Skocz do zawartości

GRUPA A: (Francja, Rumunia, Albania, Szwajcaria)


Rekomendowane odpowiedzi

 

Presja jest duża, a Pogba czy Martial, a nawet Griezmann to piłkarze, którzy takie ciśnienia jeszcze na barkach nie odczuwali.

Co do Pogby i Griezmanna to bym się kłócił. No dobra, do Griezmanna tylko ;) Grał w dwóch finałach LM, bił się ostro o mistrza ligi. Dalej można przeczytać:

W 2010 roku Griezmann został mianowany kapitanem reprezentacji Francji U-19. Zadebiutował w niej 2 marca 2010 w meczu z Ukrainą(0:0). W lipcu 2010 wystąpił w Mistrzostwach Europy U-19 we Francji. Tam wywalczył mistrzostwo Europy, a w całym turnieju zdobył 2 gole, oba w grupowym meczu z Austrią.

 

 

to o Pogbie tym bardziej można powiedzieć, że ma doświadczenie patrząc na takie rzeczy. oprócz sukcesów we Włoszech i finału LM grał na ME U-17 i zdobył MŚ U-20, gdzie został również najlepszym zawodnikiem. ;)

 

także ogólnie Griezmann i Pogba to poziom wyżej od Martiala obecnie.

Odnośnik do komentarza

dokładnie nikłe szanse :( szkoda że w końcówce nie przycisneli bardziej tylko zaczynali grać na czas każda bramka więcej daje więcej % na awans

 

MaKK szkoda mi ich z meczu z Francją bo w końcówce stracili te 2 bramki :(

 

ze Szwajcarią też szacun bo od trzysiestej którejś minuty grali w 10tkę i potrafili się przeciwstawić rywalowi i stworzyć jeszcze okazje

Odnośnik do komentarza

 

Ja jestem ciekaw jednak gry Albańczyków, w teorii nie mają aż tak ciężkiej grupy. Hysaj może być ich koniem pociągowym ;).

albania skorzystała na tych 24-ech drużynach, myślę że tak jak irlandia północna nie ugrają nic na Euro, będą dostarczycielami punktów, wierzę za to w węgrów z nikolicem i najwieksza ekstraklasową ekipą obok Polaków rzecz jasna

 

 

Tak tylko to wrzucę ;).

Odnośnik do komentarza
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...