Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Nowe doniesienia odno?nie Dziekanowskiego. Tym razem wypowied?: Stefana M.

Sztab reprezentacji Polski unika wypowiedzi na temat Dariusza Dziekanowskiego, ale nieoficjalnie wiadomo, ?e dzia?acze byli ?wiadomi k?opotów asystenta Leo Beenhakkera.

Jeszcze niedawno próbowali da? mu szans?, ale najwidoczniej "Dziekan" postanowi? z niej nie skorzysta?. Zreszt?, ka?dy, kto go zna wie, ?e has?o z piosenki Maryli Rodowicz "Niech ?yje bal!" by?o jego ulubionym od lat.

 

- Z Dariuszem Dziekanowskim nie rozsta?em si? w przyjaznej atmosferze. Dlatego wola?bym powstrzyma? si? od komentarza. A o obecnych problemach "Dziekana" nic mi nie wiadomo, bo ?adne informacje do mnie nie dotar?y. Aha... chodzi o jego pobyt w szpitalu psychiatrycznym... Có?, to jest na pewno smutne dla ka?dego cz?owieka – powiedzia? obecny trener Cracovii Stefan Majewski.

Lepszy normalny Nawa?ka ni? Dziekan w psychiatryku ;) Byle tylko Polacy wywalczyli 6 punktów teraz - to jest najwa?niejsze.

Odnośnik do komentarza
Gdy polscy pi?karze wychodzili na ostatni trening przed meczem z Azerbejd?anem grupka kibiców z Polski przywita?a ich oklaskami. Kadrowicze nie zwrócili jednak uwagi na fanów reprezentacji i zostali za to wygwizdani.

 

 

"Brawo gwiazdy! Brawo! To si? nazywa szacunek dla kibiców, nawet pomacha? Wam si? nie chce. Jakie wielkie gwiazdunie. J*** gwiazdeczki." - mo?na by?o us?ysze? z trybun.

 

Trening otwarty by? tylko przez 15 minut, pó?niej na polecenie Leo Beenhakera zarówno kibice jak i dziennikarze zostali stanowczo wyproszeni przez miejscowych ?o?nierzy.

 

(ASInfo)

 

Ekhm, tego si? nie spodziewa?em po polskich zawodnikach :|

Odnośnik do komentarza

Zawodnicy polecieli tam wygra? mecz, zainkasowa? trzy punkty, a nie macha? pomponikami przed kibicami. Fajnie, ?e nasi kibice przybyli do Baku, ale powinni zrozumie? te? zawodników, którzy rozliczani s? z wyników i chc? skupi? si? na swojej pracy, a nie oklaskiwaniu kibiców na treningu. Jak wygraj? to na pewno podzi?kuj? kibicom za doping.

Odnośnik do komentarza

No dobra panowie - pogadaliscie sobie jak baby z magla czy Dziekan w psychiatryku czy w klinice plastycznej cycki se przylepia, czy Zewlakow pomachal czy nie zauwazyl i czas przejsc do meczu :)

 

Bardzo ciekawi mnie postawa Zurawskiego. Chlopak ma problemy z kostka, w klubie nie gra wogole albo ogony. Obawiam sie, ze moze sie nie sprawdzic i dopadnie go syndrom Rasiaka (nie gra w klubie = brak formy = brak formy w reprezentacji = pogarda kibicow). Chetniej widzialbym jako partenra dla Smolarka Saganowskiego badz wlasnie Rasiaka. Ale to szefu decyfuje i jemu ufam ;)

 

Reszta skladu wydaje sie optymalna, Lewandowski ponoc w super formie, Krzynowek na treningach szaleje.

 

Mecz bedzie ciezki ale stawiam na jakies wymeczone 1:0 dla naszych. Z Ormianami bedzie ciezej.

Odnośnik do komentarza
Jak wygraj? to na pewno podzi?kuj? kibicom za doping.

