Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Ja oczywiście jestem daleki od chwalenia Peszki, ale po ostatnich skrótach w meczu Pogoń - Lechia widziałem w nim najlepszego piłkarza na boisku. Ciężko mi się ustosunkować co do jego formy z całej rundy wiosennej, ale wydaje mi się, że obrywa mu się w dużej mierze przez wyrobioną już opinię (na którą swojego czasu oczywiście zasłużył). W ogóle na wiosnę opuścił tylko jeden mecz (za kartki), więc w rytmie meczowym jest, jako jeden z niewielu skrzydłowych w naszej kadrze.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

 

17 minut temu, Pulek napisał:

Ciężko mi się ustosunkować co do jego formy z całej rundy wiosennej, ale wydaje mi się, że obrywa mu się w dużej mierze przez wyrobioną już opinię

 

Na wiosnę trzy bramki i żadnej (!!!) asysty w drużynie walczącej o utrzymanie.

Odnośnik do komentarza

Przecież @Hidalgoo pisał tydzień temu jaką funkcję w kadrze spełnia Peszko. Nawałka wyciągnął wnioski z MŚ 2002, gdzie nie pojechał lubiany przez kolegów Iwan i od tego zaczęły się kwasy. Do tego nasz selekcjoner i tak jest przywiązany do nazwisk, że jeśli nie kontuzje to będziemy grali na MŚ jedną jedenastką + grupą 3-4 rezerwowych, więc jak numerem 23 będzie robiący atmosferę Peszko, to nie ma dramatu. Oczywiście, dla tych, którzy nie pojadą na mundial bo jedzie śmieszek Sławek może się to wydawać niesprawiedliwe i demoralizujące, no ale widocznie Nawałka woli święty spokój wśród gwiazd niż smutek "wchodzących".

Oczywiście teraz jak to napisałem, to Nawałka Peszkę odstrzeli :kekeke:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, FYM napisał:

Ja jestem trochę zaskoczony, że Makuszewski został skreślony przed Frankowskim. Co do Peszki, to uważam, że jego wyjazd na Mundial będzie skandalem.

To już możesz szykować pikietę. Nie wiem czy nie śledzisz tego co dzieje się w kadrze czy wciąż wierzysz w romantyzm futbolu, ale Peszko na 100% pojedzie, jeśli tylko będzie zdrowy (kwestia, czy się z tym wyborem powinniśmy zgadzać czy nie to inna sprawa). Ale nazywanie tego skandalem to lekkie nadużycie.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, me_who napisał:

Przecież @Hidalgoo pisał tydzień temu jaką funkcję w kadrze spełnia Peszko. Nawałka wyciągnął wnioski z MŚ 2002, gdzie nie pojechał lubiany przez kolegów Iwan i od tego zaczęły się kwasy. Do tego nasz selekcjoner i tak jest przywiązany do nazwisk, że jeśli nie kontuzje to będziemy grali na MŚ jedną jedenastką + grupą 3-4 rezerwowych, więc jak numerem 23 będzie robiący atmosferę Peszko, to nie ma dramatu. Oczywiście, dla tych, którzy nie pojadą na mundial bo jedzie śmieszek Sławek może się to wydawać niesprawiedliwe i demoralizujące, no ale widocznie Nawałka woli święty spokój wśród gwiazd niż smutek "wchodzących".

Oczywiście teraz jak to napisałem, to Nawałka Peszkę odstrzeli :kekeke:

no ja tam nie wiem, czy można ich ze sobą zestawiać. Może mnie pamięc zawodzić, ale Iwan był wtedy bardziej znaczącym zawodnikiem w kadrze aniżeli teraz Peszko i zagrał więcej niż 3 minuty w eliminacjach.

Odnośnik do komentarza

No z pewnością miał większy udział niż Peszko, ale głównie rozchodziło się o to, że Iwan był integralną częścią grupy towarzyskiej, która rządziła kadrą. Oczywiście na jego korzyść przemawiało też to, że zamiast niego na MŚ pojechał Sibik ze słynnej Odry Wodzisław, który z pewnością nie zapewniał wyższej klasy piłkarskiej. W przypadku Peszki raczej każdy, który z nim konkuruje na polu sportowym jest lepszy. Można dyskutować czy takie podejście pozasportowe ma sens, ale ci ludzie będą ze sobą miesiąc razem. Będzie na nich ciążyć wielka presja wyniku. Możliwe, ze taki Peszko ma jakąś magiczną moc robienia atmosfery i jego obecność "mentalna" da kadrze więcej, niż umiejętności sportowe kogoś innego.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...