Skocz do zawartości

GRUPA A: (Francja, Rumunia, Albania, Szwajcaria)


Rekomendowane odpowiedzi

W grupie A zagrają - Francja, Szwajcaria, Rumunia i Albania. Faworytem są gospodarze i chyba bez problemu zajmą pierwsze miejsce, o drugie powalczą Szwajcarzy i Rumuni, ale chyba ci pierwsi mają większe szanse. Dla Albanii każdy punkt będzie chyba sukcesem. Jak sądzicie? Zapraszam do dyskusji, typowania, prognoz.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...
  • 2 tygodnie później...

Ja jestem ciekaw jednak gry Albańczyków, w teorii nie mają aż tak ciężkiej grupy. Hysaj może być ich koniem pociągowym ;).

albania skorzystała na tych 24-ech drużynach, myślę że tak jak irlandia północna nie ugrają nic na Euro, będą dostarczycielami punktów, wierzę za to w węgrów z nikolicem i najwieksza ekstraklasową ekipą obok Polaków rzecz jasna

Odnośnik do komentarza

Zasadniczo po dwóch popisach Francuzów można pokusić się o stwierdzenie, iż to taka podobna zbieranina nazwisk, jak Belgowie. Mają lepszego trenera niż Wilmots, ale pomysł na grę taki sam- macie grajcie.

Nie ma drużyny.

Z grupy już wyszli, dalej pewnie też pójdą, bo rywale nie wymagający mogą się trafić. Dalej już koniec będzie.

Odnośnik do komentarza

nieno bez przesady, akurat reprezentacje Francji z MŚ 1998 i Euro 2000 były kosmiczne, szczególnie z 1998, ja jestem zawsze za Trójkolorowymi i myślę, że Pogba musi pokazać więcej, Payet gra solidnie, czegoś brakuje, fakt, brakuje gwiazd w każdej formacji takich jak w latach wspomnianych przeze mnie wcześniej

Odnośnik do komentarza

Presja jest duża, a Pogba czy Martial, a nawet Griezmann to piłkarze, którzy takie ciśnienia jeszcze na barkach nie odczuwali.

Co do Pogby i Griezmanna to bym się kłócił. No dobra, do Griezmanna tylko ;) Grał w dwóch finałach LM, bił się ostro o mistrza ligi. Dalej można przeczytać:

W 2010 roku Griezmann został mianowany kapitanem reprezentacji Francji U-19. Zadebiutował w niej 2 marca 2010 w meczu z Ukrainą(0:0). W lipcu 2010 wystąpił w Mistrzostwach Europy U-19 we Francji. Tam wywalczył mistrzostwo Europy, a w całym turnieju zdobył 2 gole, oba w grupowym meczu z Austrią.

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...