Skocz do zawartości

Boso przez Świat


Otto

Rekomendowane odpowiedzi

28 października 2014

Mecz nie należał do tych ciekawszych, powinno o tym świadczyć, chociażby to, że pierwsza akcja pokazana przez FMa była w 54 minucie, mimo tego jestem strasznie dumny z mojej drużynie, bo po pokonaniu Lecha Puchar Polski stał się moim priorytetem. Oby mi się to opłaciło. Bramkę zdobył Wołąkiewicz po rzucie wolnym, który wykonował Armiche dobił piłkę do bramki. W następnej rundzie przyjdzie nam z Chrobrym Głogów, przeciwnik troszeczkę słabszy niż moi poprzedni rywale, ale przypomnijcie sobie historię Błękitnych.

 

 

Puchar Polski [5 runda]

Górnik Zabrze-Cracovia Kraków 0:1

Frekwencja:3.500

 

'73 0:1 Wołąkiewicz

MVP: Pilarz [7.40]

 

 


3 listopada 2014

Dla Cracovii mecz gorzej zacząć się nie mógł, w 19 minucie Górnik Łęczna grę wznowił rzutem z autu, jak się okazało kilka sekund później śmiertelnym dla Cracovii, ponieważ Przemysław Kaźmierczak bezpośrednio uderzył piłkę z woleja a ta idealnie wpadła w długi róg Pilarza i drużyna z Łęcznej objęła prowadzenie. Jakby tego mało było dla drużyny Cracovii w 26 minucie boisko upuścić musiał Damian Dąbrowski, czołowy defensywny pomocnik drużyny Pasów. 66 minuta i ponownie Kaźmierczak, dziś był nie do zatrzymania. Tym razem bramkarza Cracovii pokonał pięknym strzałem głową, no cóż ... Łęczna wyraźnie w tym spotkaniu była lepsza.

 

 

Mecz ligowy [14 kolejka]

Cracovia Kraków [11]-Górnik Łęczna [10] 0:2

Frekwencja: 5,754

 

0:1 '19 Kaźmierczak

0:2 '66 Kaźmierczak

MVP: Dialiba [6.70]

 

 

Odnośnik do komentarza

8 listopada 2014

Pierwsza połowa mimo tego, że nie należała do tych najciekawszych, spokojnie można nazwać ją show jednego aktora-Pilarza który to aż 3 (!) razy ratował Cracovię przed utratą bramki. Jednak już w 49 minucie tą niemoc strzelecką Pogoni pokonał Marcin Robak, który to popisał się mocnym uderzeniem z okolic 7 metra, tym samym nie dając szans Pilarzowi. W ostatnim kwadransie, kiedy to bramka dla Cracovii wisiała w powietrzu, na 0:2 podwyższył Łukasz Zwoliński ustalając wynik tego spotkania.

 

Mecz ligowy [15 kolejka]

Cracovia Kraków [11]-Pogoń Szczecin [3] 0:2

Frekwencja: 5,428

 

0:1 '50 Robak

0:2 '74 Zwoliński

MVP: Zejdler [8.70] (Nie wiem skąd mu się taka ocena wzięła, Cracovia nie istniała ..)

 

Odnośnik do komentarza

21 listopada 2014
Cracovia lepiej meczu zacząć nie mogła, już w 14 sekundzie (!) pięknym strzałem zza pola karnego popisał się Diabang Dialiba! Niestety, dokładnie w 10 sekund przed końcem doliczonego czasu gry Aziz Tetteh pokonał pilarza pięknym wolejem, poprzedzonym wrzutką z rzutu rożnego. W drugiej połowie Cracovia wyszła z założeniem gry kontratakiem, co owocowało dobrą grą, aż do 85 minuty kiedy to Henriquez z lewej strony boiska wrzucił idealnie na głowę Holmana a ten nie mógł się pomylić i wpakował piłkę do bramki tym samym ustalając wynik spotkania.

