Skocz do zawartości

Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana-San Marino wita!


Sidd

Rekomendowane odpowiedzi

Football Manager 2016 (Wersja 16.2)

Baza danych: Duża

Ligi: Argentyna, Brazylia, Hiszpania, Holandia, Niemcy, Polska, San Marino, Włochy

Klub: Juvenes

Co sprawiło, że wybrałem tak dziwny klub?

Dotychczas grywałem średniakami, przez kilka sezonów prowadziłem Wisłę z racji tego, że jestem wiernym fanem tejże drużyny. Teraz po sesji przyszedł czas na nowe wyzwania i coś trudniejszego. Wybrałem klub z najgorszej ligii świata, dodatkowo prognoza dla tej drużyny to ostatnie miejsce, co sprawia, że grze będzie towarzyszył dodatkowy dreszczyk emocji, a każdy mecz będzie meczem o wszystko!

 

Cele jakie stawiam sobie do zrealizowania przez całą karierę:

Hmm, trudno jest stwierdzić jakie mam cele, gdyż drużyna którą wybrałem jest jedną z najsłabszych na świecie, prognostykiem nigdy nie byłem i nie chcę się bawić w przewidywanie tego co może czekać klub. Za podstawowy cel obiorę sobie utrzymanie się w lidze i zatrzymanie posady trenera tejże drużyny. W pierwszym sezonie będę chciał zobaczyć z czym mam do czynienia, chciałbym zakończyć rozgrywki na 11-12 miejscu, czy się uda? Czas pokaże!

 

Charakter kariery:

Forma jaką planuję otoczyć całą karierę na forum ma mieć charakter sprawozdawczy. Co to znaczy? Będę starał się regularnie zamieszczać wyniki mojej drużyny, relacjonować transfery, kontuzje i wszelakiego rodzaju informacje ze świata, nie możecie natomiast spodziewać się opowiadań, gdyż moja wyobraźnia nie sięga tak daleko, a dodatkowo czas nie będzie moim atutem. Nie zniechęcajcie się jednak do czytania i komentowania mojej kariery, uwierzcie mi że doświadczycie tutaj wielu wspaniałych przeżyć!

 

Zaczynajmy więc!

____________________

 

 

Skład:

-W klubie nie zastałem żadnego zawodnika godnego polecenia, moim nadrzędnym celem będzie skompletowanie 15 graczy, którzy na amatorskich kontraktach będą cieszyć się ze wspólnej gry.

-Taktyka jaką będę preferował będzie opierała się na grze ofensywnej. Formacja prezentuje się następująco: 4-2-3-1, prezentując ją z zawodnikami w składzie wygląda to tak:

Curzi(BR)-Borroni(OL), Berardi(OŚ), Lazzaretti(OŚ), Mulazzani(OP)-Canducci(ŚP), Semprini(ŚP)-Guiu(Lewe skrzydło), Ceccoli(OŚP), Bonfini(Prawe skrzydło)- Romano(NŚ)

Zawodnicy są zatrudniani na amatorskich kontraktach jak już wspomniałem wcześniej, ściągając ich do klubu mam świadomość, że niektórzy z nich grali już profesjonalnie, co pozwoli drużynie na walkę o założone wcześniej cele.

Eksperci wróżą nam w lidze totalną kompromitację, a kurs na zwycięstwo drużyny w lidze to 5001:1 Euro. Czyżby na prawdę było aż tak ciężko?

 

Sparingi:

Juvenes(3)-(0)Aurora Bramki dla naszego zespołu: Bonfini, Romano, Intili

Podsumowanie: Pierwszy mecz z wyżej notowanym przeciwnikiem. Chłopaki już w pierwszej minucie zdobyli prowadzenie dzięki bramkom z 11 i 30 minuty. Graczem meczu został Borroni, który asystował przy pierwszej bramce, a dodatkowo zaliczył kilka udanych przechwytów. Jak na początek jako trener jestem bardzo zadowolony.

 

Juvenes(0)-(1)Federazione Sammarinese Bramki dla naszego zespołu: -

Podsumowanie: Drugi sparing graliśmy z drużyną, która według prognostyków w lidze ma zająć 16 miejsce. Szybko stracona bramka, bo już w 13 minucie doprowadziła do załamania się gry zespołu, ale z biegiem czasu ponownie przejęliśmy kontrolę nad piłką, efektem tego było posiadanie piłki przez 55% czasu gry. Moim głównym założeniem było zgranie chłopaków, co też przekazałem im w szatni. Zwycięstwa jeszcze nadejdą, na początku najważniejsza jest drużyna, która musi wystrzec się indywidualności.

Edytowane przez MaKK
Formatowanie czcionki
Odnośnik do komentarza

Campionato Sammarinese Di Calcio:

Juvenes Dogana(2)-(2)Juvenes Bramki dla naszego zespołu: Giacomo Bologna x2

Podsumowanie: Debiut w lidze z rywalem, który według ekspertów był poza zasięgiem mojej drużyny. Jak na to wszystko zareagował zespół? W pierwszej połowie po bramkach Bologny z 5 i 26 minuty myślałem, że wygramy i eksperci będą płakać po tym co powiedzieli, ale kilka minut po naszej drugiej bramce rywal wziął odwet i zaatakował z podwójną siłą. W ciągu 2 minut zdobył bramki na wagę remisu. Do końca meczu obie strony wymieniały się atakami, lecz na nasze szczęście na próżno. Analizując to spotkanie mogę jasno stwierdzić, że w zespole tkwi potencjał, który trzeba wykorzystać.

 

Juvenes(0)-(3)Domagnano Bramki dla naszego zespołu: -

Podsumowanie: Przeciwnik przyjechał do nas w roli faworyta, przez pierwsze 45 minut drużyna dzielnie stawiała opór narastającym atakom ze strony rywala, ale po gwizdku rozpoczynającym drugą część spotkania coś pękło i w 47, 49 i 51 minucie piłkarze Domagnano urządzili sobie festiwal strzelania bramek. Należy wyciągnąć konsekwencje z tego meczu, podstawą jest należyta motywacja i solidna obrona, a tego w drugiej połowie niestety zabrakło.

 

Aktualna sytuacja w tabeli:

-Po pierwszej kolejce zajmujemy 6 pozycję, na szczycie znajduje się Tre Fiori, które zwyciężyło u siebie 3-1 z zespołem Virtus. Ostatnią pozycję w tabeli piastuje zespół Faetano, który przegrał swoje spotkanie na wyjeździe 0-2 z zespołem Pennarossa.

-Po drugiej kolejce spadliśmy na 17 pozycję w lidze, na czubie tabeli znajduje się Fiorentino, które pokonało u siebie 1:0 La Fiorita, natomiast na dnie tabeli znajduje się drużyna Cailungo, która przegrała drugie już spotkanie u siebie z Tre Penne.

 

Coppa Titano:

Dogana(2)-(3)Juvenes Bramki dla naszego zespołu: Giacomo Bologna, Alfonso Romano x2

Podsumowanie: Występ drużyny w tym "prestiżowym" pucharze traktuję jako trening. Daleko raczej nie zajdziemy, a zespoły z jakimi przyjdzie nam się zmierzyć w przyszłości będą dużo silniejsze niż Dogana, która w dzisiejszym meczu nie postawiła nam wysokich warunków. Spotkanie do 90 minuty przebiegało pod nasze dyktando, bramki zdobyte odpowiednio w 20, 62 i 85 minucie uświadczały mnie w tym, że trafiliśmy na dużo gorszy zespoł od naszego, ale chłopaki w 89 minucie byli już głowami w szatni i pod koniec meczu dali sobie wpakować dwie bramki. W szatni byłem zmuszony troszeczkę ich umoralnić, przez co część piłkarzy poczuła się urażona twierdząc, że spotkanie w ich wykonaniu było rozegrane dobrze. Powiem szczerze, że drużynę traktuję jako całość, kwestia indywidualności mnie nie rusza i wszelakiego rodzaju próby wybijania się poza drużynę będą eliminowane.

