Skocz do zawartości

XVI Zlot CMF


lodówka  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie tak, dlatego tak tylko sobie pytam. Mogę być na liście rezerwowej, bo w zasadzie to chciałbym, lubię sobie wypić w otoczeniu przyrody (zakładam, że jakiś alkohol tam jest spożywany?). Chociaż fakt, że drogo nie zachęca, ale trochę hajsu na boku mam zawsze odłożonego, to jak gwiazdy ułożą się jak trzeba mogę część na wyjazd przeznaczyć.

Odnośnik do komentarza

Qcz dostał info wczoraj, przyjął do wiadomości i tyle z jego strony. Buffu też dostał ode mnie cynk, ale stwierdził, że jest uzależniony od terminarza Ekstraklasy i bez znajomości tego na nowy sezon on żadnej deklaracji złożyć nie może. Vlad milczy. me_who dostał w Maryni info, ale albo nie zauważył, albo olał.

Odnośnik do komentarza

Wstępnie na tak, ale zapłacić mógłbym dopiero po majówce, bo aktualnie nie śmierdzę groszem, a zainwestować musiałem w remoncik warsztatu pracy ;)

 

Jeżeli mógłbym zapłacić w maju to wpisujcie, jeżeli nie, to nie wpisujcie, albo na rezerwę dajcie.

Odnośnik do komentarza

Wpłaciłem już zaliczkę, na razie mamy 5 domków i dwa tygodnie, aby określić się czy bierzemy całość czy tylko 4.

 

Dopytałem się o boisko do piłeczki i w sąsiednim ośrodku jest i można z niego korzystać. W tym roku nie ma odpuszczania i gramy!.

 

Jakby było większe zainteresowanie, to można próbować dobrać kolejny domek (jeśli będzie). Myślę, że wszystko się wyjaśni przez te 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza

Qcz dostał info wczoraj, przyjął do wiadomości i tyle z jego strony. Buffu też dostał ode mnie cynk, ale stwierdził, że jest uzależniony od terminarza Ekstraklasy i bez znajomości tego na nowy sezon on żadnej deklaracji złożyć nie może. Vlad milczy. me_who dostał w Maryni info, ale albo nie zauważył, albo olał.

 

Vlada spotkalem na Wielkanoc. Drugie dziecko mialo termin na dzis. Wiec raczej ma inne sprawy na glowie.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...