Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Wawrzyniak z przodu dobrze, ale w obronie parę razy został dość łatwo zjechany. Ale myślę, że będzie z Boenischem walczył o miejsce na lewej stronie obrony. Głowacki dobry mecz zagrał. Ciekawe jak się będzie prezentował w parze z Perquisem. Jak Wołąkiewicz będzie zdrowy, to też może walczyć o miejsce w pierwszym składzie, a minimum o miejsce w kadrze na EURO. Brożek też in plus zdecydowanie. Szkoda, że nie gra regularnie w klubie, bo forma mogłaby być jeszcze lepsza. Czerwona kartka dla Ludo to też fajna lekcja, bo nigdy nie wiadomo, jak będzie wyglądał jakiś ważny mecz i czy nie będziemy musieli grać w osłabieniu. No i w ogóle reprezentacja z meczu na mecz gra coraz lepiej i ładniej. Starają się grać z klepy, pomysłowo. Nie wywalają tylko piłki przed siebie. A to dobrze wróży, bo trochę czasu zostało do EURO 2012.

Odnośnik do komentarza

Nie popełnił żadnego błędu w obronie? W drugiej połowie może i grał pewniej, ale to co z nim wyprawiał ten Meksykanin na prawej pomocy (co najmniej raz założył mu siatkę, ze dwa razy go minął prostym zwodem) wołało o pomstę do nieba. Z całego meczu zapamiętałem może jedno jego wejście (to z fatalnym strzałem, gdy nikogo obok niego nie było), chyba zero dośrodkowań.

 

@kkamilo

no ok, miał takie wytyczne. Ale jak się nie biega do przodu to można oczekiwać, że chociaż zagra pewnie w obronie.

Odnośnik do komentarza

Nie popełnił żadnego błędu w obronie? W drugiej połowie może i grał pewniej, ale to co z nim wyprawiał ten Meksykanin na prawej pomocy (co najmniej raz założył mu siatkę, ze dwa razy go minął prostym zwodem) wołało o pomstę do nieba.

 

 

 

Warto jednak pamiętać, że nie ma takiego obrońcy na świecie, którego Pablo Barrera by nie skręcił będąc w średniej formie. :)

Wawrzyniak to dla mnie największe zaskoczenie na plus ostatnich miesięcy. W tej chwili to nr 1 na lewej obronie. Ogólnie gratuluję Legii, że tylu jej piłkarzy kandyduje do kadry. Nawet młodzi są niektórzy! :)

Odnośnik do komentarza

Włodek? ;)

 

Jak dla mnie na ten moment jedyną pozycją wartą rozważenia/zmiany w tej chwili jest tylko środek obrony. Na pozostałych mamy raczej pewniaków (chociaż chętnie widziałbym Borysiuka w miejsce Polańskiego), a Jodłowiec nie przekonuje mnie ani trochę. Alternatyw brakuje, ale Smuda mógłby chociaż próbować sprawdzać tam kogokolwiek innego. Marzenia ściętej głowy... :roll:

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...