Skocz do zawartości

Boso przez Świat


Otto

Rekomendowane odpowiedzi

Football Manager 2015 (Wersja 15.3.2)

Baza danych: Niestandardowa

Ligi: Anglia, Niemcy, Hiszpania, Polska

Klub: Cracovia Kraków

 

Dlaczego Cracovia?

Wybrałem Cracovię z tego względu iż szukałem nowego wyzwania, zazwyczaj grałem mocnymi klubami jak np. Liverpool czy chociażby Athletic Bilbao. W grze będę wcielać się w 33 letniego, polskiego menadżera z przeszłością w piłce zawodowej z kontynentalną licencją A.

Jaki jest mój cel?

Głównym celem jest wygranie z Cracovią mistrzostwa Polski w 3 lata i awans do Ligi Mistrzów w niedalekiej przyszłości. Mam zamiar bazować na zawodnikach z Polski, jednak na pewno nie zabraknie zagranicznych piłkarzy. Nie będę chciał na siłę odchodzić z Cracovii, a na pewno nie obejmę innego klubu w Polsce. Jeśli uda mi się zrealizować owe cele, wtedy pomyślę co dalej.

Cel na ten sezon?

Postaram się zakwalifikować się do grupy mistrzowskiej, gdyby ów cel się udał chciałbym bardzo eksperymentować składem, dawać szanse juniorom etc. no chyba że moja Cracovia będzie niespodzianką tego sezonu niczym Piast czy Leicester.

 

----------------------

Na wstępie chce zaznaczyć że nie jestem wybitnym pisarzem, raczej opisy meczów będą krótkie i zwięzłe, ale to nic pewnego.

Odnośnik do komentarza

Jak narazie bramkarzem nr. 1 zostanie Krzysztof Pilarz, niestety gram starymi składami i nie mam Grzegorza Sandomierskiego który na pewno by się przydał. Będe się starał dawać szanse również młodemu Krystianowi Stepniewskiemu.

 

Na lewej obronie pewniakiem jest Jaroszyński, który jest jedynym moim nominalnym lewym obrońcom

 

Na środku obrony mam zamiar stawiać na doświadczonego Nykiela, i byłego Lechitę-Wołąkiewicza. Ponadto do rotacji mam Mikulicia, Rymaniaka, Polczaka, Sretenovica i Żytko

 

Na prawej obronie sprawa jest raczej rozstrzygnięta, wystawiać będę Brazylijczyka Deleu. A jego zmiennikiem będzie Bartek Rymaniak

 

Środek pomocy jest nawet ciekawie obsadzony, do wyboru mam Łukasza Zejdlera, Bartosza Kapustkę, Miroslava Covilo, Damiana Dąbrowskiego i Marcina Budzińskiego. Natomiast na ŚPO mam: Dialibe i Armiche

 

Na szpicy do wyboru mam Erika Jendriska, Denissa Rakelsa oraz Dariusza Zjawińskiego. Zapowiada się ciekawie, choć lepszą pozycje startową mają obaj zagraniczni piłkarze

 

 

 

Odnośnik do komentarza

25 czerwiec 2014

Cracovia kontrolowała cały mecz, krakowianie mieli wiele groźnych akcji, z czego tylko dwie wylądowały w siatce rywali

 

Mecz towarzyski

Sandecja Nowy Sącz-Cracovia Kraków 0:2

Frekwencja: 806

 

Hubert Wołąkiewicz 30' (p)

Armiche 39'

 

MVP: Armiche [8.1]

 

 

 

28 czerwiec 2014

Zespół Wojciecha Ottop po raz kolejny pokazał przeciwnikowi że to jeszcze nie ten poziom, świetny mecz zaliczył Krzysztof Nykiel, na pochwałę zasłużył również 26-letni Dialiba.

