Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Ten wątek o rezerwacji hotelu w Chorwacji to totalna żenada. Po pierwsze Lewandowski wychodzi w tej sytuacji na realistę, który nie chce po - całkiem przewidywalnym przed turniejem dla uczciwych intelektualnie ludzi - odpadnięciu z turnieju po fazie grupowej szukać czegoś last second. Po drugie odwołanie takiej rezerwacji jest zawsze możliwe i raczej nie byłoby problemem emocjonalnym dla człowieka szczęśliwego po awansie. Po trzecie, tyle było wyrzucania mu zarobionej kasy w ciągu roku, naprawdę ktoś uważa, ze dla kogoś o tak zasobnym portfelu byłoby problemem wysupłanie nawet paru tysięcy na odwołanie wakacji?

 

Cała reszta wydaje mi się co najmniej bardzo prawdopodobna. Nie widzę przypadku w tym, że dwa lata temu kadra była otwarta od pierwszego dnia, a ostatnio była skoszarowana.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Nie no, historia o popijawie znajduje swoje źródło w koncie twitterowym janekx89, więc nie mam powodów poddawać to w dużą wątpliwość. Można się tylko zastanawiać na ile to wpłynęło na stan zdrowia Glika, bo to brzmi najmniej prawdopodobnie z całej sprawy.

Historia o podziale na grupki i słabej pozycji kapitana ma oparcie nie tylko w rzeczach widocznych gołym okiem, ale też w słowach m.in. Stanowskiego, także jak wyżej.

Wreszcie casus Peszki chyba każdy ocenia tak samo, przecież on nie pojechał ze względów sportowych na kadrę.

Z całej historii poprawkę zatem można brać tylko na historię o Chorwacji (która brzmi prawdopodobnie, po prostu nie zgadzam się z krytyczną jej oceną) oraz opis doznania urazu przez Glika.

Odnośnik do komentarza

Chyba jestem nie w temacie, więc dopytam. Dlaczego posty jakiegoś anonima (myślę tutaj o tym janku89) mają być wiarygodnym źródłem? 

 

Co do samego artykułu Fenomena - oskarżeń dużo, dowodów żadnych. Jest np. jakieś tam zdjęcie Grosickiego w kasynie, ale przecież od wielu lat wiadomo, że miał z tym problem i przecież zdjęcie może pochodzić z tamtych czasów. Poza tym wszystko na zasadzie "kolega kolegi mówił". Nie wspominając już o idiocie, który publikuje prywatną rozmowę, podczas której w dodatku podszywa się pod kogoś innego. Również nie jest w żaden sposób pewna data tej rozmowy, ani to, że faktycznie rozmawiał z Peszką, bo i komuś o takiej etyce nie warto wierzyć, a przecież piłkarz też ma prawo popić w niektórych okolicznościach (chociaż nie na etapie przygotowań do meczu).  

 

Nie wiem, czy pili, czy nie pili, ale myślę, że takie oskarżenie powinno się poprzeć rozsądniejszymi dowodami. 

Odnośnik do komentarza

W ogóle cały ten tekst jest o niczym. Autor zmienia wątki bez ładu i składu.

 

Swoją drogą, ile może kosztować urlop na bogato w Chorwacji. Dajmy na to 40 tysięcy złotych czyli 10 tys. euro, czyli tyle ile Lewandowski dostaje za 2 godziny. Naprawdę z tego powodu miałby chciał przegrać turniej? Groteska.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Fenomen napisał:

ale przed, czy po meczu?

Why not both :keke: Ale jesli Boniek mowi o "3 piwach", to mozna spokojnie zalozyc, ze bylo bardzo grubo. Dziwi mnie tez taka wypowiedz, ale jesli jest przyzwolenie na brak profesjonalizmu od prezesa PZPN, to czemu niby pilkarze mieliby od siebie wymagac na zgrupowaniach? Moze rzeczywiscie traktuja to jako fajne wspolne wakacje, a w eliminacjach graja lepiej zwyczajnie dlatego, ze trzymaja (i musza trzymac) forme z klubow.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...