 

Juvenes(1)-(2)Dogana Bramki dla naszego zespołu: Nicolas Hirsch

Podsumowanie: Do rewanżu podchodziliśmy z jednobramkową przewagą, nie zaznajamiając się wcześniej z zasadami tegoż pucharu wystawiłem skład, który miał utrzymać prowadzenie, bądź też przegrać jedną bramką tak, aby nasz przeciwnik w żadnym wypadku nie awansował. Zbliżała się 90 minuta i na tablicy wyników widniał wynik 1-2, co do tego momentu stawiało naszą drużynę w korzystnej sytuacji, ale po chwili do ławki trenerskiej podbiegł mój asystent i uświadomił mnie, że oficjalnie mecz kończy się remisem 4-4 i potrzebna będzie dogrywka. Zirytowany zaistniałą sytuacją spojrzałem na ławkę i wysłałem 3 zmienników na boisko, ponieważ drużyna potrzebowało świeżej krwi. Dogrywka nie przyniosła dosłownie niczego, więc musiał odbyć się konkurs rzutów karnych. Emocje sięgały zenitu, z nerwów obgryzłem paznokcie, ale po przestrzelonym karnym przez naszego rywala odetchnąłem z ulgą i wraz z drużyną cieszyłem się z możliwości gry dalej.

 

Wiadomości ze świata:

Transfery:

-Rasmus Falk OB>LOSC za 2mln Euro

-Alexander Gorgon FK Austria Wiedeń-Palermo za 1,5mln Euro

 

_________________________

Dziękuję wszystkim czytelnikom za odwiedzanie tematu, jeśli macie jakieś uwagi piszcie śmiało. Chciałbym wyjaśnić kilka rzeczy:

-Taktykę preferuję ciągle tą samą, więc nie zamieszczam tutaj informacji o składzie, gdyż jest to skład bardzo ruchomy, w każdej chwili ktoś kogoś może podkupić.

-Transfery będę zamieszczał te ciekawsze, które uda mi się przeprowadzić już na "normalnych" a nie "wariackich" papierach.

Odnośnik do komentarza

1. Dla mnie między wynikiem, a opisem powinien być enter bądź coś, co wyróżni i to samo z bramkami, gdyż to się wszystko zlewa w jedno.

2. Jak nie piszesz nic o zawodników, to trochę... hmmm... Słabe. IMO to jest jedna z esencji pisania opka i grania w tę grę. Jaką formacją też nie wiadomo, jaką grasz.

Ogólnie pomijasz bardzo znaczące fakty przy prowadzeniu zespołu.

 

PS. jak piszesz-> w 90. minucie itd., to wstawiaj kropkę ;)

Odnośnik do komentarza

Skład:

Skład drużyny Juvenes opiera się na zawodnikach zatrudnionych w klubie na podstawie amatorskiego kontraktu, co znaczy że ciągle będzie ciążyła na nas presja, ze względu na to, że zawodnicy mogą zostać nam zwyczajnie podebrani przez konkurencję.

 

Bramkarze

Podstawowym bramkarzem naszej drużyny będzie Mattia Curzi, który zarówno w sparingach, jak i podczas treningów prezentuje zdecydowanie lepszą formę. Michelotti będzie pełnił funkcję rezerwowego bramkarza, głównie będzie on reprezentował barwy klubu w rozgrywkach o Coppa Titano.

 

Obrona

Nasza formacja opiera się na czterech obrońcach, podstawowymi zawodnikami składu będą Mattia Berardi, który będzie ogrywał się na prawej pomocy, na środku grać będą Giardi i Tomassoni, a lewa obrona należeć będzie do Guidiego.

 

Pomoc

Dwóch środkowych pomocników i 3 ofensywnych będzie stanowiło trzon naszego ataku. Jak powiada klasyk, najlepszą obroną jest atak. Obecnie nie mam wizji kto tak na prawdę zasługuje na to by grać regularnie na tych pozycjach, przyszłe mecze ligowe wyłonią głównych kandydatów do gry.

 

Atak

Taktyka wykorzystywana przeze mnie będzie się opierać na jednym napastniku, z góry uprzedam że kandydatów do gry na tej pozycji jest 2-óch. Są to Alfonso Romano i Giacomo Bologna, którzy swoimi występami udowodnili, że potrafią strzelać bramki.

