Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

4 hours ago, Trzmielu said:

Jach mógł grać w pierwszym składzie Polaków za Pazdana w Rosji. Myślę, że po takiej reklamie spokojnie znalazł by taki sam klub z dużo lepszą pozycją startową, niż gra w U-23.

 

W piłce jest tyle czynników losowych, że cholera wie, czy by w ogóle pojechał do Rosji. A tak ma kontrakt w Premier League i zarobi tyle pieniędzy, że spokojnie będzie mógł żyć za to do sześćdziesiątki ;) 

 

Jak mu pójdzie w Crystal Palace, to może być w dużo lepszej sytuacji za kilka lat.

 

Jak nie pójdzie, to wróci do Polski i może się odbuduje i pogra w kadrze. Jak nie, to przynajmniej był, widział i zarobił ;)

Odnośnik do komentarza

Zważywszy na hejt na Rogera i Olisadebe gównoburza nie jest wykluczona. Ale skąd ten Kaczyński, za często wpatrujesz się w jego portret nad kompem chyba?

 

Zresztą długo szukać nie trzeba:

 

Quote

Czy gość, który przez 21 lat żył na Ukrainie, a od narodzin w tymże kraju mieszkali również jego rodzice, po tym jak pomieszkał sobie w Polsce 5 lat, staje się Polakiem? Było to pytanie, należące raczej do tych retorycznych… Jak dla mnie jest to w pełni jasne i logiczne: ‚ów gość’, czyli (wszyscy, i tak wiemy o kogo chodzi) – Taras Romańczuk, nie jest Polakiem, a co za tym idzie: nie powinien grać dla reprezentacji Polski.

 

http://www.centrum-futbolu.pl/futbol/taras-romanczuk-nie-jest-polakiem-a-co-za-tym-idzie-nie-powinien-grac-dla-reprezentacji-polski/

 

A to jeszcze sprzed dzisiaja.

  • Lubię! 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Profesor napisał:

Zważywszy na hejt na Rogera i Olisadebe gównoburza nie jest wykluczona. Ale skąd ten Kaczyński, za często wpatrujesz się w jego portret nad kompem chyba?

Hejtu (rozstrzeliwać powinni raczej za używanie tego słowa) na Cionka nie było,  a on jest dużo bliższym przykładem do Romańczuka niż Roger, bo zarówno Romańczuk, jak i Cionek, mieszkali w Polsce na tyle długo, żeby móc ubiegać się o obywatelstwo. A Roger zupełnie nie, i pewnie stąd obiekcje co to niektórych.

 

A jeśli ktoś ma obsesję na punkcie PiSu i Kaczyńskiego to jesteś tą osobą Ty, ja mam polską politykę zupełnie gdzieś, bo nawet nie mieszkam w Polsce.

  • Uwielbiam 1
  • Nie lubię! 3
Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, FYM said:

 

Serio? Porównujesz ich dwóch do Romańczuka mającego polskie korzenie?

 

Wiesz, jak potężnie Twój argument przemówi do czystych etnicznie? Oczekujesz od nich logiki?

1 minute ago, kuab said:

Hejtu (rozstrzeliwać powinni raczej za używanie tego słowa) na Cionka nie było,  a on jest dużo bliższym przykładem do Romańczuka niż Roger, bo zarówno Romańczuk, jak i Cionek, mieszkali w Polsce na tyle długo, żeby móc ubiegać się o obywatelstwo. A Roger zupełnie nie, i pewnie stąd obiekcje co to niektórych.

 

A jeśli ktoś ma obsesję na punkcie PiSu i Kaczyńskiego to jesteś tą osobą Ty, ja mam polską politykę zupełnie gdzieś, bo nawet nie mieszkam w Polsce.

 

A skąd teraz PiS w tej dyskusji? Ach, racja, mam obsesję i musiałem to dorzucić.

  • Lubię! 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Profesor napisał:

 

Wiesz, jak potężnie Twój argument przemówi do czystych etnicznie? Oczekujesz od nich logiki?

 

A skąd teraz PiS w tej dyskusji? Ach, racja, mam obsesję i musiałem to dorzucić.

Stąd, że mnóstwo Twoich postów (nie chce mi się liczyć ile) to marudzenie na PiS przy każdej możliwej okazji. Ja w tematach politycznych na forum w zasadzie się nie udzielam, widzisz różnicę?

 

A czyści etnicznie niech sobie marudzą, co z tego? Wywlekanie tego w momencie, kiedy od dawna w polskiej kadrze grali ludzie, którzy nie mieli prawie nic wspólnego z Polską (Boenisch, Obraniak, Pequis, Polanski) i dokładnie nic z tego nie wyniknęło jest nieco głupiutkie.

  • Uwielbiam 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Weszło dalej nie uznaje go za Polaka i nie uwzględnia w raportach tygodnia Polaków za granica. Z drugiej strony w komentarzach ludzie go wrzucają zawsze, wiec ogólnie spolecznej krytyki wielkiej na Cionka raczej nie ma. 

 

Oby Taras jeszcze sportowo się w kadrze obronił. Wielkego wyboru nie mamy to gość wyróżniający się w naszej lidze powinien zostać sprawdzony. 

Odnośnik do komentarza
5 hours ago, kuab said:

Stąd, że mnóstwo Twoich postów (nie chce mi się liczyć ile) to marudzenie na PiS przy każdej możliwej okazji. Ja w tematach politycznych na forum w zasadzie się nie udzielam, widzisz różnicę?

 

Póki co, to widzę, że od jakiegoś czasu wszedłeś w buty Johnissa i mogę z góry zakładać, kto i jakiej treści wpis popełni zaraz pod moim w dowolnym nie-FMowym (doceniam) temacie.

 

Z dobrych wieści - Makuszewski zakończył leczenie i może wznowić treningi, zaczynamy wyścig z czasem. Byle nie przedobrzył.

 

http://www.lechpoznan.pl/aktualnosci,2,wrocil-w-trzy-miesiace-makuszewski-moze-trenowac-z-zespolem,30190.html

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Profesor napisał:

Zważywszy na hejt na Rogera i Olisadebe gównoburza nie jest wykluczona. Ale skąd ten Kaczyński, za często wpatrujesz się w jego portret nad kompem chyba?

 

Zresztą długo szukać nie trzeba:

 

 

http://www.centrum-futbolu.pl/futbol/taras-romanczuk-nie-jest-polakiem-a-co-za-tym-idzie-nie-powinien-grac-dla-reprezentacji-polski/

 

A to jeszcze sprzed dzisiaja.

Zabrzmiało jak "opinia" jakiegoś lekko podpitego chłopaka spod szatni przy okazji niedzielnego meczu Klasy B. Po kiego to w ogóle przywoływać...?

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...