Skocz do zawartości

Niemożliwe nie istnieje


steken

Rekomendowane odpowiedzi

W następnym meczu nie zagrają: Javier Abárzuza – kontuzja (1 dzień), Daniel Moreno – kontuzja (3 dni), Jaime Mata - zawieszenie

 

 

Turón – Daniel, Chino, Adrián, Nando – Antón, Sanz (66’ Ochoa) – Mundiñano, Durán (46’ Roselló), Aritz – Calahorro

 

División Base Grupo 3, 35/38, 24.5.2014

Nieznany stadion, 1 widz

Anento [1] – Puente Tocinos [14], 1:1

33’ Francisco Javier

51’ Ponce (sam.)

 

Nie mamy patentu na Puente Tocinos. Jesienią zremisowaliśmy z nimi 3:3, choć prowadziliśmy 3:0. Teraz znowu dzielimy się punktami i wydaje się, że to sprawiedliwy wynik. Mieliśmy sporo problemów w pierwszej połowie, lecz po przerwie byliśmy odmienionym zespołem. Atakowaliśmy bramkę rywali raz za razem, co zaowocowało trafieniem samobójczym na 1:1.

 

Przed następnym meczem okazało się, że Jaime Mata po sezonie zaliczy ogromny awans w karierze, bo zamieni Anento na Mirandés. W tym roku Mirandés było bardzo blisko awansu do Ligi Adelante, więc Jaime ma się czym chwalić. Ciężko będzie nam znaleźć kogoś, kto godnie go zastąpi.

 

W następnym meczu nie zagrają: ---

Turón – Daniel, Chino, Mata, Nando – Antón, Moreno (75’ Sanz) – Mundiñano (90+2’ Bernal), Durán (46’ Roselló), Aritz – Abárzuza

 

División Base Grupo 3, 36/38, 7.6.2014

Municipal de Bornos, 226 widzów

Bornense [6] – Anento [1], 1:3

18’ Javier Abárzuza

29’ Chino

38’ Javier Abárzuza

84’ Álvaro

Zwycięstwo po ciekawym meczu. W pierwszej połowie bezlitośnie wypunktowaliśmy Bornense, choć gospodarze wcale nie grali źle. Po przerwie nadal toczyliśmy wyrównane spotkanie, ale piłka nie znalazła już drogi do bramki rywali. Gospodarze z kolei zdobyli trafienie honorowe po rzucie rożnym. Najbardziej cieszy mnie fakt, że udało nam się zatrzymać Pablo – zawodnika Bornense, który prowadzi w klasyfikacji strzelców z 27 bramkami. Abárzuza zajmuje drugie miejsce ze stratą 4 trafień.

Odnośnik do komentarza

W następnym meczu nie zagrają: ---

 

 

Turón – Daniel, Chino, Mata, Nando – Antón, Moreno – Mundiñano, Durán (46’ Roselló), Aritz – Abárzuza

 

División Base Grupo 3, 37/38, 15.6.2014

San Fernando, 197 widzów

Estepona “B” [10] – Anento [1], 0:3

17’ Aritz

59’ Aritz

77’ Javier Abárzuza

 

Mecz bez historii. Totalna dominacja i bezproblemowe zwycięstwo. Ten mecz idealnie podsumował cały sezon w naszym wykonaniu. Liga była bardzo długa, więc cieszymy się, że już za tydzień będziemy mogli trochę odpocząć.

 

W następnym meczu nie zagrają: ---

 

 

Turón – Daniel, Chino, Mata, Nando – Antón, Moreno – Mundiñano, Durán (46’ Roselló), Aritz – Abárzuza

 

División Base Grupo 3, 38/38, 21.6.2014

Nieznany stadion, 4 widzów

Anento [1] – Lanaja [18], 2:0

28’ Fernando Angresola (sam.)

68’ Aritz

 

Wygrywamy ostatni w tym sezonie mecz przed własnym brakiem publiczności. Niemniej jednak muszę przyznać, że na stadion przyszło dziś 4 razy więcej widzów niż w 95% meczów w tym sezonie. Dzisiejsze spotkanie nie było porywające. Przeważaliśmy przez cały mecz i zdobyliśmy 2 bramki. Po końcowym gwizdku otrzymaliśmy puchar za wygranie ligi. Za pierwsze miejsce otrzymaliśmy aż 20 tysięcy euro, czyli naprawdę duże pieniądze. Czas na przygotowania do nowego sezonu.

 

Tabela na koniec sezonu.

 

-Gratulacje za zwycięstwo w lidze. Jak ocenia pan miniony sezon?

-Zaprezentowaliśmy się naprawdę dobrze. Przegraliśmy tylko jedno spotkanie i miało to miejsce aż 9 miesięcy temu. Ponadto zdobyliśmy najwięcej bramek i straciliśmy ich najmniej. Jesteśmy najlepsi w lidze pod każdym aspektem, co niewątpliwie cieszy.

-Nie obawia się pan odejścia najlepszych graczy po tak dobrym sezonie?

-Myślę, że to nieuniknione. Musimy teraz zabrać się do pracy i poszukać odpowiednich zastępców.

-Jak skomentuje pan niską frekwencję na meczach u siebie?

-Piłka nożna w Anento dopiero raczkuje. Zainteresowanie nią będzie rosło i mam nadzieję, że w nadchodzącym sezonie będzie lepiej.

-Który piłkarz Anento był najlepszy w tym sezonie?

-Cała drużyna grała bardzo dobrze. Aritz i Javier Abárzuza zdobywali bramkę za bramką, ale gole są efektem pracy całej drużyny. Każdy spełnił pokładane w nim nadzieje.

-Czy miał pan jakieś oferty pracy w klubie z wyższej ligi?

-Skupiam się tylko na Anento. Mam tutaj robotę do zrobienia i na razie nie planuję przeprowadzki.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za dobre słowa. :)Dochodzą mnie słuchy, że Real i Barcelona już rozważają zmianę ligi. :DPo pierwszych meczach czułem, że będzie ten awans, ale nie spodziewałem się takiej przewagi.

 

Podsumowanie kadry:

Bramkarz:

Daniel Turón - (28l./ESP) (38/26/17/1/6.87) – Daniel ma za sobą dobry sezon, nie zdarzały mu się większe błędy. Problem w tym, że ma 28 lat, czyli zajmuje jedno z 4 miejsc dla graczy mających ponad 23 lata.

 

Obrońcy:

Adrián – (20l./ESP) (21/0/1/0/6.82) – Adrián musiał grać na lewej obronie i poradził sobie nie najgorzej. Niemniej jednak na środek obrony na razie nie ma co liczyć, a na lewą obronę potrzebujemy nominalnego lewego obrońcy.

Daniel - (17l./ESP) (22/0/0/0/6.97) – Sytuacja podobna do tej Adriána. Daniel najlepiej radzi sobie na środku defensywy, a tam nie ma teraz dla niego miejsca.

Chino - (29l./ESP) (37/4/1/2/7.03) – Bardzo dobry sezon w jego wykonaniu. Razem z Matą tworzyli znakomitą defensywę. Jest graczem ponad 23, ale warto będzie go zatrzymać.

Jaime Mata – (22l./ESP) (37/2/2/3/7.08) – Jaime ma za sobą znakomity sezon, więc nie może dziwić jego przejście do Mirandés. Był liderem naszej defensywy, więc ciężko będzie go zastąpić.

Nando - (24l./ESP) (38/0/5/1/7.03) – Nando nie grał źle, ale ma 24 lata i mam przeczucie, że uda nam się zakontraktować kogoś młodszego, kto nie będzie od niego gorszy. Na ten moment Nando zostaje w klubie, ale do czasu znalezienia zastępstwa.

 

Pomocnicy:

Sergio Antón – (23l./ESP) (37/1/2/0/6.75) – Sergio jest żelaznym zawodnikiem pierwszego składu, ale będzie zajmował miejsce ponad 23, co niezbyt nas urządza. Jeśli znajdziemy zastępcę, Sergio będzie musiał pożegnać się z klubem.

Daniel Moreno - (18l./ESP) (15/0/2/0/6.95) – Dołączył do drużyny w trakcie sezonu, więc jego statystyki nie są najgorsze. W przyszłym sezonie liczę jednak na więcej, skoro Daniel będzie z drużyną podczas okresu przygotowawczego.

Santiago Sanz – (17l./ESP) (17/0/0/0/6.63) – 14 razy wszedł z ławki. Santiago ma olbrzymi potencjał, ale brakowało okazji, żeby mógł pokazać swoje możliwości. Może w drużynie U-19 uda mu się zagrać na miarę swoich możliwości.

Brian Roselló – (22l./ESP) (37/4/2/2/6.82) – Niby nie grał źle, ale teraz poprzeczka pójdzie w górę i nie wiem, czy Brian sobie poradzi. Jego szanse na pozostanie w klubie nie są duże.

Alberto Ochoa - (22l./ESP) (26/1/0/0/6.65) – Aż 25 razy wszedł z ławki, solidny zmiennik. O ile się nie mylę, Alberto będzie w przyszłym sezonie traktowany jako gracz ponad 23, a będziemy potrzebowali lepszych graczy z tym statusem. Jego dni w klubie wydają się być policzone.

Javier Mut – (18l./ESP) (1/0/0/0/6.20) – Zagrał raz z konieczności, chyba nie trzeba nic dodawać. W zespołach juniorskich mamy zdolniejszych graczy, więc rozwiązujemy z nim kontrakt.

Roberto Aparicio – (17l./ESP) (3/0/1/0/7.25) – 3 razy wszedł z ławki. Roberto pokazał, że potrafi grać w piłkę, ale nie ma dla niego miejsca na środku, więc dam mu złapać minuty w drużynie U-19.

 

Ofensywni pomocnicy:

Juan Carlos Mundiñano (17l./ESP) (37/5/13/3/7.02) – Miałem co do niego wątpliwości, ale spisał się naprawdę dobrze. Juan będzie jednak potrzebował dobrego konkurenta do gry na lewym skrzydle.

Salvador Durán – (27l./ESP) (35/4/11/1/6.94) – Salvador miał być naszą gwiazdą w ofensywie, ale spisał się co najwyżej dobrze. Od graczy ponad 23 oczekuję lepszej gry. Na ten moment zostaje w klubie, ponieważ jako jedyny w klubie może grać za napastnikiem.

Aritz (22l./ESP) (38/22/14/11/7.44) – Absolutna gwiazda drużyny. O Aritza walczy kilka klubów, ale na razie zostaje z nami. Aritz zaliczył znakomity sezon, mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej.

Francisco Javier Bernal (18l./ESP) (11/2/2/6.87) – 10 razy wszedł z ławki. Na ten moment Francisco nie ma szans na grę w pierwszym zespole, więc ląduje w drużynie U-19.

 

Napastnicy:

Javier Abárzuza – (22l./ESP) (35/24/9/6/7.29) – Javier spisywał się znakomicie. Miał lepsze i gorsze momenty, ale ratują go liczby. Niemniej jednak brakuje mu konkurenta i takowego poszukamy.

Guillermo Calahorro – (18l./ESP) (13/3/1/2/6.90) – 8 razy wszedł z ławki. Guillermo starał się godnie zastępować Javiera, ale to nie jest to, czego oczekuję. Kiedy był na boisku, nasza ofensywa momentami nie istniała. Guillermo idzie do drużyny U-19.

 

Kontrakt z klubem rozwiązuje Javier Mut.

Do drużyny U-19 idą Santiago Sanz, Roberto Aparicio, Francisco Javier Bernal i Guillermo Calahorro.

Odnośnik do komentarza

Dobre pytanie. Zmieniając klub, byłbym zawiedziony, że nie udało mi się osiągnąć tego, co planowałem, ale pewnych problemów się nie przeskoczy. No ale będę o tym myśleć, jeśli frekwencja nie ruszy i faktycznie pojawi się jakaś oferta.

 

Po małych „czystkach” w drużynie nadszedł czas na uzupełnianie braków. Postanowiliśmy sięgnąć po 2 zawodników z drużyny U-19. Pierwszy z nich to Pablo. Ma on olbrzymi potencjał i może grać na każdej stronie defensywy. To bardzo ważne, bo wszyscy wiedzą, jakie mieliśmy problemy z brakiem lewego obrońcy. Niemniej jednak Pablo najlepiej czuje się na środku obrony i tam go widzę jako zastępstwo Maty.

Drugi z nich to Javier Molina. Javier jest młody, a już przewyższa Nando pod wieloma aspektami. Javier dostanie szansę w pierwszym składzie, ale przydałby nam się również dla niego konkurent. Nando nie biorę pod uwagę, ponieważ ma ponad 23 lata. Podjęliśmy decyzję o rozwiązaniu z Nando kontraktu.

 

Poza nami i Stadium Casablanca, awans z naszej grupy wywalczyła Flavia.

 

Do drużyny dołączył Jose, który będzie rywalizował z Abárzuzą o miejsce w składzie. Jose wywarł na wszystkich duże wrażenie, górował nad Javierem niemal pod każdym względem. Ponadto jest aż o 5 lat młodszy, więc mam nadzieję, że jego pobyt w Anento będzie bardzo mile wspominany.

Następnego dnia zakontraktowany został Imanol Garcés. Imanol może grać na lewym skrzydle i będzie konkurował z Mundiñano o miejsce w składzie. Czuję się o wiele spokojniejszy, wiedząc, że Juan Carlos ma wreszcie zastępstwo w razie ewentualnej kontuzji.

Kolejnym wzmocnieniem jest Cristobal Adrian Guati. Cristobal może grać na prawej obronie, co oznacza, że czeka go rywalizacja z Moliną. W zeszłym sezonie Guati zagrał 16 razy w barwach Benicarló (2 ligi wyżej niż my) i poradził sobie naprawdę dobrze.

Razem z Cristobalem do drużyny dołączył Ismael López. Zagrał on 22 spotkania w barwach Benicarló, więc mam nadzieję, że będzie dużym wzmocnieniem w środku pola, którego liczebność została po sezonie znacznie zmniejszona.

Udało nam się pozyskać (nominalnego!) lewego obrońcę, a jest nim Marcos Ojeda. Marcos był jedną z czołowych postaci Club La Vall (2 ligi wyżej niż my), więc jesteśmy zadowoleni, że trafił do Anento.

 

Piłkarzem roku według kibiców został wybrany Aritz, co nie może nikogo dziwić.

 

Kolejnym wzmocnieniem do środka pola jest Miguel. Młody pomocnik robi dobre wrażenie na treningach i oczekuję, że będzie toczył z Lópezem i Moreno zdrową rywalizację o pierwszy skład.

 

W Divisiones Regionales dopiero teraz zakończyły się baraże, więc długo czekaliśmy na terminarz, ale już wszystko jest jasne. Zdążymy rozegrać tylko 3 sparingi, ale wierzę, że nie będzie to dla nas zbyt dużym utrudnieniem. Co więcej, Sergio miał dla mnie kilka wiadomości.

Mieliśmy tego dnia dzień wolny od treningów. Przyszedłem do sklepu Sergio na codzienne zakupy. Sergio za każdym razem opowiadał mi, jak znakomicie gra nasza drużyna i snuł marzenia, gdzie będzie drużyna za kilka lat. Tego dnia już na wejściu dziękował mi za sprowadzenie nowych nabytków. Prawdą jest, że Sergio bardzo przeżywał utratę Maty na rzecz Mirandés. Bolało go, że Jaime odszedł od nas za darmo. Teraz Sergio opowiadał o klasie nowych zawodników, po czym dodał:

-Już nie mogę się doczekać, jak inne kluby będą nam oferować za nich fortunę!

-Ale jak to? Już zapomniałeś, że klub amatorski nie dostaje nawet Eurocenta za sprzedaż zawodnika?

-Bardzo fajnie, że to zauważyłeś. Otóż, mój cudotwórco, od dziś mamy w Anento klub półzawodowy!

-Naprawdę?! To znakomita wiadomość!

-Wiem, wiem! Ale to nie jest koniec dobrych wiadomości!

-Zamieniam się w słuch.

-Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nasz stadion nie przyciąga publiczności. Nie ma się co dziwić, to rudera.

-I co chcesz z tym zrobić?

-Postanowiliśmy wybudować NOWY stadion!

-Żartujesz!

-Ależ nie! Na razie jesteśmy na etapie planowania, ponieważ rada gminy robi jakieś problemy, ale z pewnością dojdziemy do porozumienia, a wtedy – żegnaj ruino!

-Ale ile to może potrwać?

-Z moich wyliczeń wynika, że za 3 lata mamy szansę grać na nowiutkim stadionie! Czy to nie jest niesamowite?! To dlatego tak rzadko mnie ostatnio widywałeś. Trwało to naprawdę długo, ale uwierz mi – cały wysiłek będzie tego warty.

Odnośnik do komentarza

Turón – Ojeda, Chino, Pablo (46’ Adrián), Guati (46’ Molina) – López, Miguel (46’ Moreno) – Garcés, Durán (61’ Abárzuza), Aritz - Jose

 

Mecz towarzyski, 28.7.2014

Nieznany stadion, 938 widzów

Anento – Alavés, 1:4

1’ Xabi Castillo

32’ Pablo

38’ Ranko Despotović

58’ Ranko Despotović

73’ Ion Vélez

 

 

Nie spodziewałem się dziś cudów, Alavés gra przecież w Lidze Adelante, więc nie mieliśmy tu najmniejszych szans. Już zdobyta bramka jest sukcesem. Największym plusem tego spotkania jest frekwencja. Nie ma co liczyć na podobną w lidze, ale miło czasem zobaczyć, że nasz stadion nie świeci pustkami.

 

 

Turón – Ojeda, Chino, Pablo (46’ Adrián), Guati (46’ Molina) – López, Miguel (46’ Moreno) – Garcés (46’ Mundiñano), Durán (46’ Abárzuza), Aritz - Jose

 

Mecz towarzyski, 2.8.2014

Nieznany stadion, 85 widzów

Anento – Almudévar, 1:0

33’ Daniel (n/kar.)

67’ Aritz

 

 

Wygrywamy po wyrównanym meczu. Nasi rywale grają o 2 ligi wyżej, więc wynik jak najbardziej cieszy. Poza tym, styl też nie był najgorszy. Na ten moment wyglądamy naprawdę nieźle.

 

 

Turón – Ojeda, Chino, Pablo (46’ Adrián), Guati (46’ Molina) – López, Miguel (46’ Moreno) – Garcés (46’ Mundiñano) (53’ Daniel), Abárzuza, Aritz - Jose

 

Mecz towarzyski, 9.8.2014

Nieznany stadion, 92 widzów

Anento – Actur Pablo Iglesias, 2:0

15’ Jose

29’ Jose

 

 

Ostatni sparing w tym sezonie kończy się naszą wygraną w niezłym stylu. Rywale grają ligę wyżej niż my, więc to dobry znak, że potrafimy ograć takich przeciwników i jest to jak najbardziej zasłużone zwycięstwo.

 

-Jak ocenia pan postawę drużyny w okresie przygotowawczym?

-Uważam, że spisaliśmy się naprawdę dobrze. Meczu z Alavés nie liczę, chodziło o prezentację drużyny przed szerszą publicznością. Z kolei następne spotkania wyszły nam znakomicie, choć rywale grają na wyższych poziomach rozgrywkowych.

-Jest pan zadowolony z przeprowadzonych transferów?

-Przydałby nam się jeszcze jeden zawodnik, mogący grać w ofensywie. Wszystko przez limit graczy, którzy mają więcej niż 23 lata. Przez to nie możemy zgłosić Javiera Abárzuzy. Moglibyśmy zgłosić innego bramkarza kosztem Daniela Turóna, ale jak na razie nie doszliśmy do porozumienia z jakimkolwiek golkiperem.

-Eksperci mówią, że należy uznać was za faworytów ligi, mimo że jesteście beniaminkiem. Podziela pan ich opinię?

-Poczekajmy z wyrokowaniem do pierwszych meczów. Wtedy zobaczymy, na jakim jesteśmy poziomie.

-W całej lidze jest tylko 5 klubów półzawodowych. Myśli pan, że to między nimi rozegra się walka o awans?

-Nie da się ukryć, że taki status daje wiele przywilejów, więc cieszymy się, że jesteśmy w tym ścisłym gronie. Niemniej jednak statusy nie grają, tylko zawodnicy. To piłkarze muszą udowodnić, że zasługują na awans.

-Jaki wynik na koniec sezonu uznałby pan za zadowalający?

-Nie mamy założonych konkretnych celów. Po prostu chcę widzieć drużynę, która będzie walczyć o każdą piłkę aż do końcowego gwizdka.

Odnośnik do komentarza

W następnym meczu nie zagrają: Salvador Durán – kontuzja (3-8 dni), Imanol Garcés - zawieszenie

Turón – Ojeda, Chino, Pablo (78’ Daniel), Guati (68’ Molina) – López, Miguel – Mundiñano, Moreno, Aritz - Jose

 

División Regional Grupo 4, 1/44, 16.8.2014

El Oroel, 399 widzów

Jacetano – Anento, 2:3

35’ Aimar Susaeta

45’ Jose

55’ Daniel Moreno

70’ David Mairal

87’ Juan Carlos Mundiñano

 

Wielkie emocje i wygrana na inaugurację! Momentami byliśmy w głębokiej defensywie, nasza obrona nie spisała się dziś najlepiej. Jacetano postawiło niezwykle trudne warunki i uważam, że gospodarze nie zasłużyli na porażkę. Do samego końca nie było wiadomo, kto zgarnie komplet punktów, więc cieszymy się, że to właśnie my lepiej rozpoczęliśmy sezon.