 

Taktyka

Tak jak już wcześniej wspomniałem, formacją podstawową dla drużyny będzie 4-2-3-1. Zawodnicy będą zmuszeni do ofensywnej gry, zawsze jestem zdania że lepiej atakować i stwarzać atrakcyjny dla oka futbol. Pierwsza część sezonu będzie dla mnie lekcją, która pokaże mi na kim mogę polegać, a kto będzie jedynie zastępcą dla pozostałych graczy. Przyjeżdżając do San Marino zdawałem sobie sprawę, że futbol tutaj odbiega poziomem od światowego. Gracze z którymi mam pracować do teraz pozostają dla mnie tajemnicą i dopiero czas pokaże kto jest kim.

Odnośnik do komentarza

Campionato Sammarinese Di Calcio:

La Fiorita (4)-(1) Juvenes

 

Strzelcy Bramek: Andreu Guiu

 

Podsumowanie: Kolejny mecz tym razem na wyjeździe. Od samego początku przeciwnik chciał pokazać nam nasze miejsce w szeregu, bramki z 3 i 22 w pierwszej połowie całkowicie załamały psychikę zespołu i wszystko zaczęło się sypać. W przerwie przekazałem zawodnikom co myślę o ich grze, przez co większość graczy poczuła się urażona. Druga połowa to kolejne bramki przeciwnika i nasza na otarcie łez. Wróciliśmy do domu na tarczy, czeka nas pracowity tydzień.

______________

Juvenes (3)-(0) Pennarossa

 

Strzelcy Bramek: Andreas Bucci, Davide Semrpini, Nicolas Hirsch

 

Podsumowanie: Podejmowaliśmy Pennarossę przy 178 osobowej widowni. Gracze, których morale były niskie zostali przeze mnie należycie zmotywowani, gdyż już od pierwszych minut nasz zespół ostro napierał na przeciwnika. Pierwsza połowa nie przyniosła żadnych bramek, ale już w 46 minucie graczom Juvenes włączył się instynkt strzelecki i rozpoczęła się strzelanina. Było to nasze pierwsze, miejmy nadzieję nie ostatnie zwycięstwo w lidze!

______________

Murata (1)-(2) Juvenes

 

Strzelcy Bramek: Nicola Moretti, Andreu Guiu

 

Podsumowanie: Podróż i zeszły mecz w nogach sprawiły, że gracze kondycyjnie byli źle przygotowani na kolejne starcie. Zespół zaczął spotkanie przeciętnie, po raz pierwszy postanowiłem postawić na grę bardziej zrównoważoną, chciałem uniknąć ofensywnych akcji, gdyż wiedziałem, że obrona nie jest do tego meczu przygotowana jak należy. W zespole debiutował Nicola Moretti, którego polecił mi znajomy skaut. Jest on lewym obrońcą, na treningach spisywał się dużo lepiej od pozostałych, więc postanowiłęm postawić na niego. Jak już wspomniałem wcześniej, zespół zaczął słabo, czego efektem była stracona bramka w 23 minucie. Postanowiłem wstać z ławki i przekazać krzykiem zawodnikom co myślę o ich grze. Gracze wydawali się dzięki temu bardziej skupieni, co spowodowało uszczelnienie naszej obrony. W przerwie powiedziałem chłopakom, że mają wystrzegać się błędów z pierwszej połowy i trzymać się planu gry. Do 68 minuty nic nie wskazywało na to, że ugramy coś na trudnym terenie, ale potem jak grom z jasnego nieba wpadła dla nas przypadkowa bramka, z której cieszyłem się jak małe dziecko. Zadowolony z remisu trzymałem kciuki za to, żeby wynik utrzymał się do końca, aż tu nagle 9 minut przed końcem regulaminowego czasu gry wpadła dla nas kolejna bramka. Po końcowym gwizdku radość drużyny była ogromna, ale ja w duchu wiedziałem, że czeka mnie tutaj jeszcze wiele pracy.

