiedząc, że za miesiąc już nie bedziesz pracować w danej firmie

A to ciekawe, że od piłkarzy wymagacie bezwzględnego profesjonalizmu (a przecież gra w kadrze to ryzykowny quasi-wolontariat), a od trenera nie do końca :-k 

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

podzial na koszyki przed losowaniem grup Eliminacji do Mistrzostw Europy:

Koszyk 1: Anglia, Portugalia, Szwajcaria, Holandia, Belgia, Chorwacja, Francja, Włochy, Hiszpania, Polska

Koszyk 2: Austria, Bośnia i Hercegowina, Czechy, Dania, Niemcy, Islandia, Rosja, Szwecja, Ukraina, Walia

Koszyk 3: Bułgaria, Finlandia, Izrael, Irlandia Północna, Norwegia, Irlandia, Szkocja, Serbia, Słowacja, Turcja

Koszyk 4: Albania, Cypr, Estonia, Węgry, Gruzja, Grecja, Litwa, Czarnogóra, Rumunia, Słowenia

Koszyk 5: Armenia, Azerbejdżan, Białoruś, Wyspy Owcze, Gibraltar, Kazachstan, Kosowo, Luksemburg, Macedonia, Mołdawia

mozna juz sie bawic w najlepsze i najgorsze dla nas losowania ;)

IMO:

najkorzystniejsze: Polska, Austria, Finlandia, Litwa, Moldawia

najgorsze: Polska, Niemcy, Serbia, Rumunia, Kosowo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ślepy jestem, czy nie ma Łotwy w tych koszykach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

KOSZYK nr 6 Łotwa, Liechtenstein, Andora, Malta, San Marino. 

Urwało mu od internetów xDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi