Skocz do zawartości

Niemożliwe nie istnieje


steken

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie jest dobrze, ale nie kuśmy losu. :P

 

W następnym meczu nie zagrają: ---

 

 

Turón – Daniel, Chino (90+1’ Adrián), Mata, Nando – Antón (46’ Ochoa), Roselló (82’ Sanz) – Mundiñano, Durán, Aritz – Abárzuza

 

División Base Grupo 3, 13/38, 9.11.2013

Nieznany stadion, 1 widz

Anento [1] – Val Miñor [2], 4:1

16’ Javier Abárzuza

22’ Brian Roselló (kar.)

33’ Brian Roselló (kar.)

45+2’ Javier Abárzuza

47’ Erik Santamaría

 

Miał być hit, a wyszedł kit. Tylko jedna ze stron zaprezentowała się odpowiednio do rangi meczu i byliśmy to my. Goście wyglądali tak, jakby nie wyszli na pierwszą połowę. Wynik byłby wyższy, ale sędzia nie uznał prawidłowo zdobytej bramki, gdyż liniowy w jakiś sposób dopatrzył się spalonego. Na szczęście ta decyzja nie miała wpływu na wynik. Goście pozostają na drugim miejscu w tabeli, ale mają już 6 punktów straty. Powoli zaczynamy dominować.

 

W następnym meczu nie zagrają: ---

 

 

Turón – Daniel, Chino, Mata, Nando – Antón (77’ Ochoa), Roselló (77’ Sanz) – Mundiñano, Durán, Aritz – Abárzuza

 

División Base Grupo 3, 14/38, 16.11.2013

A Marosa, 218 widzów

Burela [3] – Anento [1], 1:2

7’ Cristian Gómez

77’ Aritz

80’ Juan Carlos Mundiñano

 

Wygrywamy po dobrej końcówce. Spotkanie stało na naprawdę wysokim poziomie. Oba zespoły stworzyły ciekawe widowisko. Powinno paść więcej bramek, ale obie strony ratowała konstrukcja bramki. Swoje zrobili też bramkarze. Kontynuujemy zwycięską ścieżkę, a Val Miñor wciąż traci do nas 6 punktów.

Odnośnik do komentarza

Piotr1009 - Szansa na awans jest spora, bo z każdej ligi wychodzą po 3 zespoły, ale nie zapeszajmy ;)

Gregu - Najważniejsze, że na razie dajemy temu kibicowi powody do radości. :)

Adam3333 - Jeśli uda się awansować, a frekwencja się nie zmieni, wtedy zacznę się naprawdę martwić.

 

W następnym meczu nie zagrają: ---

 

 

Turón – Daniel, Chino, Mata, Nando – Antón (69’ Ochoa), Roselló (69’ Sanz) – Mundiñano (45’ Bernal), Durán, Aritz – Abárzuza

 

División Base Grupo 3, 15/38, 23.11.2013

Nieznany stadion, 1 widz

Anento [1] – La Caridad [15], 0:0

 

Wróciła do nas zmora w postaci braku skuteczności. Stworzyliśmy sobie kilka naprawdę niezłych sytuacji, ale zabrakło nam wykończenia, więc trudno było o korzystny wynik. Goście atakowali raz na jakiś czas, ale faktem jest, że to my mieliśmy więcej z gry. Na drugie miejsce awansuje Flavia, która traci do nas 5 punktów.

 

W następnym meczu nie zagrają: ---

 

 

Turón – Daniel (46’ Adrián), Chino, Mata, Nando – Antón (87’ Ochoa), Roselló (87’ Sanz) – Bernal, Durán, Aritz – Abárzuza

 

División Base Grupo 3, 16/38, 30.11.2013

Municipal Torresol de Puente Tocinos, 257 widzów

Puente Tocinos [13] – Anento [1], 3:3

1’ Aritz

17’ Sergio Carpintero (sam.)

52’ Salvador Durán

54’ Santiago

87’ Dani Núñez

90+4’ Sergio Carpintero

 

We frajerski sposób gubimy 2 punkty. Po bramce na 3:0 daliśmy się zdominować, a to niedopuszczalne. To niepierwszy raz, kiedy prowadzimy i oddajemy pole przeciwnikowi. Do tej pory nic się nie stało, ale dziś zostaliśmy za to skarceni. Puente Tocinos zasłużenie zdobyło ten punkt.