______________

Juvenes (2)-(0) Faetano

 

Strzelcy Bramek: Riccardo Aluigi x2

 

Podsumowanie: Po nieprzewidywanej serii zwycięstw nadszedł czas na kolejny mecz. Piłkarze podczas treningów w końcu się uśmiechali, współpraca między nami przebiegała lepiej, co może rzutować na przyszłość. W szatni padło kilka ważnych słów, najważniejszym celem na ten mecz był remis. Pierwsza połowa owocowała w liczne akcje ze strony jednej i drugiej drużyny, ale dopiero druga połowa przyniosła to na co czekało prawie 200 zgromadzonych kibiców. Świeżo sprowadzony Riccardo Aluigi, który mając 21 lat rozegrał 43 spotkania jako napastnik i nie zdobył ani jednej bramki w końcu się przełamał i w jednym meczu, a dodatkowo w debiucie zdobył ich aż 2-ie! Ogólnie jestem zadowolony, to co wydarzyło się w ostatnich kolejkach jest dla mnie czymś wspaniałym.

______________

Aktualna sytuacja w tabeli

Po 6 kolejkach zajmujemy zaskakujące 3-ie miejsce z dorobkiem 10 punktów. Wielu przeciwników ma do rozegrania zaległy mecz, ale sam fakt tego, że początek jest tak udany napawa nas optymizmem na przyszłość.

______________

Transfery do klubu:

Riccardo Aluigi - Młody napastnik mający na swoim koncie 43 występy w lidze Campionato Sammarinese. Polecany przez skautów nie uszedł mojej uwadze, zdziwił mnie jedynie fakt, że w jego CV brakowało bramek, które przecież dobitnie opisują czy napastnik jest dobry, czy też zły. Po konsultacji z asystentem postanowiliśmy jednak przyjąć gracza pod nasze skrzydła. W swoim debiucie zdobył 2-ie bramki, co dodatkowo napawa mnie optymizmem. Zobaczymy jak będzie sprawował się dalej ten nasz młodziak.

Nicola Moretti - Doświadczony 31-letni obrońca mający na swym koncie 85 występów w rodzimej lidze. Na lewej obronie brakowało kogoś takiego jak on, już w pierwszym meczu zdobył on gola przeciwko zespołowi Murata. Niestety w ostatnim spotkaniu złapał kontuzję, która wyklucza go z gry na około 8 dni.

 

Wiadomości ze świata:

-Super Puchar Europy zakończył się zwycięstwem FC Barcelony. Czytając tą wiadomość w jednej z gazet ucieszyłem się bardzo, gdyż od najmłodszych lat kibicuję Blaugranie.

 

 

 

_________________________________________

-Czy obecna forma opisywania przeze mnie mojej kariery przypada wam do gustu? Podążając za waszymi radami postanowiłem zamieszczać zdjęcia w postaci odnośników, dzięki tymże zdjęciom będziecie mieli podgląd na skład jaki występował w danym meczu, a także na więcej szczegółów. Jeśli macie jakieś dodatkowe pomysły piszcie śmiało. Dzięki wszystkim za komentarze, gra bardzo mnie wciągnęła, czuję w końcu jakąś satysfakcję prowadząc ten klub :)!

Odnośnik do komentarza

Już jest znacznie lepiej ;)

 

Moje uwagi jeszcze :

1. W tych wynikach te nawiasy są zbędne, pisz klasycznie np 1-2 zamiast (1)-(2) i tyle.

2. Brakuje jeszcze (mimo tego, że są zdjęcia z meczów - to akurat super) napisania która to kolejka/ bądź jak będzie jakiś puchar i jakie miejsca w tabeli (choć to mimo wszystko mniej ważne, jeśli będziesz w każdym poście tabelę wrzucał).

