Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

A mnie ten wczorajszy dzień jakoś szczegulnie boli i to podwójnie po pierwsze dla tego że, jestem wielkim zwolenikiem Leo i ostatnie dwa mecze dały duże pole do popisu krytykom Don Leo , bo nie oszukujmy się przy każdej możliwej okazji był atakowany zarówno przez dziennikarz ,,ekspertów piłkarskich'' i działaczy z centrali PZPN nie twierdzę, że ostatnimi występami kadry nie zasłużył sobie na takie podejście do swojej osoby, ale mowa jaką pod koniec meczu wygłosił pan Szpakowski na temat kadry i Leo to lekka przesada.Przesada dla tego że na podstawie wczorajszego meczu miał prawo do takich słów , ale szkoda że w tej samej przemowie zapomniał o paru ważnych kwestiach np. pierwszy w histori awans na Euro w wykoniu Polaków i na przykład mecze z Portugalią i Czechami i jego opinie na temat tzch meczy w trakcie ich grania , bo jak oceniać to całokształt a nie wybiurczo.Druga sprawa to sposób w jaki reprezentacj podeszł do meczu jak dla mnie grali bez walki i zangażowania a to boli, bo przegrać mecz można , ale po walce a jej wogóle nie był widać.Teraz czekam na Smudę bo według mnie to obecnnie najlepszy Polski trener i cczas dać mu szansę w reprezentacji.

Odnośnik do komentarza
"Kikut, Matko Boska! (czy "Jezus Maria"? nie pamietam...)"

"Rany Boskie" :>

Rany boskie! no jasne! dzieki :)

 

Niech ten cytat bedzie moim komentarzem.

albo: Leśniak! o Jezus Maria!

 

Czemu? Przecież następne eliminacje mamy już wygrane :kekeke:

 

Co do Stefana - nie sprawdza się w klubach, bo nie umie współpracować długofalowo z piłkarzami. Paradoksalnie w reprezentacji, gdzie widuje się ich przez parę dni cztery razy w roku, może to nie mieć najmniejszego znaczenia.

 

Choć jego zwolennikiem też nie jestem.

Niestety w reprze też nie da rady. Brożek spóźni się na obiad 37 sekund, a Boruc przyjdzie w klapkach i obaj wypad! Po pół roku zostaną same lizusowate mameje bez krzty charakteru. Majewski to może sobie poprowadzić reprezentacje ministrantów w lidze salezjańskiej i nic więcej. No chyba, że zmądrzał.

 

Wracając do meczu: mam nadzieję, że kazanie Darka "Chorągiewki" Szpakowskiego ukaże się gdzieś w formie tekstowej. Jestem od lat jego fanem i kocham te podsumowania, a niestety oglądałem w knajpie i wiele nie słyszałem.

Odnośnik do komentarza

dzięki! :D

 

"i Leo B kontynuował związek"

 

a więc nie kazanie, a raczej proces :)

 

"Niektórzy mówili,

że już wtedy odebrałem je [szanse] Polakom...

Ale nie chciałem żeby tak było,

choć nie wierzyłem,

że coś się zmieni..."

 

jakie ego, he he, zapomniałem, że to Dariusz "jak mówiłem" Szpakowski

 

"myślę, że może trzeba zmniejszyć naszą ligę"

 

jakie deja vu - wciąż pamiętem jego podsumowanie z lat 90ych: "sztucznie rozbuchane rozgrywki ligowe"

Odnośnik do komentarza

a ja dodam to co w Livescorze w czasie meczu:

ja proponuje wprowadzić 2 obrońców ażeby nam jeszcze bramek nie wklepali.

potem wywalić Leo. zatrudnić np Smude czy innego polskiego jakiegoś ogarnietego, postawić na samych młodych zawodników i dać trenerowi spokój i szykować wszystko pod kątem 2012 :)

Odnośnik do komentarza

Sam Smuda nie zdziała tutaj nagle cudu. Naszym piłkarzom brakuje bardzo dużo już nawet nie do zachodu, ale do europejskich średniaków. Technikę i zadania taktyczne trzeba ćwiczyć od młodego, nie da się podczas maksymalnego wysiłku pamiętać o założeniach nakreślonych przez trenera. Tego nie da się nauczyć w trzy dni, to musi być odruch, taki jak ruch ręki podczas kontaktu z ciepłem. To samo tyczy się dryblingu, tego nie można planować, to musi samo z siebie wychodzić. Jeśli się jednak tego od młodego nie wpaja to "młody i utalentowany" 26 letni polski zawodnik tego już nie przyswoi.

