Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Mi bardziej w zastępstwie Błaszczykowskiego na prawej stronie pasowałby Piszczek, w obronie w obu meczach spisał się słabo (w BVB jego słabości defensywne przechodzą, bo to drużyna która znacznie więcej czasu spędza na połowie przeciwnika niż Polska), za to w ofensywie potrafi dorzucić dobrą piłkę, a nawet sam wykończyć akcję. Na prawej stronie postawiłbym na Jędrzejczyka, dla którego to bardziej naturalna pozycja niż LO, a lewą obsadził Brzyskim (choć trzeba przyznać że wszyscy polscy LO nie budzą zaufania)

Odnośnik do komentarza

Dlaczego do góry nogami? Piszczek zarówno w meczu z Niemcami jak i Szkocją w obronie wypadł dramatycznie, myślę że jego umiejętności bardziej przydałyby się w przodzie kosztem Rybusa/Soboty. Oczywiście ja opieram się tylko o to co widziałem w meczu, selekcjoner widzi więcej podczas jednostek treningowych, ale Jędrzejczyk IMO zapewnia większą pewność w tyłach niż Łukasz.

Odnośnik do komentarza

OK, ale po co powracać do Brzyskiego? W czymże on jest lepszy od Jodłowca, który - jak już wszyscy tutaj ustalili - jest za słaby na reprezentację? Czemu podczas plagi kontuzji w Borussii, Klopp nigdy nie zdecydował się go przesunąć do linii pomocy? Gra do przodu to nie polega tylko, jak wypunktowałeś, na "dorzuceniu dobrej piłki", albo "wykończeniu akcji".

Odnośnik do komentarza

Nie orientuję się na tyle w temacie głębi kadry Borussii, by się wypowiedzieć dlaczego wybierał takie, a nie inne rozwiązania :P Sądzę (jako jeden z prawie 40 mln selekcjonerów, a nie wyrocznia :> ) tylko, że Piszczek mógłby być przydatniejszy od Rybusa i Soboty (którzy ze stworzeniem koledze jakiejkolwiek okazji mieli problemy), a przy Jędrzejczyku na OP myślę, że i w tyłach byłoby spokojniej.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...