Skocz do zawartości

GRUPA C: Niemcy, Ukraina, POLSKA, Irlandia Płn.


Rekomendowane odpowiedzi

W najciekawszej dla nas grupie zmierzymy się z Niemcami, Ukrainą i Irlandią Północną. Pierwsze miejsce chyba zarezerwowane dla naszych zachodnich sąsiadów, ale drugie jest w zasięgu. Wiele będzie zależeć od formu największych gwiazd - Lewandowskiego, Jarmołenki i Konoplanki. Irlandia Płń. to najsłabszy personalnie zespół, ale wygrał swoją grupę eliminacyjną i na pewno będzie dla pozostałej trójki wyzwaniem. Zapraszam do dyskusji.

Odnośnik do komentarza

Irlandię Północną trzeba zgnieść. W pamięci wielu kibiców są Nasze potyczki z Irlandią Północną z eliminacji Mistrzostw Świata RPA 2010. Skandaliczne zachowanie kibiców południowo-irlandzkich na meczu, w którym byli gospodarzem. Wygwizdany Nasz hymn, brutalna gra Irlandczyków, ja osobiście miałem wrażenie, że z pogarda traktowali naszych zawodników. Z trybun też wyczuwało się istną nienawiść. Obecność Boruca w naszej bramce pewnie potęgowała nastawienie Irlandczyków, i wspomnienie z czasów gry Boruca w Celticu i te pojedynki katolicko-protestanckie. Przypomnę, że w rewanżu, w Polsce kibice (nie zapomnieli odpowiedzieć im za ich zniewagę) odpłacili wygwizdaniem hymnu Irlandii Płn., a remisowy wynik meczu pozbawił szans na ich awans. Teraz czas na Naszą wygraną w tym meczu.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...

jak sądzicie, kto pójdzie w odstawkę z szerokiego składu na Euro Polaków? Nie wiem jakie doniesiena o Wszołku, ale chyba nie jedzie, to pozostaje czwórka, wg. mnie Dawidowicz, Tytoń i Peszko, który nie jest ulubieńcem Nawałki chociaż coś tam gra, myślę że Cionek pojedzie bo nasz selekcjoner bedzie chcial 4 środkowych obrońców, o Starzyńskim sie nie wypowiadam bo nie znam, a z napastnikow wszyscy powinni jechać

Odnośnik do komentarza

Szeroka kadra reprezentacji Ukrainy:

  • Bramkarze: Andrij Pjatow (Szachtar Donieck), Denys Bojko (Besiktas Stambuł), Mykyta Szewczenko (Zoria Ługańsk)
  • Obrońcy: Artem Fedeckyj (Dnipro Dniepropietrowsk), Mykyta Kameniuka (Zoria Ługańsk), Wjaczesław Szewczuk (Szachtar Donieck), Ołeksandr Kuczer (Szachtar Donieck), Jarosław Rakickij (Szachtar Donieck), Jewhen Chaczeridi (Dynamo Kijów)
  • Pomocnicy: Ołeksandr Karawajew (Zoria Ługańsk), Iwan Petriak (Zoria Ługańsk), Andrij Jarmołenko (Dynamo Kijów), Denys Harmasz (Dynamo Kijów), Serhij Sydorczuk (Dynamo Kijów), Serhij Rybałka (Dynamo Kijów), Taras Stepanenko (Szachtar Donieck), Wiktor Kowałenko (Szachtar Donieck), Maksym Małyszew (Szachtar Donieck), Ołeh Husiew (Dynamo Kijów), Jewhen Szachow (Dnipro Dniepropietrowsk), Rusłan Rotań (Dnipro Dniepropietrowsk), Jewhen Konoplanka (Sevilla), Anatolij Tymoszczuk (Kajrat Ałmaty)
  • Napastnicy: Pyłyp Budkiwskyj (Zoria Ługańsk), Artem Krawec (VfB Stuttgart), Roman Zozula (Dnipro Dniepropietrowsk)
  • Lista rezerwowa: Iwan Ordec (Szachtar Donieck), Artem Putiwcew (Termalica Bruk-Bet Nieciecza), Witalij Bujalśkyj (Dynamo Kijów), Artem Hordijenko (Zoria Ługańsk).

 

 

Co by nie mówić młoda kadra i już całkiem niezła. Ciekawym też by było jakby jednak ten Putiwcew pojechał.
IMO młodzi z Szachtara tj. Kowałenko i Małyszew mogą zostać objawieniami tego turnieju.

Odnośnik do komentarza
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...