Skocz do zawartości

GRUPA F: Portugalia, Islandia, Austria, Węgry


Rekomendowane odpowiedzi

To chyba najsłabsza grupa Euro. Moim faworytem jest Austria, która doskonale spisywała się w eliminacjach. Portugalia zależy od formy Ronaldo, do wyjścia z grupy to wystarczy, ale nie wrożę im zajścia daleko. Islandia zachwyciła w eliminacjach, ale nie jestem przekonany czy dadzą sobie radę na dużym turnieju. Wobec Węgrów pewnie nie tylko ja żywię sporą sympatię, ale będzie im bardzo trudno wyjść nawet z grupy. Brakuje tam po prostu indywidualności. Jakiekolwiek punkty będą dla nich sukcesem.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

Po wczorajszym meczu z Estonią jestem strasznie ciekaw jak zaprezentuje się Portugalia. To co zrobił wczoraj Quaresma - wow. Wiadomo, że nie ma się co podniecać wygraną z cieniutką Estonią, ale Ricardo jest w doskonałej formie i znów zachwyca fantazją. Chyba tylko Zlatan jest drugim tak nieszablonowym zawodnikiem.

Wygląda na to, że tym razem ciężaru całego zespołu nie będzie musiał nieść sam Cristiano, ale będzie miał porządne wsparcie.

Odnośnik do komentarza

Ronaldo wyglądał wczoraj tak, jakby faktycznie zamienił się ciałami z tym dzieciakiem w reklamie Nike.

A teraz zachowuje się jak dzieciak, czyli...

... jak zawsze :P

Ponoć odmówił też wymiany koszulek. Chyba nie poruchał ostatnio ;)

https://twitter.com/VegardFV/status/742829045855969284

 

Choc trudno jednoznacznie stwierdzic co mowi do niego Islandczyk.

Odnośnik do komentarza
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...