Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny przykład prezesa-farsy:

– Każdy klub w Polsce szuka napastnika, który będzie skuteczny. Tak się składa, że my też byliśmy pytani o to, czy byśmy nie sprzedali lub wypożyczyli naszych ofensywnych graczy.

 

 

Że niby tacy świetni i skuteczni? A o kogo chodzi i jakie kluby wchodziły w grę? Zagadka rozwiązana:

O Dawida Kownackiego, którego chciała Wisła Płock, a także Marcina Robaka, który miał opcję przejścia do Piasta.

 

Szał ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Lechia - Lech 2:1

 

Wierzę, że to był bardzo dobry mecz Lecha, a nie bardzo słaby Lechii. Trałka z Tettehem całkowicie wyłączyli niezłych pomocników rywali. Makuszewski ośmieszał Wawrzyniaka, Pawłowski to samo po drugiej stronie. Niestety Robak zmaścił dwie setki, a później nadszedł klasyczny Wilusz. I tak wygrali słabsi, nic praktycznie nie robiąc, prócz bramkarza oczywiście. Znany z baboli, ale dziś super mecz, typowe... :)

Odnośnik do komentarza

Lech był lepszy, to prawda. My oddaliśmy zupełnie środek pola, agresywna gra Trałki i Tetteha sprawiły że nasi piłkarze jakby zupełnie nie chcieli się zbliżać do tej strefy. Słabo grał Krasic, który zaliczył dużo strat. Ale trochę nie panował nad meczem sędzia. Lech miał mnóstwo fauli, a zobaczył tylko dwie kartki. A los zwyczajnie oddał to co zabrał z TBB.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

to pokaż mi miejsce, gdzieś ktos chwali sędziego za błąd w meczu z Wisłą, bo jakoś nie widzę

 

No to chyba oczywiste, że by tego nie napisał, bo by wystawił się na strzał, ale po meczu z Legią napisał takiego krytycznego posta o kradzieży, a po meczu z Wisłą nic. No, ale poczekajmy, może się odezwie ;).

Odnośnik do komentarza

No ale co chcesz żeby Ci napisać? Spalony taki sam jak w meczu z Legią, nie powinien się zdarzyć. Wisła powinna się czuć z tym tam samo źle jak Lech.

http://weszlo.com/2016/10/26/mamy-pilkarskiego-darwina-tytul-otrzymuje-delegat-pzpn-pokazujacy-elke/a tu ciekawostka i jeśli to prawda to :rotfl::lol: z tą całą ligą.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

ciekawy transfer Lecha

Ta sytuacja miała miejsce podczas prezentacji nowych strojów Karpat Lwów. Klub na miejsce wydarzenia wybrał plac przy pomniku Bandery we Lwowie i wyznaczył trzech piłkarzy. Jednym z nich byłem ja. To było spotkanie organizowane przez klub. Ja nigdy nie mieszałem się w politykę. Każdy kraj ma swoją historię i ja szanuję historię Polski. Myślę, że kibice to zrozumieją. Wiem, że Polacy mają swoje zdanie o Banderze, a Ukraińcy swoje. Ja nie wtrącam się w politykę, bo się na niej nie znam – mówi na łamach „Super Expressu” Wołodymyr Kostewycz, nowy obrońca Lecha Poznań, tłumacząc się ze zdjęcia z ręką na sercu pod pomnikiem ukraińskiego nacjonalisty Stepana Bandery.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...

Dawid Kownacki, Tomasz Kędziora oraz Darko Jevtić. To trzej piłkarze Lecha Poznań, którzy dostali zgodę na transfer - informuje "Przegląd Sportowy".

 

Trochę na nich mogą zarobić. Pytanie tylko, czy przeznaczą tę kasę na wzmocnienia czy na sprowadzenie jakiegoś szrotu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...