 

W następnym meczu nie zagrają: ---

Turón – Ojeda, Chino (46’ Adrián), Pablo, Guati – López, Miguel (80’ Durán) – Garcés, Moreno (32’ Molina), Aritz – Jose

 

División Regional Grupo 4, 2/44, 23.8.2014

Nieznany stadion, 97 widzów

Anento [5] – Stadium Casablanca [2], 1:0

17’ Aritz

31’ Cristobal Adrian Guati

 

Wygrywamy w pojedynku beniaminków z naszymi starymi znajomymi – Stadium Casablanca. Sytuację skomplikowała czerwona kartka Guatiego, który w niespełna minutę załapał 2 żółte kartki… Przez resztę meczu nie mogliśmy być pewni zwycięstwa, choć zdarzało nam się pograć w ofensywie. Najważniejsze są jednak 3 punkty. Po 2 kolejkach jesteśmy jedynym zespołem, który nie zgubił nawet „oczka”, oby tak dalej. Zadowala też frekwencja, pierwszy mecz u siebie w lidze cieszył się dużym zainteresowaniem. Oby w następnych meczach było równie dobrze.

Odnośnik do komentarza

W następnym meczu nie zagrają: Cristobal Adrian Guati - zawieszenie

 

 

Turón – Ojeda, Chino, Pablo, Molina – López, Miguel – Garcés, Durán (46’ Moreno), Aritz – Jose

 

División Regional Grupo 4, 3/44, 30.8.2014

San José, 365 widzów

Peñas Oscenses [5] – Anento [1], 0:3

18’ Jose

20’ Aritz

90+1’ Jose

 

W tym sezonie to pierwszy mecz, w którym nie musieliśmy martwić się o wynik. Dominowaliśmy przez całe spotkanie, nasza wygrana nawet przez moment nie była zagrożona. Nadal mamy komplet punktów, a po raz ostatni schodziliśmy z boiska pokonani w meczu o stawkę 22 września ubiegłego roku.

 

W następnym meczu nie zagrają: ---

 

 

Turón – Ojeda, Chino, Pablo (79’ Daniel), Guati (79’ Molina) – López, Miguel – Garcés, Durán (46’ Moreno), Aritz – Jose

 

División Regional Grupo 4, 4/44, 6.9.2014

Feliu i Codina, 149 widzów

Damm [20] – Anento [1], 3:3

22’ David

34’ Alfons Bayón

35’ Jose

39’ Miguel

44’ Imanol Garcés

52’ Alfons Bayón

 

Znakomity mecz i sprawiedliwy remis. W pierwszej połowie byliśmy „na deskach”, ale jeszcze przed przerwą w niesamowitym stylu wyszliśmy na prowadzenie. Druga połowa nie wyszła nam za dobrze. Szybko straciliśmy bramkę, a przez resztę spotkania żaden z zespołów nie wypracował sobie większej przewagi. Kibice zgromadzeni na stadionie byli świadkami wielkiego i ekscytującego widowiska.

 

Sprzedaliśmy na ten sezon 66 karnetów – o 1 więcej niż rok temu.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak, gramy na 6. poziomie rozgrywkowym. ;) A tą frekwencją to bym się tak nie cieszył...

 

W następnym meczu nie zagrają: ---

 

 

Turón – Ojeda, Chino, Pablo (80’ Adrián), Guati (80’ Molina) – López, Miguel – Garcés, Durán (46’ Moreno), Aritz – Jose

 

División Regional Grupo 4, 5/44, 13.9.2014

Nieznany stadion, 87 widzów

Anento [2] – San Gregorio [17], 5:2

8’ Aritz

34’ Aritz

36’ Ricardo

45+2’ Adán

72’ Jose

79’ Aritz

88’ Jose

 

Końcówka pierwszej połowy wybitnie nam nie wyszła. W przerwie powiedzieliśmy sobie kilka konkretnych słów, co zdecydowanie zadziałało. W drugiej połowie graliśmy znakomicie, choć bramka na 3:2 padła dopiero na 18 minut przed końcem meczu. Potem poszliśmy za ciosem i mogliśmy cieszyć się z 3 punktów. Nie darowałbym sobie utraty punktów przez słabe 10 minut.