Odnośnik do komentarza

Muszę sprostować jedną rzecz. Wczoraj napisałem, że z każdej ligi awansują po 3 zespoły, co nie jest prawdą. Z 4 grup bezpośredni awans mają dwa pierwsze zespoły w każdej grupie, natomiast drużyny z miejsc 3-6 awansują do baraży. Tam wszystkie 16 drużyn jest dobieranych w pary, których zwycięzcy awansują do kolejnej rundy i znowu dobiera się je w pary. Zwycięzcy tej drugiej rundy uzyskują awans do wyższej ligi.

 

W następnym meczu nie zagrają: ---

Turón – Daniel, Chino, Mata, Nando – Antón (78’ Ochoa), Roselló – Mundiñano (46’ Bernal), Durán, Aritz – Abárzuza (78’ Calahorro)

División Base Grupo 3, 17/38, 7.12.2013

Nieznany stadion, 2 widzów

Lanaja [15] – Anento [1], 0:0

 

Ależ pechowy remis. To było spotkanie do jednej bramki, dominowaliśmy pod każdym elementem. Gospodarze nie oddali nawet jednego strzału. Udało nam się zdobyć 3 bramki, ale wszystkie były ze spalonego, co nie uszło uwadze sędziów. Znowu tracimy 2 „oczka”, oby nie zemściło się to na nas na koniec sezonu. Drugie Val Miñor traci do nas 5 punktów.

 

W następnym meczu nie zagrają: ---

Turón – Daniel, Chino, Mata, Nando (34’ Adrián) – Antón, Roselló (74’ Sanz) – Mundiñano, Durán (63’ Calahorro), Aritz – Abárzuza

 

División Base Grupo 3, 18/38, 14.12.2013

Nieznany stadion, 1 widz

Anento [1] – Bornense [12], 1:1

25’ Juan Carlos Mundiñano

65’ Aday Navarro

70’ José Miguel

 

Zapomnieliśmy, jak się wygrywa. To niedopuszczalne, aby tracić bramkę w przewadze. Wynik mnie nie zadowala, ale jeszcze gorszy jest styl. Nagle zaczęliśmy grać bardzo słabo, jesteśmy niedokładni i popełniamy masę błędów. W tabeli nadal mamy 5 punktów przewagi nad Val Miñor.

Odnośnik do komentarza

To by nas kosztowało jakieś 10 euro na mecz. :P

 

W następnym meczu nie zagrają: Salvador Durán – kontuzja (3-5 tyg.)

 

 

Turón – Daniel, Chino, Mata, Nando – Antón (67’ Ochoa), Roselló – Mundiñano, Calahorro (46’ Sanz), Aritz – Abárzuza

 

División Base Grupo 3, 19/38, 21.12.2013

Nieznany stadion, 1 widz

Anento [1] – Estepona „B” [7], 2:0

45+2’ Aritz

52’ Javier Abárzuza

 

Na koniec pierwszej rundy gramy z drużyną, której przed sezonem obawiałem się najbardziej. Okazało się, że rezerwy Estepony nie są takie straszne jak je malują. Powrót do wygrywania nie może być trudny, gdy rywal nie może oddać nawet jednego celnego strzału. Jest jak najbardziej zasłużone zwycięstwo, w dobrym stylu kończymy pierwszą rundę.

 

Tabela ligi na półmetku zmagań.

 

-Po 19 kolejkach zajmujecie pierwsze miejsce z dość dużą przewagą. Spodziewał się pan tego przed sezonem?

-Wiedziałem, że mamy niezłą drużynę, ale nie wiedziałem, jak mocni są rywale. Okazuje się, że wielu z nich jest w naszym zasięgu.

-A jak pan oceni styl drużyny?

-Zdarzały się lepsze i gorsze spotkania. Cieszy mnie postawa w defensywie, gdyż straciliśmy najmniej bramek i pod tym względem deklasujemy stawkę. W ataku nie jest źle, ale momentami byliśmy bardzo nieskuteczni, przez co uciekło nam kilka punktów. Będziemy chcieli to poprawić.

-Czy można spodziewać się jakichś wzmocnień?

-Zawsze jesteśmy otwarci na utalentowanych zawodników. Jeśli uznamy, że dany piłkarz prezentuje odpowiedni poziom, od razu zaproponujemy mu kontrakt.

