Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Hyhyhy, nie jesteśmy gorsi od stolicy :kekeke:

 

Z pierwszym zespołem Kolejorza trenuje Słowak, Jan Mucha (jednak nie ten sam, który występuje w Legii Warszawa). W sezonie 2003/04 został najlepszym bramkarzem ligi słowackiej, ma na swoim koncie również występy w reprezentacjach młodzieżowych swojego kraju.

Cóż, każdy ma Muchę na miarę swoich potrzeb i możliwości... ;]

Odnośnik do komentarza
Dziś kontrakt z Lechem Poznań podpisał rumuński bramkarz, Emilian Dolha.

 

W poprzednim sezonie zawodnik występował z zespole Wisły Kraków. Umowa z "Kolejorzem" obowiązywać będzie trzy lata. W związku z tym, że Dolha nie przedłużył swojego obowiązującego do 30 czerwca 2007 r. kontraktu z Wisłą, został pozyskany na zasadzie wolnego transferu.

 

Dolha ma za sobą 20 występów w Orange Ekstraklasie oraz 106 meczów lidze rumuńskiej. W rodzimej lidze z zespołem Rapidu Bukareszt świętował zdobycie mistrzostwa kraju i dwukrotnie Pucharu oraz Superpucharu Rumunii.

 

90minut.pl

 

Świetny transfer Lecha, Dolhy, słuszne pozbycie się Dobreva, sprowadzenie peruwiańskiego króla strzelców, naprawdę bardzo dobre, ciekawe transfery, jedyne czego mi brakuje w Poznaniu to kupowania zdolnej młodzieży z Polski, jak i również piłkarzy już ukształtowanych.

Odnośnik do komentarza

To Wisła dała ciała :keke: ta drużyna stacza się po równi pochyłej ale przynajmniej Pawełek będzie numerem jeden :P a Lech będzie mocny w nowym sezonie :-k

 

Tak swoją drogą jakiś czas temu to z Lecha wyciągano na Reymonta najlepszych graczy (Żurawski, Głowacki) a teraz to Kolejorz zrobił małą słodką zemstę tym bardziej, że poznaniacy nie zapłacili Wiśle za Rumuna ani grosza :>

Odnośnik do komentarza

Wszystko na to wskazuje, że Lech wkroczy do czołówki, moim zdaniem Wisła w chwili obecnej w niczym nie jest lepsza od Lecha, odszedł Błasczykowski, teraz Dolha, jakieś tam oferty ma Dudka, podejrzewam że Biała Gwiazda zajmie miejsce w środku tabeli. Natomiast Lech, oby już skończyli z zaciągiem zagranicznym, bo skończy się jak w Legii, teraz pora na wzmocnienie w linii obrony, w tej formacji osobiście jestem zwolennikiem gry rdzennych, polskich zawodników (komunikacja). Tylko wśród obrońców na polskim rynku posucha trwa już od jakiegoś czasu :-k

Odnośnik do komentarza
Władze krakowskiego klubu zamierzają podać sprawę do FIFA aby ta zbadała czy Dolha faktycznie mógł zerwać kontrakt. Zdaniem Wisły Dolha ma ważny kontrakt do 2011 roku. Będą jaja z tego - mówię Wam :keke:

Normalka, przysnęli to teraz muszą szum zrobić, ale i tak skończy się jak w Legii z Ouattara...

Odnośnik do komentarza

a co ma teraz powiedziec "biedny" Kotor, ktory kilka dni temu podpisal nowy kontrakt (nie wiem na ile lat) i teraz bedzie raczej grzal lawe? Juz widze jaki jest zadowolony, ze najblizsze 3 lata ma na lawce siedziec? Cos a'la Dudek w Liverpoolu? Masz kontrakt to trenuj i moze cos se zagrasz :/ Szkoda mi go...Jakby wiedzial o Dolhu na 100% by nie podpisal kontraktu...

Odnośnik do komentarza
a co ma teraz powiedziec "biedny" Kotor, ktory kilka dni temu podpisal nowy kontrakt (nie wiem na ile lat) i teraz bedzie raczej grzal lawe? Juz widze jaki jest zadowolony, ze najblizsze 3 lata ma na lawce siedziec? Cos a'la Dudek w Liverpoolu? Masz kontrakt to trenuj i moze cos se zagrasz :/ Szkoda mi go...Jakby wiedzial o Dolhu na 100% by nie podpisal kontraktu...

 

Dlaczego? Kotor to bardzo dobry bramkarz. Dolha również. Jeżeli mamy dwóch bramkarzy, którzy są na porównywalnym ostatnio poziomie to będzie to tylko korzyść dla nich. Czując presje, że w następnym meczu może zagrać inny, będą grać uważnie osttrożnie i oby jak najczęściej na zero z tyłu. Bardzo dobry transfer, należy się tylko cieszyć!

 

A teraz z innej beczki:

 

Peruwiańczyk Hernan Rengifo jeszcze w tym tygodniu pojawi się w Poznaniu.

 

- Dopinamy już wszystkie formalności związane z jego sprawami wizowymi i możliwością przyjazdu do Polski. - mówi Dyrektor Sportowy Lecha, Marek Pogorzelczyk - Wszystko wskazuje na to, że już pod koniec tygodnia Hernan będzie mógł przylecieć do Poznania, gdzie natychmiast przejdzie testy medyczne. Od nich uzależnione jest, czy Rengifo zostanie zawodnikiem Lecha.

Odnośnik do komentarza
Gość Profesor
A info o tym, że Wisła się odwoła pochodzi ze strony Lecha.

 

Dziś kontrakt z Lechem podpisał rumuński bramkarz, Emilian Dolha.

 

W poprzednim sezonie zawodnik występował z zespole Wisły Kraków. Umowa z Kolejorzem obowiązywać będzie 3 lata. W związku z tym, że Dolha nie przedłużył swojego obowiązującego do 30 czerwca 2007 r. kontraktu z Wisłą, został pozyskany na zasadzie wolnego transferu.

 

Dolha ma za sobą 28 występów w Orange Ekstraklasie oraz 106 meczów lidze rumuńskiej. W rodzimej lidze z zespołem Rapidu Bukareszt świętował zdobycie mistrzostwa kraju i dwukrotnie pucharu i superpucharu Rumunii.

 

Gdzie to masz?

Nasze kluby są cwane, dają klauzulę przedłużenia, ale zapominają, że do tego potrzebna jest zgoda obu stron. Tak się przejechała Legia, tak się przejedzie Wisła.

 

Transfer pierwsza klasa, wygląda na to, że nasza polityka transferowa trochę zaczyna się cywilizować. A Kotor przecież doskonale wiedział, że Lech szuka klasowego bramkarza, więc na pewno nie będzie teraz histeryzować.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...