Skocz do zawartości

Baza danych na sezon 98/99 - FM15


Rekomendowane odpowiedzi

Już dawno chciałem takową stworzyć, ale dopiero teraz zacząłem realizację projektu no i edytor do FM ma spoko funkcje i robi się całkiem nieźle taką bazę.

 

Te lata i MŚ France 98' to moje najlepsze lata, jeśli chodzi o piłkę nożną, bo wtedy naprawdę tym żyłem :) Chciałbym pograć w FM-a takimi składami.

 

Założenie proste: skasowałem całą bazę danych. Docelowo chcę trochę rozwijać bazę, ale na początek chciałbym stworzyć sześć grywalnych lig (po jednej) - Anglia, Hiszpania, Niemcy, Polska, Włochy, Francja. Żeby rozgrywka miała sens myślę, że tyle wystarczy + opcja, żeby doczytało no namów do klubów bez piłkarzy (kto by tam pamiętał i tak wszystkich graczy:P)

 

W tej chwili dodałem wszystkich piłkarzy wraz z datą urodzenia, odpowiednim wiekiem, pozycją i CA/PA z ligi angielskiej. W pierwszej wersji atrybuty będą losowe, ale będę chciał też najlepszych piłkarzy jednak odwzorować zgodnie z rzeczywistością. Zaczynam ligę hiszpańską. Uporządkowałem już pierwszą i drugą ligę według klubów, teraz czas na dodanie piłkarzy.

 

Po co o tym piszę? Ano, bo wklepywanie trochę jednak trwa i szukam może kogoś, kto by pomógł wklepywać dane ze stronki:

 

np:

 

http://www.transfermarkt.pl/fc-barcelona/kader/verein/131?saison_id=1998

 

Chodzi tylko o dodanie piłkarza: imię, nazwisko, narodowość, data urodzenia (trzeba wpisać, jeśli w 98/99 miał 20 lat, to dajemy rok urodzenia 1985, żeby w 2015 miał 20 lat), klub, pozycja.

 

Chętni do wklepywania?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...