-A jakie ma pan odczucia co do gry bez publiczności?

-Nie wiem, co się dzieje. Wydaje mi się, że swoją grą zasłużyliśmy na kibiców, ale najwyraźniej w Anento ludzie nie interesują się piłką nożną.

-Po tak dobrej pierwszej rundzie nie ma chyba innej możliwości niż bezpośredni awans.

-Nigdy nie wiadomo. Taki jest nasz cel, ale nie możemy stracić koncentracji. Jeśli będziemy rozkojarzeni, stracimy naszą przewagę szybciej niż ją zdobyliśmy.

 

W następnym meczu nie zagrają: Salvador Durán – kontuzja (3-11 dni)

 

 

Turón – Daniel, Chino, Mata, Nando – Antón (74’ Ochoa), Roselló – Mundiñano, Sanz (9’ Aparicio), Aritz – Abárzuza

 

División Base Grupo 3, 20/38, 4.1.2014

Municipal de El Prado, 181 widzów

Coreses [11] – Anento [1], 0:2

25’ Aritz

90+2’ Aritz

 

Nowy rok zaczynamy od zwycięstwa. Daleko nam dziś było do perfekcji, ale zrobiliśmy swoje. Wystarczyły 2 ciosy, aby Coreses znalazło się „na deskach”. Dobre rozpoczęcie rundy rewanżowej. Na drugie miejsce w tabeli wskakuje Redondela, która traci do nas 9 punktów.

Odnośnik do komentarza

W następnym meczu nie zagrają: Salvador Durán – kontuzja (1 dzień)

 

 

Turón – Daniel, Chino, Mata (52’ Adrián), Nando – Antón, Roselló (46’ Sanz) – Mundiñano, Calahorro, Aritz – Abárzuza

 

División Base Grupo 3, 21/38, 11.1.2014

Nieznany stadion, 1 widz

Anento [1] – Cee [20], 0:0

 

Znowu wracamy do braku skuteczności. Mieliśmy kilka sytuacji, ale ciężko wygrać mecz, gdy uderza się w bramkarza. Powinniśmy wygrywać spotkania z outsiderami, bo konkurencja nie śpi. Redondela traci do nas 7 punktów.

 

W celu wzmocnienia środka pola dołączył do nas Daniel Moreno. Młody pomocnik zbierał pochlebne recenzje jako junior Vianés i mam nadzieję, że tutaj udowodni swoją wartość. Dostanie swoją szansę w nadchodzącym meczu.

 

W następnym meczu nie zagrają: Santiago Sanz – kontuzja (3 tyg.)

 

 

Turón – Daniel, Chino, Mata, Nando – Antón (74’ Ochoa), Moreno (74’ Roselló) – Mundiñano, Durán (46’ Calahorro), Aritz – Abárzuza

 

División Base Grupo 3, 22/38, 18.1.2014

Nieznany stadion, 1 widz

Anento [1] – Deportivo Arenas [10], 3:1

13’ Javier Abárzuza

23’ Aritz

55’ Luis Manuel Carreño

70’ Aritz

 

Zgarniamy 3 punkty po dość wyrównanym meczu z Deportivo Arenas. Goście obudzili się po bramce na 2:0 i od tego momentu nie mogliśmy być pewni wygranej. Na szczęście dobrze zareagowaliśmy na stratę bramki, co nie zdarza nam się często. Zwyciężamy i kontynuujemy marsz po awans.

Odnośnik do komentarza

Piotr1009 - Liga jest szalenie wyrównana, zespoły ze środka tabeli sprawiają nam dużo więcej kłopotów niż czołówka. Niemniej jednak wszyscy gubią punkty i to częściej niż my. ;)

Keith - Jeśli zdarzy się okazja, chętnie z niej skorzystam, ale na tym etapie nie liczyłbym na znane nazwiska. Teraz sukcesem jest sprowadzenie piłkarzy, którzy naprawdę istnieją, np. Chino i Mata. :P

 

W następnym meczu nie zagrają: Santiago Sanz – kontuzja (1-2 tyg.), Daniel – kontuzja (2 dni)

 

 

Turón – Adrián, Chino, Mata, Nando – Antón, Moreno (76’ Ochoa) – Mundiñano (46’ Bernal), Durán (46’ Roselló), Aritz – Abárzuza

 

División Base Grupo 3, 23/38, 25.1.2014

Gregorio Usábel, 213 widzów

Stadium Casablanca [12] – Anento [1], 0:2

35’ Javier Abárzuza

37’ Aritz

 

Dwie różne połowy. W pierwszej graliśmy świetnie, czego dowodem są dwie bramki. Po przerwie spuściliśmy z tonu, ale udało nam się ograniczyć ofensywne poczynania rywali. Dwa szybkie ciosy wystarczyły do zdobycia kompletu punktów.

 

W następnym meczu nie zagrają: Santiago Sanz – kontuzja (3 dni)

 

 

Turón – Daniel, Chino, Mata, Nando – Antón (76’ Ochoa), Moreno – Mundiñano, Durán (46’ Roselló), Aritz – Abárzuza

 

División Base Grupo 3, 24/38, 1.2.2014

Nieznany stadion, 1 widz

Anento [1] – Redondela [3], 1:1

45’ Salvador Durán

76’ Alberto Romero

 

Remis po ciekawym meczu. Pierwsza połowa należała do gości, a to my skończyliśmy ją z bramką. Po przerwie szło nam lepiej, za to straciliśmy gola. Na przestrzeni całego spotkania trzeba stwierdzić, że remis to sprawiedliwy rezultat. Na drugim miejscu w tabeli jest Val Miñor, które traci do nas 5 punktów.

Odnośnik do komentarza

W następnym meczu nie zagrają: ---

 

 

Turón – Daniel, Chino, Mata, Nando – Antón (68’ Ochoa), Moreno (68’ Sanz) – Mundiñano, Durán (68’ Bernal), Aritz – Abárzuza

 

División Base Grupo 3, 25/38, 8.2.2014

Municipal San Pedro, 141 widzów

Marín [13] – Anento [1], 0:6

29’ Salvador Durán

31’ Aritz

47’ Javier Abárzuza

68’ Chino

71’ Javier Abárzuza

84’ Aritz

 

Koncertowa gra w naszym wykonaniu. Pełna dominacja od początku do końca. Gospodarze byli bezradni, zdobyliśmy nawet bramkę w osłabieniu po kontuzji Sanza. Stworzyliśmy sobie wiele sytuacji i byliśmy bezlitośni, wbijając rywalom kolejne bramki. Powiększamy przewagę nad Val Miñor do 8 punktów.

 

W następnym meczu nie zagrają: Daniel – kontuzja (5-6 tyg.)

 

 

Turón – Adrián, Chino, Mata, Nando – Antón, Moreno – Mundiñano, Durán (67’ Roselló), Aritz – Abárzuza

 

División Base Grupo 3, 26/38, 22.2.2014

Ciudad Deportiva Amaya, 152 widzów

Amaya [20] – Anento [1], 0:2

4’ Aritz

70’ Aritz

 

Kolejne bezproblemowe zwycięstwo. Mecz był podobny do tego z Marín, ale tym razem po prostu zdobyliśmy mniej bramek. Pełna dominacja od początku do końca.

Odnośnik do komentarza

Póki zawodnicy mają kontrakty amatorskie, to nie jest problemem. W tym momencie największe wydatki to koszty podróży, przez które jesteśmy na (niewielkim, ale jednak) minusie. Problem się zacznie, jeśli uda się awansować, a frekwencja nie ruszy.

 

W następnym meczu nie zagrają: Daniel – kontuzja (3-5 tyg.), Sergio Antón - zawieszenie

 

 

Turón – Adrián, Chino, Mata, Nando – Ochoa (72’ Aparicio), Moreno (72’ Sanz) – Mundiñano, Durán (46’ Roselló), Aritz – Abárzuza

 

División Base Grupo 3, 27/38, 1.3.2014

Nieznany stadion, 1 widz

Anento [1] – Navaleno [7], 0:0

 

Tym razem bez kompletu punktów, ale w dalszym ciągu dominujemy nad rywalami. Niech świadczy o tym fakt, że Navaleno nie oddało nawet jednego strzału. Sami mieliśmy kilka niezłych okazji, ale dobrze dysponowany był bramkarz rywali. Val Miñor przegrało swoje spotkanie, więc nasza przewaga wzrosła do 9 punktów.