Mecz ligowy [16 kolejka]
Cracovia Kraków [13]-Lech Poznań [2] 1:2
Frekwencja: 7,780

1:0 '1 Diabang Dialiba
1:1 '45+2 Tetteh
1:2 '86 Holman
MVP:Diabang Dialiba [8.30]

 




Bezpośrednio po tym meczu zostałem zaproszony na rozmowę o mojej przyszłości, zwolnili mnie … Szkoda, bo grało mi się świetnie.
Jednak mam już nowy klub, zaprezentuje go prawdopodobnie jeszcze dziś

Odnośnik do komentarza

Moje poszukiwanie klubu nie trwało zbyt długo, obiecałem że nie obejmę klubu w Polsce więc nie składałem tam żadnych ofert. Gdy zobaczyłem że drużyna z Hamburgu zwolniła menadżera od razu złożyłem ofertę pracy, choć powiem szczerze że nie bardzo wierzyłem w moje powodzenie. Ku mojemu zdziwieniu drużyna Hamburgu która zajmuje obecnie 16 miejsce z 1 punktową stratą do miejsca dającego utrzymanie zaprosiła mnie na rozmowę kwalifikacyjną, którą przeszedłem pomyślnie. Na transfery dostałem 1.9 mln.

 

Poproszę o zmianę nazwy tematu na Boso przez Europę.

 

@Qu.

Ok, od teraz wynik będzie między zespołami ;) Dzięki :D

 

Teraz postaram się dawać jedną aktualizacje dziennie ;)

 

http://www.bankfotek.pl/image/1977820.jpeg

Takie miejsce miał Hamburg.

Odnośnik do komentarza

7 grudnia 2014

Lepszego debiutu wymarzyć sobie nie mogłem, moi zawodnicy przez pierwszą połowę grali dosłownie jak amatorzy, nie radzili sobie kompletnie. Dodatkowo każdy strzał który leciał w śiatło bramki (w 1-szej połowie) po prostu wpadał. Pod koniec moi zawodnicy się obudzili, nawet strzeliliśmy jedną bramkę, lecz z spalonego. No cóż ...

 

Mecz ligowy [Kolejka 14]

Hoffenheim [14] 2:0 Hamburg [16]

Frekwencja: 22,000

 

'12 Szalai

'13 Strobl

MVP:Drobny [6.60]

 

 

13 grudnia 2014

Mecz był cholernie nudny, ciekawych akcji było około 5 z czego 4 Bayernu a 3 skończyły się bramką. Adler poszedł w ślady Drobnego i puszczał strzał za strzałem. Coś czuje że moja kariera w Hamburgu będzie krótka i wszystkim dobrze znana. Oby nie.

 

Mecz ligowy [15 kolejka]

Hamburg [17] 0:3 Bayern Monachium [1]

Frekwencja: 55.853

 

'41 0:1 Dante

'55 0:2 Alonso

'75 0:3 Muller

MVP: Tah [6.30]

 

Odnośnik do komentarza

Prawdopodobnie dopiero na nowy sezon to zrobię.


20 grudnia 2014

Od początku moja drużyna wyraźnie dominowała, już w 3 minucie Igboun uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego niestety trafił w spojenie bramki. Jednak co się odwlecze to nie uciecze, 2 minuty później i mój młody ofensywny pomocnik otworzył wynik tego spotkania. Dokładnie 20 minut później ponownie bramkarza Mainz pokonał młody Nigeryjczyk pokazując że w ekipie Hamburgu powoli zaczyna się dziać lepiej. Jednak koncetracji brakło w 2 minucie doliczonego czasu gry kiedy to Muto strzelił kontaktową bramkę.

 

Mecz ligowy [17 kolejka]

Hamburg [15] 2:1 Mainz [18]

Frekwencja: 46.814

 

'6 1:0 Igboun

'26 2:0 Igboun

'90+2 2:1 Muto

MVP: Igboun [8.90]

 

Tabela Ligowa

http://bankfotek.pl/image/1977861.jpeg

Odnośnik do komentarza

O to chodzi że sprawdzałem teksty na tym ortografie, ale gdy przekopiowuje tekst bezpośrednio z strony podesłanej przez Ciebie, to mi ten tekst przekształca tj. zmienia czcionkę (wielkość), i kolor.

To zobacz, co poprawia i uwzględnij to w swoim tekście. Nie kopiuj stamtąd. Ja to stosuję bez problemu. Poprawiam sobie w Wardzie.

Po prostu ciężko się czyta nawet tak małą ilość tekstu.

Odnośnik do komentarza

24 stycznia 2015

Mecz był naprawdę beznadziejny, nic się w nim nie działo. No może jest jedna rzecz, o której warto wspomnieć. W 51 minucie po kontrowersyjnym karnym Darmstadt objęło prowadzenie za sprawą Engela.

