Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Profesor
Lech Poznań ustalił warunki kontraktu z Dawidem Florianem. Zatrudnieniem Floriana były zainteresowane m.in. Wisła Kraków i Korona Kielce, w tym drugim klubie zawodnik przebywał ostatnio na testach. Ostatecznie wybrał jednak propozycję gry w Lechu.

 

- Lech w rozmowach był najbardziej zdecydowany, przedstawił też najlepszą ofertę. Jestem bardzo szczęśliwy, że trafiłem do Poznania - mówi nowy zawodnik Lecha.

 

- Zajęcie luki po Zbigniewie Zakrzewskim, to na pewno bardzo ambitne zadanie, ale ja jestem ambitnym człowiekiem. Czas pokaże, czy mi się to uda. Jeśli dostanę szansę gry, to myślę, że nie zawiodę kibiców i będą zadowoleni z mojej gry - mówi Dawid Florian.

 

W minionym sezonie Florian strzelając osiem bramek, został najskuteczniejszym zawodnikiem Sandecji.

 

Jest ktoś z Nowego Es. tutaj? Co to za gostek jest, bo pierwsze słyszę :-k.

Odnośnik do komentarza

Z tego co przeczytałem do forum Sandecji to nic nadzwyczajnego. Ale zobaczymy. Jeżeli zainteresowali się nim.. jestem ciekaw co to jest za napastnik. Szczerze spodziewałem się jakiegoś mocniejszego transferu po odejściu Zakiego. A Florian miałby duże szanse zagrać ze swoim byłym zespołem w Zakopanem 30 czerwca, ale Sandecja prosiła o rozegranie meczu w Nowym Sączu. Lech nie zgodził się na tę propozycję i nowym przeciwnikiem jest Podbeskidzie.

 

 

 

âEmilian Dolha ma umowę, wiec stawił się na treningu. Jak się nie pojawi 1 lipca to mamy plan co z nim zrobić, po pierwsze poinformujemy spółkę, która zarządza nasza ligą, że jest to nasz zawodnik, a po drugie zostanie wszczęte postępowanie przeciwko zawodnikowiâ â Jacek Bednarz

 

Znowu zaczynają..

Odnośnik do komentarza

@Profesor

Pochodze z okolic Nowego Sacza :) . Wiele lat obserwowalem mecze Sandecji, i znam Dawida Floriana. Szczerze powiedziawszy, ten transfer to dla mnie szok. Niczego Dawidowi nie ujmujac, to jednak nie jest on dla mnie pilkarzem formatu ligowego. Nawet w Sandecji nie zawsze mial miejsce w skladzie, a jego problemy ze skutecznoscia staly sie wrecz obiektem kpin starej kibicowskiej gwardii :) . No, ale z drugiej strony, byc moze mamy do czynienia z zawodnikiem niedocenionym, ktory zablysnie w Orange Ekstraklasie...

Odnośnik do komentarza
Od 3 do 13 lipca 2007 roku trwać będzie zamknięta sprzedaż karnetów na rundę jesienną sezonu 2007/2008.

 

Karnety w sprzedaży zamkniętej będzie można zakupić tylko i wyłącznie w kasie stadionu przy ul. Bułgarskiej. Sprzedaż otwarta rozpocznie się 16 lipca, wówczas karnety będzie można zakupić- poza kasą stadionu- również w 25 punktach sprzedaży na terenie całej Wielkopolski.

 

W sprzedaży znajdzie się ograniczona liczba karnetów ulgowych (dziecięcy, studencki, seniorski) . Odpowiadając na pytanie wielu kibiców przychodzących na mecze z dziećmi, informujemy, że zwolnione z obowiązku posiadania biletu bądź karnetu na spotkania rozgrywane na stadionie przy ul. Bułgarskiej są dzieci do lat 3.

 

Zakup karnetu na rundę jesienną sezonu 2007/2008 to dla każdego bezdyskusyjna oszczędność w stosunku do zakupu biletów na pojedyncze mecze. Ponadto każdy posiadacz karnetu otrzyma 10% zniżki na zakup pamiątek klubowych w e-sklepie oraz w oficjalnym sklepie Lecha Poznań, który zostanie otwarty jeszcze przed rozpoczęciem sezonu. Wśród kibiców, którzy zakupią karnet na tą rundę zostanie rozlosowana nagroda specjalna ufundowana przez KKS Lech Poznań oraz firmę BemoMotors- samochód Ford Fiesta.