 

W następnym meczu nie zagrają: ---

 

 

Turón – Ojeda, Chino, Pablo (87’ Daniel), Guati – López, Miguel (52’ Molina) – Garcés, Durán (46’ Moreno), Aritz – Jose

 

División Regional Grupo 4, 6/44, 20.9.2014

Nieznany stadion, 1 widz

Anento [1] – Alcolea [15], 3:2

30’ Jose (kar.)

43’ Miguel

50’ David

51’ Cristobal Adrian Guati

86’ Aritz

90+3’ Aritz

 

Niesamowita historia! Wygrywamy przegrane spotkanie! Po czerwonej kartce nasza sytuacja stała się dramatyczna. W końcówce postawiliśmy wszystko na jedną kartę i udało się wyrównać. Następnie siły na boisku się wyrównały, ponieważ zawodnik gości doznał kontuzji, a limit zmian był wykorzystany. Udało nam się pójść za ciosem i zdobyć zwycięską bramkę w doliczonym czasie gry. Szkoda tylko, że stało się to na oczach tylko 1 kibica.

 

Niestety, mój asystent Jonathan Estévez zamienił Anento na trenowanie juniorów Gimnástico Don Benito. Stało się to w dzień następnego spotkania, więc ewentualne zastępstwo pojawi się dopiero po meczu z Amistad.

Odnośnik do komentarza

Aritz - stan na styczeń 2015, więc uciąłem statystyki sezonu.

 

W następnym meczu nie zagrają: Cristobal Adrian Guati – zawieszenie, Imanol Garcés – kontuzja (2 tyg.)

 

 

Turón – Ojeda, Chino, Pablo, Molina – López, Miguel – Mundiñano, Durán (46’ Moreno), Aritz – Jose

 

División Regional Grupo 4, 7/42, 27.9.2014

Nieznany stadion, 83 widzów

Anento [1] – Amistad [13], 1:0

62’ Jose

 

Skromna wygrana, ale jak najbardziej zasłużona. Długo biliśmy głową w mur, ale jedna z akcji przyniosła nam upragnioną bramkę. W tym momencie jesteśmy jedynym regularnie punktującym zespołem w lidze. Potwierdzeniem tego niech będzie fakt, że drugie w tabeli Robres traci do nas już 6 punktów. Na dodatek frekwencja wróciła do normy, nie mogło być lepiej.

 

Moim nowym asystentem został Ibon Domaica, który dotychczas pracował u nas jako trener.

 

W następnym meczu nie zagrają: Cristobal Adrian Guati – zawieszenie, Imanol Garcés – kontuzja (3 dni)

 

 

Turón – Ojeda, Chino (81’ Daniel), Pablo (81’ Adrián), Molina – López, Miguel – Mundiñano, Durán (46’ Moreno), Aritz – Jose

 

División Regional Grupo 4, 8/42, 4.10.2014

Municipal de Cassà, 461 widzów

Cassà [4] – Anento [1], 1:2

10’ Miguel

50’ Jose (kar.)

81’ Daniel Turón (sam.)

 

Wygrywamy, choć te nerwy w końcówce były całkowicie niepotrzebne. Remis byłby bardzo niesprawiedliwym wynikiem, ponieważ dominowaliśmy przez cały mecz. W dodatku bramkę straciliśmy po zamieszaniu z rzutu rożnego, więc nie jest to zbyt szczęśliwy sposób. Udało nam się jednak dowieźć prowadzenie do końca, a nasza seria bez porażki niedługo powinna być liczona w miesiącach, zamiast dniach.

Odnośnik do komentarza

Awansik jest bardziej niż pewny, ale nie za bardzo wiem jak przebiega system rozgrywek. Mógłbyś to jakoś przybliżyć prostymi słowami? Czy po prostu awans z ligi, do ligi, z ligi, do ligi...Te Divisiony i Grupy mnie lekko gubią :P

Zależy jaki poziom rozgrywek. W tym, co gra steken, to dwa pierwsze zespoły awansują, a zespoły z miejsc 3-6 grają w barażach. W następnej lidze najlepszy team awansuje, a zespoły 2-3 baraż. W III lidze: pierwszy zespół awans, trzy kolejne baraże.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...