Odnośnik do komentarza

Campionato Sammarinese Di Calcio:

7 kolejka Libertas 1-2 Juvenes

 

Strzelcy Bramek: Andrei Guiu, Giuseppe Giardi

 

Podsumowanie: Kolejny trudny mecz na wyjeździe, zaczął się jak zwykle od wymiany ciosów między dwoma drużynami. Nie spodziewałem się tutaj niczego szczególnego, eksperci sądzili że nie zdołamy nic tutaj ugrać. W 24. minucie na trybunach przeciwnika zapanowała cisza, gdyż nasz zespół niespodziewanie objął prowadzenie. Od tego momentu chłopaki zaczynali popełniać więcej błędów, poczuli się zbyt pewnie, ale do przerwy zdołaliśmy utrzymać jednobramkowe prowadzenie. W przerwie powiedziałem zawodnikom, że muszą pozostać skupieni, gdyż w przeciwnym razie nie uda nam się wywalczyć tutaj nic. Po gwizdku rozpoczynającym drugą połowę zawodnicy wyszli pewni siebie, na nic zdały się moje prośby, gdyż już w 70. minucie przeciwnik doprowadziłdo wyrównania, a kibice gospodarzy zaczęli skandować "jeszcze jeden". Postanowiłem dokonać zmian, ale z racji tego, że piłka wciąż była w grze nowi piłkarze nie mogli wejść na murawę. Ku mojemu zdziwieniu zawodnicy Juvenes przejęli piłkę i przeprowadzili kontrę idealną, a bramkę strzelił nasz środkowy obrońca, który moją decyzją sprzed kilku minut miał zaraz zostać zdjęty z boiska. Do końca regulaminowego czasu gry udało się nam utrzymać prowadzenie i kolejne 3 punkty wpadły na nasze konto!

______________

8 kolejka Juvenes 4-2 Fiorentino

Strzelcy Bramek: Andreas Bucci, Francesco Canducci, Ionut Hiruta

 

Podsumowanie: Mecz z liderem okazał się dla nas trudną przeprawą, pierwsza połowa kompletnie nam nie wyszła, straciliśmy 2-ie bramki i spodziewałem się najgorszej opcji-pogromu. W szatni piłkarze po raz pierwszy mogli zobaczyć jak potrafię wyładować swoją agresję. Wystraszeni zawodnicy po gwizdku rozpoczynającym drugą połowę wyszli odmienieni, co zaowocowało zdobyciem 4 bramek i niespodziewanym zwycięstwem. Dla takich chwil warto żyć!

______________

9 kolejka Aurora 2-3 Juvenes

 

Strzelcy Bramek: Ionut Hiruta, Riccardo Aluigi, Andreas Bucci

Podsumowanie: Kolejny mecz z tą drużyną, spodziewałem się że przebieg może być podobny jak podczas pierwszego spotkania w okresie przygotowawczym. Piłkarze należycie zmotywowanie w ciągu pierwszych 10-ciu minut zdobyli 3 bramkowe prowadzenie, po czym w 21. minucie przeciwnik strzelił bramkę kontaktową i do przerwy wynik gry nie uległ zmianie. W szatni postanowiłem pochwalić ich poczynania, co najwidoczniej odbiło im się czkawką i w drugiej połowie wyglądali na kompletnie zagubionych. w 56. minucie utraciliśmy kolejną bramkę i przeciwnik postanowił zagrać bardziej ofensywnie, co skutkowało zaciętym meczem do samego końca. Po spotkaniu musiałem uregulować to co powiedziałem w przerwie, obrona otrzymała reprymendę za swoje poczynania. Nie bez powodu gazety piszą, że posiadamy jedną z najbardziej dziurawych linii defensywnych w całej lidze.

______________

10 kolejka Juvenes 0-1 Cosmos

 

Strzelcy Bramek: -

Podsumowanie: Ten mecz zakończył nasz miesiąc miodowy w lidze, przeciwnik przed meczem zajmował ostatnią pozycję w tabeli, my piastowaliśmy 2-gą pozycję. Co tu dużo mówić, mecz nudny jak flaki z olejem, piłkarze ociągali się w konstruowaniu akcji, a sytuacje bramkowe lepiej wykorzystał przeciwnik.

_____________

Aktualna Sytuacja w tabeli

Po 10 kolejkach zajmujemy 2-gie miejsce ze stratą jedneg punktu do lidera. Wiele drużyn ma do rozegrania mecz z 10. kolejki, więc w najgorszym wypadku możemy zostać jeszcze zepchnięci na 5. pozycję.

