Skocz do zawartości
Rozpoczynamy kolejny cykl wyborczy. Można już nominować użytkowników, którzy powinni znaleźć się w XIV kadencji ModTeamu.
TEMAT Z NOMINACJAMI
Kuchar

XVI Zlot CMF

lodówka  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka byłaby zaliczka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

generalnie zawsze wpłacaliśmy całość. czemu chcesz ładować teraz zaliczke, jesteś pewien wyjazdu a teraz pod kreską czy się wachasz ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam zielonego pojęcia czy bym mógł jechać, więc musiałbym ryzykować jakąś kwotę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wskakuj na listę rezerwową jako pierwszy, chyba nie było roku, żeby ktoś się nie wysypał.

Zresztą pewnie znów nie pojedziesz, pomimo chęci i deklaracji ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie tak, dlatego tak tylko sobie pytam. Mogę być na liście rezerwowej, bo w zasadzie to chciałbym, lubię sobie wypić w otoczeniu przyrody (zakładam, że jakiś alkohol tam jest spożywany?). Chociaż fakt, że drogo nie zachęca, ale trochę hajsu na boku mam zawsze odłożonego, to jak gwiazdy ułożą się jak trzeba mogę część na wyjazd przeznaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zero alkoholu, gadamy tylko o taktyce do,realu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tez jestem za :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

generalnie zawsze wpłacaliśmy całość. czemu chcesz ładować teraz zaliczke, jesteś pewien wyjazdu a teraz pod kreską czy się wachasz ?

Panie ModTeam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Licząc mnie i Pucka wychodzi pewniejszych deklaracji około 12 i teraz pytanie.. Ile domków brać? 4 czy 5?

A jak inni.. Qcz i ekipa poznańska, Guli, Michu, Szk, Bartus, Brudas, a może jacyś debiutanci..?

Za godzinkę dzwonie do ośrodka i coś zdecyduje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Weź może rezerwację 5 na 2 tygodnie, po takim czasie już będziemy wiedzieć czy ten piąty potrzebny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Qcz dostał info wczoraj, przyjął do wiadomości i tyle z jego strony. Buffu też dostał ode mnie cynk, ale stwierdził, że jest uzależniony od terminarza Ekstraklasy i bez znajomości tego na nowy sezon on żadnej deklaracji złożyć nie może. Vlad milczy. me_who dostał w Maryni info, ale albo nie zauważył, albo olał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie nie licz. Jeśli wpadnę to na chwilę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wstępnie na tak, ale zapłacić mógłbym dopiero po majówce, bo aktualnie nie śmierdzę groszem, a zainwestować musiałem w remoncik warsztatu pracy ;)

Jeżeli mógłbym zapłacić w maju to wpisujcie, jeżeli nie, to nie wpisujcie, albo na rezerwę dajcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Guli już się wpisał. Brudi wkrótce powinien. Wysłałem też sms-a Nigelowi. W sumie z Kucharem też wczoraj rozmawiałem, ale może niech on sam się wypowie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Guli, z tym to nie ma problemu. Na pewno będziesz wpisany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na 99%. Trochę późno napisaliście, bo właśnie klepnąłem wyjazdy w maju do Rumunii, Mołdawii i Norwegii. Więc proszę o wpisanie na listę rezerwową.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odpowiedni temat założony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wpłaciłem już zaliczkę, na razie mamy 5 domków i dwa tygodnie, aby określić się czy bierzemy całość czy tylko 4.

Dopytałem się o boisko do piłeczki i w sąsiednim ośrodku jest i można z niego korzystać. W tym roku nie ma odpuszczania i gramy!.

Jakby było większe zainteresowanie, to można próbować dobrać kolejny domek (jeśli będzie). Myślę, że wszystko się wyjaśni przez te 2 tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Qcz dostał info wczoraj, przyjął do wiadomości i tyle z jego strony. Buffu też dostał ode mnie cynk, ale stwierdził, że jest uzależniony od terminarza Ekstraklasy i bez znajomości tego na nowy sezon on żadnej deklaracji złożyć nie może. Vlad milczy. me_who dostał w Maryni info, ale albo nie zauważył, albo olał.

Vlada spotkalem na Wielkanoc. Drugie dziecko mialo termin na dzis. Wiec raczej ma inne sprawy na glowie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi