Skocz do zawartości

GRUPA E: Belgia, Włochy, Irlandia, Szwecja


Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj kibicować będę Szwedo z uwagi na Zlatana, chociaż będzie im trudno osiągnąć wielki sukces. Faworytem grupy jest chyba Belgia, która po doświadczeniu MŚ będzie jeszcze mocniejsza. Martwić może ich tylko słaba forma Hazarda. Włosi mają moim zdaniem najsłabszą reprezentację od lat. Raczej nie mają nazwisk rzucających na kolana, ale przed Euro 2012 też nie byli wymieniani w gronie faworytów, a zaszli do finału. Irlandczycy na pewno będą twardo walczyć z każdym, ale brakuje im jakości, żeby odnieść sukces. Jakiekolwiek punkty będą dla nich sukcesem.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Cudownie, że Conte się nie złamał i Mario nie leci. Bramka wiadomo - jest dobrze, obrona hmm no trio z Juve to pewniak, Rugani to dosyć duży talent...środek to nieźli zawodnicy (De Rossi, Bennasi) i masa przeciętniaków. Esterni to skrzydła? No do też tak średnio, Darmian mnie dziwi, ale chyba nie mają wyboru. No i atak, niby świetny w tym sezonie Insigne, niezły Pelle, ale Zaza, Eder czy Immobile to już strach...fartowne 1/2 może wyjść, ale nie wydaje mi się.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

jak dla mnie wczorajszy mecz Belgia-Włochy był jak do tej pory najlepszym rozegranym meczem. Belgowie chyba myśleli, że klepną Włochów bez problemu patrząc z jakimi zawodnikami Italia przyjechała, ja jestem pełen podziwu wczorajszej gry, taktyki, wytrzymałość, mobilności z jaką oni się poruszali. Nie mają jakiś wirtuozów futbolu w składzie ale pokazali wczoraj na czym polega dzisiejszy futbol taktyka i mobilność widać pracę jaką wykonali pod ręką Conte.

Odnośnik do komentarza

Belgowie mocno rozczarowali. Jak dla mnie taki Fellaini to jakieś nieporozumienie totalne. Jakby wziąć dowolnego gracza z dolnej tabeli Ekstraklasy i w sadzić na miejsca Belga, to by wyszło na jedno. Fellek zagubione we mgle. Wrzucali na niego te piłki, ok, wysoki, może coś zgra. A ten, co podskoczył ledwo od ziemi (nie skoczył!! tego chyba nie potrafi) to od razu faul na rywalu.

To samo rozczarowanie z De Bruyne- słabo, w drugiej połowie prawie nic.

Chyba tylko Hazard coś szarpał.

Odnośnik do komentarza

Obrona też katastrofalne błędy robiła, mają siłe w ataku ale to nie wszystko jeszcze trzeba umieć dobrze się organizować w obronie.

 

Odnośnie obrony to ja w ogóle nie rozumiem pomysłu, aby rozdzielić duet Alderweireld-Vertonghen, który cały sezon ogarniał w Tottenhamie, wpuścić pomiędzy nich Vermaelena będącego poza grą w Barcelonie i liczyć, że to się sprawdzi. Zresztą, przy pierwszej bramce Belgowie dobrze trzymali linię, ale... zabrakło komunikacji kto ma pójść za Giaccherinim i ten po 43-metrowym podaniu skończył bez żadnego obrońcy blisko niego.

Odnośnik do komentarza
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...