 

Piłką trzeba żyć i na prawdę się tym interesować, bez takich ludzi nie wyszkoli się bardzo perspektywicznych graczy. Sami gracze za to powinni dążyć cały czas do przodu, a nie zadowolić się zarobionym milionem, wtedy trzeba chcieć kolejny więc i być jednocześnie jeszcze lepszym na boisku. Niestety u nas jest coś zupełnie innego. Ilu graczy sprawdziło się za granicą? Ilu z nich potrafi regularnie przez wiele lat grać na w miarę równym poziomie? Ciężko takich znaleźć.

 

Jak tutaj zbudować drużynę, skoro nie ma do tego odpowiednich klocków? Tylko same zdezelowane, które już dawno powinny trafić do kosza.

 

Bez dobrej pracy z młodzieżą nigdy nie będziemy wstanie rywalizować z silniejszymi. Może Beenhakker popełnił ostatnio dużo dziwnych decyzji jak wystawienie w obronie Krzynówka, ciągłe trzymanie w składzie Rogera, ale on nie jest też cudo twórcą. Nie zamierzam na pewno go bronić, ale wszyscy zapominają jak po awansie do ME wszyscy byli gotowi nosić go na rękach.

Odnośnik do komentarza

I tak i tak te pięniądze będą wypłacone i pójdą w błoto czy bedzie pracować czy nie. To niech się umówią z jakims Polskim trenerem że pierwszy miesięc będzie pracować za darmo i tak by się zgodził jakby miał dostać tak horendalne wynagrodzenie jak dziadek. Jedyna strata to właśnie wypłacenie pieniędzy nowemu trenerowi za pierwszy miesiąc.

polski trener pracujący za darmo - nie rozśmieszaj mnie...

A Stefek nie jest juz czasem na etacie w PZPNie? :>

Odnośnik do komentarza

Nie do końca rozumiem narzekania na tych piłkarzy, przecież to Ci sami grajkowie, co walczyli z Portugalią, Czechami, więc WTF? Brakowało motywacji, przekonania, a o to ciężko jak trener w Rotterdamie, coś pisali, że Leo już siada do rozmów z Feye :| Nawet jeżeli piłkarze przeczą, to podświadomie widać brak zaangażowania u trenera, a Leo się wyczerpał/został wyczerpany przez PZPN i inne, przez co stracił na charyzmie/chęciach, niby był przekonany, że nawet jak awansuje to straci posadę :-k

Odnośnik do komentarza

ja rozumiem. zawsze chce Ci się wstawać i iść do szkoły, do pracy? Czasem się nie chce, a czasem się myśli: mam w dupie tę robotę, im więcej się spóźnię, tym mniej popracuję.

Ci sami piłkarze dają ciała od dłuższego czasu. Śmiem twierdzić, że Portugalia i Czechy to wypadki przy (nie)pracy. Coś jak milion w totka.

Odnośnik do komentarza
Czechy - pełna zgoda. Portugalia - nie. Była zupełnie inna atmosfera w zespole, a do tego Leonowi wszystko wychodziło taktycznie. Tamte eliminacje Leon wygrał w pełni zasłużenie.

 

I tego właśnie, przy ocenie pracy Leona nie możemy zapominać.

Odnośnik do komentarza

To samo zrobili z Michaelem Ballackiem chyba. Przed meczem z Niemcami na Mundialu. Przerażające że są ludzie którzy czytają ten shit i jeszcze łykają wszystko to tam napiszą.

 

Koszmar chyba staje się faktem:

http://sport.interia.pl/raport/elms2010/news/piechniczek-selekcjonerem-tylko-majewski,1366415

:|

wiadomo było, że Pan Kominek wybierze swojego Doktora Laptoka

Odnośnik do komentarza

To samo zrobili z Michaelem Ballackiem chyba. Przed meczem z Niemcami na Mundialu. Przerażające że są ludzie którzy czytają ten shit i jeszcze łykają wszystko to tam napiszą.

 

Koszmar chyba staje się faktem:

http://sport.interia.pl/raport/elms2010/news/piechniczek-selekcjonerem-tylko-majewski,1366415

:|

 

To będzie tak.

W ostatnich dwóch meczach eliminacji do MŚ, Stefan uzyska zadowalające PZPN wyniki. Lato uzna, że Stefan spelnił się w roli selekcjonera i nie ma sensu zatrudniać nikogo nowego.

Stefan będzie prowadzil reprezentację Polski aż do ME w 2012.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...