 

Jak przegraj? te? powinni :D

 

Wiemy wszyscy, ?e te naj?atwiejsze mecze mog? by? trudne - jak mówi Benhakker (wspomnie? wystarczy Kazachstan). Tym bardziej, ?e jest realna szansa odskoczenia od rywali. Nie wiem czy ewentualna (TFU! ;) ) strata punktów nie b?dzie bardziej bole?, ni? gdyby Polska te mecze musia?a wygra?. Oni zdaj? sobie z tego dobrze spraw?...

Odnośnik do komentarza
Bardzo ciekawi mnie postawa Zurawskiego. Chlopak ma problemy z kostka, w klubie nie gra wogole albo ogony. Obawiam sie, ze moze sie nie sprawdzic i dopadnie go syndrom Rasiaka (nie gra w klubie = brak formy = brak formy w reprezentacji = pogarda kibicow). Chetniej widzialbym jako partenra dla Smolarka Saganowskiego badz wlasnie Rasiaka. Ale to szefu decyfuje i jemu ufam ;)

Mam podobne odczucia. W ataku widzia?bym Ebiego z Saganowskim, ale wiadomo, ?e od pierwszych minut wyst?pi ?urawski. Mam nadziej?, ?e zagra na dobrym poziomie...dla dobra ca?ej reprezentacji.

 

 

Jak wygraj? to na pewno podzi?kuj? kibicom za doping.

 

Jak przegraj? te? powinni :D

 

To wszystko przez to, ?e nie dopuszczam do my?li pora?ki w tym spotkaniu, ale oczywi?cie powinienem napisa? "po spotkaniu" :)

Odnośnik do komentarza

Artur Boruc - Marcin Wasilewski, Jacek B?k, Micha? ?ew?akow - Jakub B?aszczykowski, Dariusz Dudka, Mariusz Lewandowski, Jacek Krzynówek - Maciej ?urawski - Euzebiusz Smolarek, Grzegorz Rasiak

 

 

3-5-2 - zaskoczylo mnie ustawienie, ale mysle, ze w razie potrzeby Dudka cofnie sie na srodek obrony i bedzie 4-4-2. :gool:

Odnośnik do komentarza

Co tu du?o mówi?, zagrali ?rednio, stwarzali sytuacje i mimo wszystko wygrali. Boruc ?adnego babola wpu?ci? :| Z gorzej graj?cych zawodników to si? jeszcze ?urawski wyró?ni? i Rasiak, nie ma co ocenia?, czy pi?ek nie dostawali, czy co innego, wypadli po prostu s?abiej.

Odnośnik do komentarza

Krótko :keke: .

Pierwsza po?owa to by?o straszne gówno. Polska gra?? niczym Legia z Górnikiem ??czna.

W drugiej postraszy?em Polaków kibicowaniem Azerbejd?anowi i uda?o si? strzeli? pierwsz? bramk? :D .

Pó?niej wszed? Sagan i pozamiata?. Krzynówek zagra? paseczek, ale dwie bramki strzeli?. Zreszt? wi?kszo?? naszych zawodników zagra?a piaseczek.

Od razu zaznaczam. Jestem zwolennikiem teorii, ?e Artur Boruc wyszed? na boisko na fleku :] . Obro?ca ci??arnych kobiet broni? tak niepewnie, ?e ka?da jego interwencja powodowa?a u mnie palpitacje serca.

Odnośnik do komentarza

Je?li chodzi o pierwsz? po?ow? to warto zapami?ta? tylko B?aszczykowskiego. Jedyny, któremu chcia?o si? gra?. Dobrym podsumowaniem jest cytat "z czuba":

 

"Na boisku biega dwóch Polaków (ten, który ma pi?k? i B?aszczykowski). Inaczej jest tylko w dwóch sytuacjach - gdy B?aszczykowski ma pi?k?, lub gdy ch?opiec od podawania pi?ek nie chce poda? Borucowi."

 

W drugiej Azerzy chyba si? zm?czyli tempem jakie sobie narzucili i ga?li w oczach co wykorzystali bezproduktywni do tej pory Smolarek i Krzynówek.

Odnośnik do komentarza

?wietny mecz Sagana. Gdyby nie on to nie wiem czy zdo?aliby?my wygra?, bo to on najwi?cej biega? i walczy? i widac by?o, ?e mu zale?y. Jestem w stanie stwierdzi?, ?e tym wyst?pem wywalczy? sobie miejsce w "11" na Armeni?. Co do Komentatorów to Mielcarski wypad? duzo lepiej ni? "Szpak". Najbardziej rozbawi? mnie moment: "Saganowski... do Saganowskiego, wróci? równie? Saganowski...za chwil? Saganowski b?dzie przy pi?ce - wyra?nie wida?, ?e Sagan najwi?cej biega?, no bo skoro potrafi sam do siebie zagra?...

Gdybym mia? konto u buka internetowego to postawi? bym, ?e Polska straci gola w pierwszych 20 minutach, bo nie mo?na tak nagle przechdzi? do ustawienia z 3 obro?cami. Oni nie s? do tego przyzwyczajeni i gierka na treningu czy dwóch tego nie zmieni, dlatego by?em na 100% pewien, ?e stracimy szybko bramk?. Trzeba by?o zacz?? czwórk? w obronie i gdyby nie sz?o to po np. 20-30 minutach spróbowa? przej?? na "3". Moim zdaniem b??d Leo, którego nie powienin by? pope?ni? maj?c takie do?wiadczenie.

Ogólnie s?aba gra, z któr? nie ma co liczy? na punkty w Armenii, najwa?niejsze jest jednak zwyci?stwo i jak?e cenne 3 punkty.

Odnośnik do komentarza

W jednym zdaniu podsumowuj?c mecz to dno, dno i 3 punkty. Fatalna gra zespo?u, któr? mo?na porówna? do meczu z Finlandi?. Du?o b??dów indywidualnych i niedok?adno?ci. Bardzo s?abo Boruc, który podarowa? rywalom bramk? ale pó?niej nie by?o lepiej i jego udane interwencje mo?na policzy? na palcach jednej r?ki. Jedynie B?aszczykowski stara? si? szarpa? praw? stron? i jeszcze Smolarek pokazywa? si? do gry. Nie by?o to nic specjalnego ale na tle kolegów to i tak warte odnotowania. Na szcz??cie si? uda?o zdoby? 3 punkty. Ale na kolejny mecz potrzebne s? zmiany w sk?adzie bo wygl?da?o to ?le. Z dobrej strony pokaza? si? Saganowski, który jedn? bramk? wypracowa? ?adnie i by? gro?niejszy ni? ?urawski i Rasiak razem przez prawie ca?y mecz.

Odnośnik do komentarza

Straszne warunki, straszne boisko, strasznie graj?cy Polscy pi?karze, my?lenie o urlopie na Malediwach = fatalny mecz ogólnie. Grunt, ?e zdobyli?my 3 punkty na bardzo niewygodnym terenie, obawiam si? tylko, ?e na Armenie mo?e to nie wystarczy?. ?urawski przysz?y mecz musi zacz?? na ?awce, Sagan zagra? naprawd? bardzo dobr? (w porównaniu do innych zawodników) parti?, niez?e wej?cie ?obodzi?skiego, chocia? na pocz?tku troch? dziwna wydawa?a si? ta zmiana, no oczywi?cie przek?adanka Krzynówka :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Zacznij od Szpakowego

Zwyci?zców si? nie s?dzi

 

Polacy zagrali dobrze przez 20 minut. Uda?o si? wygra?. Dudka powinien kolesia wyci??, Boruc powi?kszy? babola Dudki. Powinien sta? i pilnowa? s?upka. W pierwszej po?owie B?aszczykowski i nikt wi?cej :] Po zmianach gra si? zaz?bi?a na 20 minut i to by by?o tyle. Oby z Armeni? by?o Leppiej :]

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...