Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

 

Dobra wiadomość jest taka, że skończyły mu się już nogi w których może zerwać więzadła, więc teraz z górki.

Giuseppe Rossi zrywał chyba 5 razy ;)

 

 

Od kilku lat amerykańscy lekarze mówią, że po rekonstrukcji więzadła są mocniejsze niż naturalne ;) Więc może nie będzie tak źle z Arkiem..

Odnośnik do komentarza

W Pogoni tez go nie chcieli...

 

W wywiadzie z nim można przeczytać, że było inaczej. Pogoń go chciała, ale Wigry odrzuciły ich ofertę w przerwie zimowej uznając ją za śmieszną.

 

Ostatnio strzeliłeś bramkę Pogoni. To kolejny klub, który nie do końca się na tobie poznał – była oferta ze Szczecina, ale zaproponowano jakieś śmieszne pieniądze.

 

Dokładnie. Powiem szczerze, że po rundzie jesiennej bardzo chciałem do Pogoni trafić. To był pierwszy klub z ekstraklasy, który poważnie do mnie podchodził, obserwowano mnie w meczach i wysyłano wyraźne sygnały. W końcu przyszła oferta. Podobała mi się wizja współpracy z trenerem Moskalem, a w dodatku moja narzeczona pochodzi ze Szczecina, więc znam to miasto. Wysypało się, ale rozumiałem prezesa Mazura. Przed Wigrami pojawiała się wielka szansa. Taki sezon ciężko będzie tam powtórzyć, bo biliśmy się o ekstraklasę i byliśmy o krok od finału Pucharu Polski. W takich okolicznościach ciężko puścić swojego najlepszego piłkarza za 150 czy 200 tysięcy złotych.

Odnośnik do komentarza

http://www.90minut.pl/news/281/news2813402-Polska-zagra-w-listopadzie-z-Urugwajem-i-Meksykiem.html

 

Znamy już listopadowych rywali reprezentacji Polski w meczach towarzyskich. 10-go zagramy w Warszawie z Urugwajem, a trzy dni później w Gdańsku z Meksykiem. Rywale interesujący i z pewnością mocni, zwłaszcza Urugwajczycy. Ciekawe, jak nasi obrońcy wypadną na tle Suareza i Cavaniego. O możliwości potyczki z dwukrotnymi mistrzami świata mówiło się już od dawna, natomiast drugim rywalem miał być zespół z Afryki, jednak ostatecznie stanęło na Meksyku. To będzie pierwszy od pięciu lat mecz naszej kadry z rywalami spoza Europy. Ostatnią taką drużyną również był Urugwaj, z którym w listopadzie 2012 w Gdańsku przegraliśmy 1:3. Natomiast ostatnia potyczka z Meksykiem miała miejsce we wrześniu 2011 roku i zakończyła się remisem 1:1.

 

Co do powołań, to na pewno niespodzianką jest obecność Damiana Kądziora i Rafała Wolskiego. O ile jednak ten pierwszy jest w dobrej formie, tak zawodnik Lechii moim zdaniem jest w kadrze nieco na wyrost. No i ciągle nie rozumiem, po co powołani zostali aż czterej bramkarze, tym bardziej, że Tytoń grzeje ławę w Deportivo. Mam również nadzieję, że kontuzję wyleczy Maciek Rybus, bo inaczej z lewą obroną będzie wyjątkowo krucho, choć zawsze jest możliwość dowołania Wawrzyniaka :)

Odnośnik do komentarza

 

 

Dobra wiadomość jest taka, że skończyły mu się już nogi w których może zerwać więzadła, więc teraz z górki.

Giuseppe Rossi zrywał chyba 5 razy ;)

 

Od kilku lat amerykańscy lekarze mówią, że po rekonstrukcji więzadła są mocniejsze niż naturalne ;) Więc może nie będzie tak źle z Arkiem..

 

Mnie też mój lekarz tak mówił. Niestety dodawał, że za recydywę kara jest podwójna. Szczęście w nieszczęściu, że to druga noga.
Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...