 

Mecz towarzyski

Stal Mielec-Cracovia Kraków 0:3

Frekwencja: 1805

 

Krzysztof Nykiel 13', 20'

Boubacar Diabang Dialiba 64'

 

MVP: Nykiel

 

 

 

4 lipiec 2014

Po raz kolejny Cracovia mierzyła się z przeciwnikiem który występował kilka lig niżej, po raz kolejny zdominowali mecz wbijając do bramki przeciwnika 3 gole.

 

Energetyk Rybnik-Cracovia Kraków 0:3

Frekwencja: 687

 

Hubert Wołąkiewicz

Mecz towarzyski 30'

Paweł Jaroszyński 59'

Erik Jendrisek 71'

 

MVP: Armiche

 

------------------------------------------------------------------------------

Mam przygotowane 5 aktualizacji, dosyć krótkich. Postaram się puścić Wam po jednej na dzień, lecz nie obiecuję ;)

Jak na razie będą to krótkie aktualizacje. Gdy dojdę do tego momentu że będę robił aktualizacje na bieżąco postaram się to bardziej szczegółowo to opisywać

Odnośnik do komentarza

Nie podałem bo nie spodziewałem się że kogokolwiek będzie to interesowało :) W przyszłym tygodniu postaram się już je wstawiać. W 5/6 najbliższych aktualizacjach składów nie będzie, z tego względu że aktualizacje mam już gotowe. Dzięki za oceny :)

Odnośnik do komentarza

Jeżeli są to już przygotowane aktualizacje to nie ma problemu żeby dopisać w nich skład. W końcu od tego są te generowane raporty pomeczowe dzięki, któremu pod koniec sezonu możemy sobie sprawdzić statystyki nawet z pierwszego sparingu.

Odnośnik do komentarza
6 lipiec 2014
Za sumę 66 tysięcy Wojciech Otto pozyskał 21 letniego Arkadiusza Serafina (ex-Limanovia).
Klauzule:
10% kolejnego transferu trafi do klubu Limanovia Limanów
Limanovia otrzyma jeszcze 1.75 tyś. Na miesiąc. (liczba rat: 46)
8 lipiec 2014
Cracovia pozyskuje Timura Kalizhanova (wolny transfer). Ten 21 latek z Rosji za kilka lat może stać się czołowym ofensywnym pomocnikiem, miejmy nadzieje że tak też się stanie.
Zawodnik obecnie przebywa na wypożyczeniu w Wigrach.

 

 

9 lipiec 2014
To był tak naprawdę pierwszy poważny sparing Cracovii. Dla drużyny Pasów mecz nie zaczął się zbyt pięknie, drużyna z Bukaresztu zdominowała zupełnie początek meczu czego efektem była bramka zdobyta przez Henriqueza już w 8 minucie. Krakowianie tak naprawdę przez pierwsze 20 minut nie istnieli, to Rumuni narzucali tempo tego spotkania, a Cracovia swoją pierwszą groźną akcję miała tak naprawdę dopiero w okolicach 30 minuty kiedy to Rakels uderzył z dystansu, niestety minimalnie obok bramki. Podopieczni Wojciecha Otto wydawałoby się że po tym zdarzeniu uwierzą w siebie ... Uwierzyli, lecz w 45 minucie polskich kibiców na ulicy Józefa Kałuży uciszył 26 letni rumuńczyk-Cardos.
Mecz towarzyski
Cracovia Kraków-Dynamo Bukareszt 0-2
Frekwencja: 3199
MVP: Krystian Stepniowski [6.70]

 

 

13 lipiec 2014
Cracovia od początku meczu narzuciła tempo gry gospodarzom z Katowic. Krakowianie tworzyli wiele klarownych akcji, lecz żadna z nich nie zakończyła się bramką."nie ilość tylko jakość" (chodzi o strzały) , 1 ligowa drużyna z Katowic objęła prowadzenie w 39 minucie, a prowadzenie gospodarzom dał Tomasz Wróbel.