 

W następnym meczu nie zagrają: Daniel – kontuzja (6-12 dni), Chino - zawieszenie

 

 

Turón – Adrián, Mut, Mata, Nando – Antón (84’ Ochoa), Moreno (84’ Sanz) – Mundiñano, Durán (46’ Roselló), Aritz – Abárzuza

 

División Base Grupo 3, 28/38, 15.3.2014

Nieznany stadion, 1 widz

Anento [1] – Morales del Vino [9], 1:1

54’ Aritz

61’ Iñigo (kar.)

 

Pechowy remis. Niby nie zrobiliśmy wiele w ofensywie, ale utrata punktów przez rzut karny to niezbyt przyjemne uczucie. W tym sezonie mieliśmy już wiele lepszych spotkań. Niemniej jednak ten remis pozwolił nam powiększyć przewagę nad Val Miñor do 10 punktów.

 

Przechadzałem się po mieście w środku tygodnia. Zaplanowaliśmy tego dnia był trening, ale miałem jeszcze 3 godziny wolnego czasu. Mijałem właśnie dwóch rozmówców i usłyszałem kawałek ich rozmowy:

-... ta sprzedaż klubu przez Sergio…

Odszedłem na kilka kroków i udawałem, że sprawdzam coś w telefonie, aby spróbować coś jeszcze usłyszeć. Niestety, ci faceci poszli w drugą stronę. Nie wiedziałem, czy wszystko dobrze usłyszałem, ale coś mnie tknęło, aby spytać Sergio wprost o tę sprawę. Droga do sklepu zajęła mi jakieś 5 minut. Okazało się, że sklep był zamknięty, chociaż zwykle o tej porze Sergio zawsze obsługuje klientów. Nigdy nie zdarzyło mu się opuścić sklep w godzinach pracy. Może rzeczywiście szykuje się jakaś sprzedaż?

Odnośnik do komentarza

W następnym meczu nie zagrają: Daniel – kontuzja (2 dni)

 

 

Turón – Adrián, Chino, Mata, Nando – Antón, Moreno – Mundiñano, Durán (46’ Roselló), Aritz – Abárzuza

 

División Base Grupo 3, 29/38, 22.3.2014

Nieznany stadion, 1 widz

Noia [15] – Anento [1], 0:2

8’ Juan Carlos Mundiñano

43’ Javier Abárzuza

 

Pewna wygrana. Byliśmy dziś zespołem o kilka klas lepszym. Mogliśmy wygrać znacznie wyżej, ale skuteczność nie była dziś najlepsza. Niemniej jednak 3 punkty to 3 punkty i to jest najważniejsze.

 

5 dni później dotarła do mnie wiadomość, że mój asystent Ivan López zdecydował się na przenosiny do Atlético Horta. To drużyna, która gra 2 ligi wyżej, więc ciężko mu się dziwić. Od razu zabrałem się za poszukiwanie jego następcy i udało mi się zakontraktować Jonathana Estéveza. Myślę, że będzie to owocna współpraca.

 

W następnym meczu nie zagrają: ---

 

 

Turón – Adrián, Chino, Mata, Nando – Antón, Moreno – Mundiñano, Durán (46’ Roselló), Aritz – Abárzuza

 

División Base Grupo 3, 30/38, 5.4.2014

O Souto, 178 widzów

Flavia [4] – Anento [1], 1:2

6’ Aritz

7’ Aritz

65’ Carlos

 

Kolejny bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Byliśmy dziś stroną zdecydowanie lepszą. Stracona bramka może nieco zaburzać obraz spotkania, ale gospodarzom wyszła jedna akcja w całym spotkaniu. Zdobywamy jak najbardziej zasłużone 3 punkty.

Odnośnik do komentarza

W następnym meczu nie zagrają: ---

 

 

Turón – Adrián, Chino, Mata, Nando – Antón, Moreno – Mundiñano, Durán (46’ Roselló), Aritz – Abárzuza

 

División Base Grupo 3, 31/38, 12.4.2014

Nieznany stadion, 1 widz

Anento [1] – Eirís [15], 3:1

17’ Jaime Mata

28’ Chino

71’ Brian Roselló (kar.)

77’ Daniel

 

Łatwa wygrana. Zadecydowały dwie bramki po rzutach rożnych, a także rzut karny. Znowu straciliśmy bramkę, ale wciąż mamy najlepszą defensywę w lidze i kontynuujemy serię bez porażki. Drugie Val Miñor ma do nas już 12 punktów straty. Na 7 kolejek przed końcem mamy już zapewnione miejsce w barażach, ale celujemy w bezpośredni awans.

