Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

 

Legia jest tylo bogatsza

Lech jest bogatszy od wszystkich klubów w Polsce (nie licząc Legii), a i tak nie widać za bardzo tego ostatnimi czasy.

 

 

Prawda jest taka, że na polskim podwórku wystarczy zapierdalać, vide Legia Czerczesowa i Piast z zeszłego sezonu. O tym, jaki zarząd ma Legia, przekonamy się po zagospodarowaniu przez nich $$$ z LM. Póki co, rezygnacja ze Staszka, zatrudnienie kumpla Żewłakowa, oraz robienie wzmocnień na LM w iście poznańskim stylu czyli na ostatnią minutę, nie świadczą o nich najlepiej.

 

PS. Co do finansów - czy Lech jest 2. za Legią - kłóciłbym się, Lechia na pewno ma dostęp do lepszych pieniędzy i grajków. Co także nie ma większego przełożenia na wyniki.

Odnośnik do komentarza

A po co miałaby Legia kupować wcześniej? Podejrzewam, że przy każdym losowaniu byli gotowi na ściągnięcie gracza lub dwóch, ale raz wylosowano im amatorów, raz partaczy, a na koniec kelnerów, to po co się mieli spinać na Trenczyn?

Owszem, grali żenująco, ale decyzyjni w Legii Leśnodorski i koledzy mieli pełne prawo oczekiwać, że te śmieszne ekipy, które wylosowali, połkną z palcem w nosie. No to czekali aż do końca eliminacji, by dzięki kasie z LM i zwiększonemu prestiżowi rzucić się na większe kąski (zaraz w Legii będzie Wszołek). Dla mnie to w pełni zrozumiałe i nie rozumiem, jak można ich za to krytykować - lepiej tak, niż przed okienkiem kupować graczy "pod Trenczyn", a na koniec okienka zostać z paroma Aleksandrowami (czy jak się nazywa ten bułgarski drewniak kupiony przez nich w zimie).

Odnośnik do komentarza

Prof, czy Ty już nie przesadzasz? Nic dziwnego, że teraz się biorą za transfery jak wiedzą, że mają fazę grupową.

 

Nie wydaje mi się. Z Dundalk byli o krok od kompromisacji, w lidze jest słabiutko. Staszek słusznie oczekiwał dużych transferów. Równie dobrze po losowaniu jaki jest sens teraz wzmacniać, skoro 4. miejsce jest na 90% pewne, a kupieni zawodnicy zgrają się z zespołem w okolicach marca? To jest myślenie minimalistyczne, jakoś to będzie, losowanie się ułoży (i tu mieli rację), ale w ten sposób nie zbudują zespołu, który w LM będzie w fazie grupowej bywalcem.

Odnośnik do komentarza

A po co miałaby Legia kupować wcześniej? Podejrzewam, że przy każdym losowaniu byli gotowi na ściągnięcie gracza lub dwóch, ale raz wylosowano im amatorów, raz partaczy, a na koniec kelnerów, to po co się mieli spinać na Trenczyn?

Owszem, grali żenująco, ale decyzyjni w Legii Leśnodorski i koledzy mieli pełne prawo oczekiwać, że te śmieszne ekipy, które wylosowali, połkną z palcem w nosie. No to czekali aż do końca eliminacji, by dzięki kasie z LM i zwiększonemu prestiżowi rzucić się na większe kąski (zaraz w Legii będzie Wszołek). Dla mnie to w pełni zrozumiałe i nie rozumiem, jak można ich za to krytykować - lepiej tak, niż przed okienkiem kupować graczy "pod Trenczyn", a na koniec okienka zostać z paroma Aleksandrowami (czy jak się nazywa ten bułgarski drewniak kupiony przez nich w zimie).

 

A po co ma kupować teraz? W LM maja RACZEJ pewne 4 miejsce. W lidze zanim zawodnicy skoczą na odpowiedni poziom, będzie okienko i przerwa zimowa.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem zdanie podobnego co Prof- dopóki zarząd w Poznaniu się nie zmieni to mogą występować pojedyncze jakieś wyskoki wynikowe. Jakiś czas temu (chyba) sam prezes opowiadał jak to górują na Legią w zarządzaniu itp. Później o Nikoliciu też się wypowiadał, że taki i owaki. Złożyć do wszystko do kupy i wychodzi, jak się ci panowie kompromitują.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem zdanie podobnego co Prof- dopóki zarząd w Poznaniu się nie zmieni to mogą występować pojedyncze jakieś wyskoki wynikowe. Jakiś czas temu (chyba) sam prezes opowiadał jak to górują na Legią w zarządzaniu itp. Później o Nikoliciu też się wypowiadał, że taki i owaki. Złożyć do wszystko do kupy i wychodzi, jak się ci panowie kompromitują.

 

Po mistrzostwie powiedział, że już Lech jest lepszy od Legii, kwestia tego na ile uda się odskoczyć. A z Niko było pytanie czy duet Thomalla-Robak strzeli więcej bramek niż Prijović - Nikolić :keke:

Odnośnik do komentarza

 

A po co ma kupować teraz? W LM maja RACZEJ pewne 4 miejsce. W lidze zanim zawodnicy skoczą na odpowiedni poziom, będzie okienko i przerwa zimowa.

Żeby odskoczyć lidze i w komfortowych warunkach wypromować jeszcze lepszych (=jeszcze droższych) graczy, których za rok sprzedadzą z jeszcze większym zyskiem po kolejnym awansie, i tak w kółko. I w efekcie za parę lat w LM nie liczyć na najniższy wymiar kary.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...