Otto dosyć mocno musiał wstrząsnąć swoimi graczami w szatni, bo w 48 minucie wyrównał debiutujący Arkadiusz Serafin [ex-Limanovia].

 

Mecz towarzyski

Rozwój Katowice-Cracovia Krakow 1-1

Frekwencja: 749

MVP: Arkadiusz Serafin [7.30]

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Mecz przyjaźni? Tylko na trybunach ... już w 6 minucie zawodnik Cracovii Marcin Budziński ujrzał czerwoną kartkę od sędziego tamtejszego spotkania, tym samym rujnując cały plan jaki na pewno w głowie miał 33 letni menadżer Cracovii. Przez cały mecz Lech mimo przewagi liczebnej nie zdołał zdominować tego spotkania, drużyna Otto naprawdę dawała rady. Lecz wszystko co dobre, kiedyś się kończy ... Tak było też w tym przypadku, 66 minuta i Dawid Kownacki pięknym strzałem zza pola karnego dał prowadzenie drużynie Kolejorza i tym samym ustalił wynik spotkania

 

Mecz ligowy

Lech Poznań-Cracovia Kraków 0:1

Frekwencja: 130 (!)

Dawid Kownacki 66'

 

MVP: Deleu [7.10]

 

 

26 lipiec 2014

 

Przez cały mecz Cracovia dominowała nad drużyną z Chorzowa, a dodatkowo była bardzo skuteczna czego dowodem są zdobyte przez nią cztery bramki.

 

Mecz ligowy

Cracovia Kraków-Ruch Chorzów 4:1

Frekwencja: 8803

Dialiba 14', 56'

Wołąkiewicz 17'

Jendrisek 36'

 

MVP: Deleu [9.00]

 

-------------------

Jeszcze raz chce Was przeprosić za tak krótkie aktualizacje ... Postaram się to zmienić kiedy będę opisywał mecze "na gorąco"

Odnośnik do komentarza

Wiem, że nie jesteś na bieżąco z aktualizacjami, dlatego chciałbym zwrócić uwagę teraz zanim się to zrównoważy :P Fajnie byłoby gdybyś wstawiał informację o kolejce jaką aktualnie rozgrywasz. W meczu z Lechem jest też błąd wynikowy i jedynka wpisana nie po tej stronie co trzeba. Zaskakująco niska frekwencja jak na mecz z Lechem. Dobrze, że odkuliście się bardzo szybko na Chorzowianach, teraz tylko utrzymać się na fali wznoszącej i kto wie, kto wie :P

Odnośnik do komentarza

4 sierpnia 2014

 

Po wysoko wygranym meczu z Ruchem Chorzów, Cracovia mierzyła się z drużyną wydawałoby się nieco słabszą niż chorzowianie, jednak piłka nożna jest nie przewidywalna, wkońcu za tą ją kochamy, prawda ?
Dla Cracovii mecz lepiej zacząć się nie mógł, bo w 19 minucie za sprawą Armiche podopieczni Otto objęli prowadzenie. Mimo tego, że przez większość meczu przeważali, to drużyna z Bełchatowa strzelała bramki. W 66 minucie bełchatowianie niczym drużyna Królewskich z Madrytu wyprowadzili zabójczą dla Pasów kontrę, a w minutę przed końcem regulaminowego czasu gry Szymon Sawala wykorzystał zamieszanie w polu karnym i z najbliższej odległości dał prowadzenie GKS-owi.

 

Mecz ligowy

Cracovia Kraków-GKS Bełchatów 1:2

Frekwencja: 7,157

Armiche 19'

Piesio 66'

Sawala 89'

MVP: Armiche [7.10]

 

 

--------

Mniej więcej w tym miejscu gry zacząłem szukać klubu patronackiego.

@forthy

W jakim sensie nieczytelne ?

 

Powiedzcie jeszcze czy pasuje wam jedna aktualizacja dziennie z jednego/dwóch meczów ;)

Edytowane przez MaKK
Formatowanie czcionki
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...