 

Całe zamieszanie ze sprzedażą klubu zostało wyjaśnione przez Sergio, który oznajmił mi, że faktycznie coś było na rzeczy, ale nie doszedł z kupcem do porozumienia. Niemniej jednak coraz rzadziej widuję go w klubie, a w sklepie zatrudnił sobie pomocnika. Wygląda na to, że bardzo angażuje się w sprawy klubu poza miastem, ale mam nadzieję, że nie chodzi o sprzedaż. Nigdy nie wiadomo, kto miałby go zastąpić.

 

W następnym meczu nie zagrają: Roberto Aparicio – kontuzja (3-6 dni)

 

 

Turón – Adrián, Chino, Mata, Nando – Antón, Moreno – Mundiñano (75’ Bernal), Durán (46’ Roselló), Aritz – Abárzuza

 

División Base Grupo 3, 32/38, 26.4.2014

Campo Federativo de Coia, 234 widzów

Val Miñor [2] – Anento [1], 2:4

9’ Aritz

13’ Javier Abárzuza

16’ Borja Viana

18’ Juan Carlos Mundiñano

22’ Hugo García

40’ Javier Abárzuza

 

Wygrana w meczu na szczycie. Pierwsza połowa była chyba najlepszym widowiskiem, jaka widziała w tym sezonie ta liga. Po przerwie wyglądało to już bardzo słabo, bo piłkarze obu zespołów byli zmęczeni po niesamowitej walce w pierwszej połowie. Teraz mamy nad gospodarzami przewagę 15 punktów, więc wygrana w następnym spotkaniu zapewni nam pierwsze miejsce w tabeli.

Odnośnik do komentarza

W następnym meczu nie zagrają: Javier Abárzuza – kontuzja (3-4 tyg.)

 

 

Turón – Daniel, Chino, Mata, Nando – Antón, Moreno – Mundiñano, Durán (46’ Roselló), Aritz – Calahorro

 

División Base Grupo 3, 33/38, 4.5.2014

Campo del Este, 67 widzów

La Caridad [18] – Anento [1], 0:0

 

Szalenie nudny mecz. Próbowaliśmy coś zdziałać, oddaliśmy kilka prób, ale okazały się one nieskuteczne. Jestem ciekaw, jak duży wpływ na poczynania ofensywne miała dziś kontuzja Abárzuzy. Wieści z innych boisk okazały się dla nas szczęśliwe. Noia ograła Val Miñor, co oznacza, że już na 5 kolejek przed końcem mamy zapewnione zwycięstwo w lidze i – co za tym idzie – awans!

 

W następnym meczu nie zagrają: Javier Abárzuza – kontuzja (5-11 dni), Daniel Moreno – kontuzja (2 tyg.)

 

 

Turón – Daniel, Chino, Mata, Nando – Antón (83’ Aparicio), Sanz (83’ Ochoa) – Mundiñano, Durán (46’ Roselló), Aritz – Calahorro

 

División Base Grupo 3, 34/38, 17.5.2014

Nieznany stadion, 1 widz

Anento [1] – Burela [10], 3:2

4’ Juan Carlos Mundiñano

7’ Guillermo Calahorro

12’ Emilio

37’ Guillermo Calahorro

83’ Cristian Gómez

 

Wygrywamy, choć niepotrzebnie zafundowaliśmy sobie nerwową końcówkę. W drugiej połowie graliśmy znacznie gorzej niż przed przerwą i za stratę punktów moglibyśmy winić tylko i wyłącznie nas samych. Najważniejsze, że wygraliśmy, choć i tak skupiamy się już na nadchodzącym sezonie. Możemy też ekscytować się walką o bezpośredni awans z drugiego miejsca (szansę ma 6 zespołów), a także walką o baraże, na które szansę ma nawet Noia, która zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli!

 

Dzień przed następnym spotkaniem Jorge Giménez zamienił Anento na Mallén. Jorge od dawna nie mógł pogodzić się z rolą rezerwowego bramkarza, a teraz zaliczył awans o 2 ligi. Warto dodać, że Mallén bije się w tym roku o awans do 4. poziomu rozgrywkowego w Hiszpanii.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...