 

W cenie karnetu wliczonych jest 9 spotkań Orange Ekstraklasy, jakie drużyna Lecha rozegra na stadionie przy ul. Bułgarskiej oraz wszystkie spotkania Pucharu Ekstraklasy, które zostaną rozegrane w Poznaniu w rundzie jesiennej. Cena karnetu nie uwzględnia spotkań Pucharu Polski, na które posiadacz karnetu będzie musiał nabyć pojedynczy bilet. Informuję, że ceny biletów na poszczególne mecze będą ustalane indywidualnie, zostały wyznaczone jedynie minimalne ceny biletów, które pokrywają się z cenami obowiązującym na spotkanie z Zagłębiem Sosnowiec.

 

Ceny karnetów na rundę jesienną sezonu 2007/08:

 

 

4 trybuna - 235,00 zł

 

2-5,12-13 II trybuna - 200,00 zł

 

Ulgowy 4 trybuna - 165,00 zł

 

Ulgowy 2-5,12-13, II Trybuna - 130,00 zł

 

Poprzedni sezon był bardzo tani w takim razie..

Odnośnik do komentarza
Tak to wyglada, ale z drugiej strony cos chyba w nim Smuda zobaczyl ???

 

Może nie tyle zobaczył coś w nim, ile w jego sposobie chodzienia po schodach - to przecież najczęściej stosowane kryterium doboru zawodników przez naszego Trenejro. (przepraszam, ale nie mogłem sobie odmówić tej małej złosliwości wobec Franza).

Odnośnik do komentarza

Smuda o sezonie i przygotowaniach:

 

- Nie widzę takiej opcji, abyśmy po tym sezonie nie zajęli miejsca gwarantującego nam grę w europejskich pucharach - mówi trener Lecha, Franciszek Smuda.

 

- Zmagania w lidze wszyscy zaczynają z takiego samego pułapu. Wszyscy mają na starcie zero punktów. Każdy zatem walczy o Mistrzostwo, również my.

 

- Myślę, że w tym sezonie liga będzie jeszcze bardziej wyrównana. Nie dojdzie już do sytuacji, jak kilka lat temu, że Wisła robiła Mistrzostwo Polski bez problemu, osiem meczów przed końcem rozgrywek.

 

- Przygotowania w tym roku będą zupełnie inne, gdyż do dyspozycji mamy właściwie tylko cztery tygodnie. W zimie robiliśmy „bieganine", teraz będziemy pracować dużo z piłkami i nad szybkością. Mamy pomoc w osobie lekarza, który dokładnie wszystko kontroluje i zawodnik nie może już powiedzieć, że jest „zajechany".

Odnośnik do komentarza
Gość Profesor
No cóż, przy takim popycie jaki był wiosną, było pewne, że karnety będą droższe. W sumie wychodzi jednak średnio 25 złotych za mecz ligowy, więc nie tak drogo.

 

Moment, a Puchar Ekstraklasy to pies? Wychodzi +/- 18 zeta za mecz, tanio jak barszcz.

Odnośnik do komentarza

Wygląda na to, że ten Florian to jednak nie byle kto. Przed podpisaniem kontraktu z tym napastnikiem Franz składał (a w zasadzie nie skladał) deklarcje tego rodzaju:

"Co Pan zadeklaruje kibicom przed sezonem? Puchary?

Żeby być poważnym, nie mogę tego robić"

źródło

 

Wystarczył jednak podpis Dawida pod kontraktem, aby Smuda mógł z czystym sumieniem powiedzieć:

"Nie widzę takiej opcji, abyśmy po tym sezonie nie zajęli miejsca gwarantującego nam grę w europejskich pucharach"

źródło

 

Jak tu nie kochać Franciszka! :doh!:

Odnośnik do komentarza
No cóż, przy takim popycie jaki był wiosną, było pewne, że karnety będą droższe. W sumie wychodzi jednak średnio 25 złotych za mecz ligowy, więc nie tak drogo.

 

Moment, a Puchar Ekstraklasy to pies? Wychodzi +/- 18 zeta za mecz, tanio jak barszcz.

 

Dopóki PE jest traktowany jak poligon tudzież piąte koło u wozu, liczę cenę tylko na OE :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...