_____________

Coppa Titano:

Juvenes 0-3 Virtus

Virtus 1-3 Juvenes

Podsumowanie: Odpadliśmy w dwumeczu przez pierwsze spotkanie u siebie, gdzie piłkarze zagrali totalne dno, ale tak jak już wspominałem, puchar traktowałem jako sparingi, gdyż mogłem tam dowolnie eksperymentować ze składem.

_____________

Transfery do klubu:

Okienko transferowe w San Marino zostało zamkniete 1 września, moi współpracownicy poradzili mi, żeby ściągnąć do klubu prawego obrońcę i środkowego pomocnika, którzy uzupełnią braki kadrowe. Do klubu przybyli:

-Mattia Casadei

-Stefano Sacco

Edytowane przez MaKK
Formatowanie czcionki
Odnośnik do komentarza

11 kolejka, Campionato Sammarinese Di Calcio, Frekwencja: 173 widzów

Virtus 4-3 Juvenes

 

12 kolejka, Campionato Sammarinese Di Calcio, Frekwencja: 208 widzów

Juvenes 2-1 Folgore

 

13 kolejka, Campionato Sammarinese Di Calcio, Frekwencja: 311 widzów

Tre Penne 1-1 Juvenes

 

14 kolejka, Campionato Sammarinese Di Calcio, Frekwencja: 194 widzów

Juvenes 1-1 San Giovanni

 

15 kolejka, Campionato Sammarinese Di Calcio, Frekwencja: 171 widzów

Cailungo 3-2 Juvenes

 

16 kolejka, Campionato Sammarinese Di Calcio, Frekwencja: 202 widzów

Juvenes 2-2 Tre Fiori

 

Tabela po 16 kolejkach

Podsumowanie: Wkraczając w decydującą fazę rozgrywek czekało nas wiele ciekawych spotkań, bilans jaki osiągnęliśmy w ciągu miesiąca to 1-3-2. Nie należy pawać optymizmem patrząc na naszą obecną formę, aczkolwiek drużyna i tak zadała wiele razy cios ekspertom, którzy jednogłośnie skazywali nas na pożarcie, a zawodnicy świetnie sprawiali niespodziankę.

 

___________________

Postanowiłęm zmienić formę opisywania meczów, gdyż czasu brak ze względu na pisanie pracy licencjackiej, a dodatkowo wszystkie niezbędne informacje znajdują się na zdjęciach, które wam tu zamieszczam. Postanowiłem, że opisywana przeze mnie kariera będzie miała raczej charakter informacyjny, po to abyście mogli zobaczyć moje poczynania w tej "dziwnej" lidze. Opisy, które dawałem w poprzednich postach były czysto spontaniczne, postanowiłem je sobie odpuścić. Mam nadzieję, że nie ubędzie mi czytelników, którzy chcą zobaczyć co można osiągnąć przez kilka sezonów w tejże lidze! :) Pozdrawiam serdecznie!

Edytowane przez MaKK
Formatowanie czcionki
Odnośnik do komentarza

17 kolejka, Campionato Sammarinese Di Calcio, Frekwencja: 366 widzów

Federazione Sammarinese 0-3 Juvenes

 

18 kolejka, Campionato Sammarinese Di Calcio, Frekwencja: 442 widzów

Juvenes 1-0 Dogana

 

19 kolejka, Campionato Sammarinese Di Calcio, Frekwencja: 198 widzów

Juvenes 3-3 Juvenes Dogana

 

20 kolejka, Campionato Sammarinese Di Calcio, Frekwencja: 308 widzów

Domagnano 2-3 Juvenes

 

21 kolejka, Campionato Sammarinese Di Calcio, Frekwencja: 201 widzów

Juvenes 0-1 La Fiorita

 

22 kolejka, Campionato Sammarinese Di Calcio, Frekwencja: 169 widzów

Pennarossa 1-0 Juvenes

 

Aktualna sytuacja w tabeli

Edytowane przez MaKK
Formatowanie czcionki
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...