Skocz do zawartości
Kuchar

XVI Zlot CMF

lodówka  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

ankieta już jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stronnicza ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Białe albo czarne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tak jak Hyde. Lodówka na propsie, ale jak brak lodówki ma być dealbreakerem, to jebać je.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I co z wynikami ankiety? Są w jakiś sposób wiążące?

Bo wobec tylu głosów na 'nie jadę jak nie ma lodówki' to chyba trzeba poszukać innego ośrodka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy ja wiem czy innego ? zobacz ile osob bylo rok temu na zlocie, w tym roku jest 13, zblizona liczba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kolego, 3/4 naszego piętra sprzed roku nie jedzie jak nie ma lodówki... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widze ze jakiś wygodnickich mi sie trafiło, serio lodówka to taki problem na 3 noce ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

anigif_enhanced-20303-1427782824-10.gif

;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie no, ja rozumiem - zimne piweczko w barze pewnie 5 zł, a w sklepie 2 zł, więc lodówka potrzebna. Plus trzeba mieć gdzie trzymać mięso na grilla i chłodzić wódeczkę na noc. Nie ma co sprawiać dyskomfortu ludziom, lepiej poszukać innego ośrodka w tej samej okolicy, bo lokalizacyjnie jest perfekt :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Reaper, myślę, że tu nawet nie chodzi o różnicę w cenach, a dostępność 24h na dobę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie, mam ochotę na piwko, to robię 3 kroki do domku, a nie 30 do baru. Wiadomo, na obiad i tak się chodzi do barów, śniadanie zwykłem sobie przyrządzać we własnym zakresie i tutaj nie widzę problemu iść do knajpy na śniadanie, ale co z jedzeniem na grilla? Chyba co roku grillujemy. W zimnej wodzie mamy trzymać? a gdzie tą wodę mamy trzymać, skoro jak nie ma lodówek to pewnie nie ma i garnków ;) No chyba, że i grilla nie można robić to się problem sam rozwiązał ;) Ale tak ciepłą wódkę pić?

A no i żeby była jasność to nie jest tak, że jak nie ma lodówki to nie przyjadę, po prostu będę mocno niezadowolony. Ot taki ze mnie francuski piesek ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i Ży.. Misiek bardzo ładnie ujął sprawę - ta ankieta jest zbyt stronnicza. Ja również przyjadę nawet jak nie będzie lodówki, ale ciepła wódka w lato to zuo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

suchen, suchen, meine freuden.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę temat przycichł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No przycichł, potwierdzam. To co zlot w tym roku na polach mokotowskich ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zróbcie sobie zlot 27-31 lipca w Krakowie :keke:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja przyznaję szczerze, że żadnych miejscówek nie znam i w tym temacie mocno liczę na lakiego, bo jego okolice są idealne do zlotów...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w poprzednim tygodniu mając wolną chwilę w pracy zacząłem przeglądać różne portale skupiające miejscówki, kilka nawet wpadło mi w oko. Miałem kontynuować po powrocie do domu... i zapomniałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Craft Beer Camp - Annopole - 24/25 czerwca - miejsce idealne :) Namioty, zajebiste piwo i piękne tereny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi