Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

MM, nie w tym rzecz. Nie mogę zrozumieć leczenia kompleksów poprzez takie głupawe sondaże (przeinaczanie faktów(?)) vide. Interia.

a tam kompleksow - nie sadze zeby ktokolwiek leczyl tu kompleksy, ot ludzie chcieli pokazac Wlochom, ze potrafia sie zmobilizowac ;]

 

taki mamy narod i takie atrakcje - mi sie to podoba, nigdzie indziej takich akcji nie spotkasz ;)

 

faktow nikt prze przeinaczal - najpierw bylo 0,9%, potem sie zrobilo ponad 75%.

Odnośnik do komentarza
Sobolewski zrezygnował z gry w kadrze

 

Jak oświadczył przed chwilą selekcjoner Leo Beenhakker, Radosław Sobolewski postanowił zrezygnować z gry w kadrze i w środę nie będzie go w "18" meczowej na spotkanie z Serbią w Belgradzie.

 

- Sobolewski poinformował mnie o tym po niedzielnym treningu w Chorzowie. Doszedł do wniosku, że awans do finałów mistrzostw Europy to najwspanialszy moment w jego karierze i właśnie dlatego postanowił zakończyć reprezentacyjną karierę - mówił wyraźnie poruszony Leo. - Szanuję jego decyzję, ale żałuję, bo to bardzo pożyteczny piłkarz - dodał.

 

90minut.pl

Eee, nie spodziewałem się tego, chyba nikt się nie spodziewał. Ciekawe czy kiedyś Sobol ujawni powód swojej decyzji.
Odnośnik do komentarza
Dla mnie Sobol jest niezastąpiony

Dla Leo nigdy nie był ;] przeanalizuj sobie ile rozegrał meczów. Nie zapominajcie o tym, że gdyby Dudka był zdrowy to pewnie on zagrałby z Lewandowskim w środku. Do tego dochodzi Garguła. Sobol był dopiero 3 albo nawet 4 naszym środkowym pomocnikiem. Być może świadomość tego sprawiła, że zrezygnował.

Odnośnik do komentarza
Dla mnie Sobol jest niezastąpiony

Dla Leo nigdy nie był ;] przeanalizuj sobie ile rozegrał meczów. Nie zapominajcie o tym, że gdyby Dudka był zdrowy to pewnie on zagrałby z Lewandowskim w środku. Do tego dochodzi Garguła. Sobol był dopiero 3 albo nawet 4 naszym środkowym pomocnikiem. Być może świadomość tego sprawiła, że zrezygnował.

 

Też zależy z kim graliśmy i jakim systemem. Nie zawsze przecież w środku było dwóch DM. A Garguła najczęściej grał jako cofnięty napastnik (?) przed dwójką DM właśnie.

Odnośnik do komentarza
Też zależy z kim graliśmy i jakim systemem. Nie zawsze przecież w środku było dwóch DM. A Garguła najczęściej grał jako cofnięty napastnik (?) przed dwójką DM właśnie.

No i właśnie sobie sam odpowiedziałeś. Pierwszym DM jest Lewandowski a nie Sobolewski.

Może Radomskiego jeszcze poskładają.

Też o nim pomyslałem ale on to bardziej na stopera niż DM.

Odnośnik do komentarza
MM, nie w tym rzecz. Nie mogę zrozumieć leczenia kompleksów poprzez takie głupawe sondaże (przeinaczanie faktów(?)) vide. Interia.

Ja nie rozumiem poważnego traktowania internetowych sondaży. One nigdy nie będą miarodajne, ani obiektywne. Wystarczy choćby zwrócić uwagę na to dlaczego Yao Ming od 5 lat nieprzerwanie gra w All-Star Game.

Odnośnik do komentarza
Też zależy z kim graliśmy i jakim systemem. Nie zawsze przecież w środku było dwóch DM. A Garguła najczęściej grał jako cofnięty napastnik (?) przed dwójką DM właśnie.

No i właśnie sobie sam odpowiedziałeś. Pierwszym DM jest Lewandowski a nie Sobolewski.

Może Radomskiego jeszcze poskładają.

Też o nim pomyslałem ale on to bardziej na stopera niż DM.

 

A tak w ogóle to mamy jakiś przyzwoitych stoperów na rezerwie?

 

 

Wg mnie powinien już zaczekać do zakończenia ME. Gdyby się udało mu zaistnieć, mógłby wykorzystać ostatnią szansę wyjazdu na zachód do porządnego klubu.

 

Też mnie się tak wydaje. Ale cóż, to jego decyzja.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...