 

Mecz ligowy [18 kolejka]

Darmstadt [16] 1:0 Hamburg [15]

Frekwencja: 9.608

 

'51 1:0 Engel (p)

MVP: Tah [6.90]

 

 


Transfery Styczeń-Luty 2015 w Hamburgu i na świecie

 

Moim priorytetem na to okienko transferowe było wzmocnienie pozycji bramkarza oraz środku obrony z tego względu, że gra w defensywie zwłaszcza w tych pierwszych meczach wołała o pomstę do nieba. Na początku szukałem bramkarza, na oku miałem siedmiu kandydatów, oto oni:

Robert Zieler (Hannover 96)

Tomas Vaclik (FC Basel)

Peter Gulacsi (RBL) [Polecony przez Spajka]

Bartłomiej Drągowski (Jagiellonia)

Ben Forster (Southampton)

Tim Krul (Newcastle)

Gunok (?) (Besiktas) [Polecony przez Spajka]

 

 

Historia 6 z nich była taka sama, wszyscy Ci byli nie na mój budżet transferowy (Do wydania miałem tylko 1,9 mln) więc padło na młodego Polaka z Jagielloni, za którego zapłaciłem 1,6 miliona kumulując wszystkie raty.

 

Zostało mi na tyle pieniędzy, aby sięgnąć po środkowego obrońcę. Akurat nadarzyła się świetna okazja, ponieważ Ginter z Borusii Dortmund został wystawiony na listę transferową. Zapłaciłem za niego 4,2 miliona włącznie z ratami. Lecz bezpośrednio dałem im około 500 tysięcy a raty podzieliłem na 48 miesięcy.

 

W klubie pożegnałem się tylko z dwoma zawodnikami, Ivicią Oliciem, który nie miał u mnie najmniejszych szans na grę, a tej gry się domagał. Dostałem za niego 375 tysięcy, wylądował w Angielskim Leicester. Dodatkowo kilka godzin przed zakończeniem okienka pożegnałem się po krótkiej rozmowie z Djourou. Za 2.3 mln przeszedł do Mainz, ostatniej drużyny Bundesligi.

 

Świat

Xhaka (BMG--->Napoli 18.75 mln)

Subotić (Dortmund--->Chelsea 11.25 mln)

Casemiro (Real Madryt--->Atletico Mineiro 1.4 mln)

Camacho (Malaga--->Fiorentina 9 mln)

Bellarabi (Leverkusen--->Atletico Madryt 4.5 mln)

Borini (Liverpool--->BMG 6.5 mln)

Smalling (Man UTD--->Real Madryt 3.6 mln)

Shelvey (Swansea--->Southampton 10 mln)

Vela (Sociedad--->Barcelona 13.25 mln)

Herrmann (BMG--->Bayern Monachium 15 mln)

Digne (PSG--->Chelsea 13.25 mln)

Wanyama (Southampton--->Real Madryt 16.25 mln)

Lucas Moura (PSG--->Chelsea 17.50 mln)

 

 

Odnośnik do komentarza

28 stycznia 2015

Dla Hamburgu mecz od początku się nie układał, już w 15 minucie Spahić został usunięty z boiska po brutalnym faulu na Benschopie, jako że faul był w polu karnym, sędzia tego spotkania podyktował jedenastkę, którą na bramkę zamienił Gulselam. Hamburg mimo gry w dziesiątkę nie odstawał od wyżej notowanego rywala, w okolicach 30 minuty Lasogga mógł wyrównać stan tego spotkania, lecz w pojedynku sam na sam okazał się lepszy Robert Zieler, który to jeszcze kilka tygodni temu był przymierzany do drużyny Hamburga. W ostatnim kwadransie, gdy podopieczni Otto dosłownie bombardowali bramkę Zielera, lecz nieskutecznie. Za to w 4 minucie doliczonego czasu gry z kontry strzelił Benschop. Druga porażka z rzędu stała się faktem.

 

Mecz ligowy [19 kolejka]

Hamburger SV [15] 0:2 Hannover [8]

Frekwencja: 47.115

 

’15 0:1 Gulselam

‘90+4 0:2 Benschop

MVP: Drągowski [6.70] (DEBIUT)

---

Jakby kogoś to interesowało to mam jeszcze 8 aktualizacji gotowych.

Odnośnik do komentarza

28 stycznia 2015

Dla Hamburgu mecz od początku się nie układał

 

 

Moim priorytetem na to okienko transferowe było wzmocnienie pozycji bramkarza oraz środku obrony

 

 

Nie rozumiem, dlaczego stosujesz "u" na końcu tych wyrazów. To jest Twój częsty błąd. Popracuj nad tym, bo aż kole w oczy, gdy się to widzi.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...